Rady dziadka, jak być ZDROWYM W ZIMIE

Pan Antoni poleca nacieranie się śniegiem i bieganie na bosaka.

Rady pana Antoniego – hardego staruszka – robią furorę w internecie. Słynny dziadek tym razem radzi, jak zapobiegać chorobom dróg oddechowych. Skuteczna okazała się krioterapia. Zacząłem od nacierania rąk śniegiem – mówi pan Antoni. – Potem prosto z łóżka wychodziłem na dwór, by pobiegać boso po śniegu.

Choć rady brzmią odważnie, staruszek zapewnia, że czuje się świetnie, a hartowanie się pomogło mu pokonać katar i inne dolegliwości.

Posłuchajcie, co jeszcze można zrobić w zimie, by być zdrowym i cieszyć się długowiecznością.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Odchudza, oczyszcza, a nawet łagodzi katar. Jeden z najdrowszych dodatków do posiłków Sekrety DOMOWEGO ROSOŁU. Tylko dzięki nim uzyskasz najlepszy smak Przełomowa metoda leczenia NOWOTWORÓW. "To absolutne wydarzenie na skalę światową" Ukrywanie samotności czy potrzeba niezależności? SINGLE coraz popularniejsi Opalasz się TOPLESS? Krytyka to nie jedyne, na co się narażasz... KOT-PIELĘGNIARZ pomaga w leczeniu innych. Sam cudem uniknął uśpienia Polska supermodelka robi karierę aktorską. MAŁGOSIA BELA zagra jedną z głównych ról! Brutalna prawda o skutkach PALENIA PAPIEROSÓW Nowa gwiazda Bollywood? Tej twarzy NIE ZAPOMNISZ Tatuował ją BYŁY chłopak. Tego nie przewidziała... Co mówią CHORZY MĘŻCZYŹNI? Prawdziwe? Dlaczego Polacy nie decydują się na RODZICIELSTWO? Większość chce trójki dzieci