Rady dziadka, jak być ZDROWYM W ZIMIE

Pan Antoni poleca nacieranie się śniegiem i bieganie na bosaka.

Rady pana Antoniego – hardego staruszka – robią furorę w internecie. Słynny dziadek tym razem radzi, jak zapobiegać chorobom dróg oddechowych. Skuteczna okazała się krioterapia. Zacząłem od nacierania rąk śniegiem – mówi pan Antoni. – Potem prosto z łóżka wychodziłem na dwór, by pobiegać boso po śniegu.

Choć rady brzmią odważnie, staruszek zapewnia, że czuje się świetnie, a hartowanie się pomogło mu pokonać katar i inne dolegliwości.

Posłuchajcie, co jeszcze można zrobić w zimie, by być zdrowym i cieszyć się długowiecznością.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Producent o przygotowaniach do "Celebrity Splash". "LICZYMY NA GLEBĘ, bo każdy liczy na glebę" Polka gwiazdą kanadyjskiej telewizji. Sukces zawdzięcza blogowi modowemu Naturalny sposób na zwiększenie POTENCJI SEKSUALNEJ Siostra Beyonce POBIŁA JAY-Z! Rodzice są czarnoskórzy. Ich dzieci urodziły się z bielactwem Co tak naprawdę MYŚLĄ MĘŻCZYŹNI? Mają najgorszą kuchnię na świecie, ale ta potrawa to wyjątek. Zjadają jej ponad tonę! Działa przeciwstresowo, obniża cholesterol. Zażywaj magnez PARODIE utworu "BRAĆ" Donatana, Cleo i zespołu Enej Natalia ma 16 lat i wynalazła sposób na korekcję PŁASKOSTOPIA Nieustraszone Polki za sterami szybowców. Zobacz ich podniebne akrobacje! Ukradli URNĘ Z PROCHAMI własnego dziadka! Myśleli, że to narkotyki