Rady dziadka, jak być ZDROWYM W ZIMIE

Pan Antoni poleca nacieranie się śniegiem i bieganie na bosaka.

Rady pana Antoniego – hardego staruszka – robią furorę w internecie. Słynny dziadek tym razem radzi, jak zapobiegać chorobom dróg oddechowych. Skuteczna okazała się krioterapia. Zacząłem od nacierania rąk śniegiem – mówi pan Antoni. – Potem prosto z łóżka wychodziłem na dwór, by pobiegać boso po śniegu.

Choć rady brzmią odważnie, staruszek zapewnia, że czuje się świetnie, a hartowanie się pomogło mu pokonać katar i inne dolegliwości.

Posłuchajcie, co jeszcze można zrobić w zimie, by być zdrowym i cieszyć się długowiecznością.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

OBUDZIŁA SIĘ w trakcie cesarskiego cięcia. „Ten ból był nie do zniesienia” Dlaczego Polacy nie decydują się na RODZICIELSTWO? Większość chce trójki dzieci Prawdziwy rekordzista. Schudł 130 kg w 14 miesięcy! Najlepsze momenty rozmowy z EWĄ KOPACZ. Wywiad w Vivie niczego jej nie nauczył? Zajęcia z EWĄ CHODAKOWSKĄ zamiast lekcji WF-u Kastracja pomoże UNIKNĄĆ RAKA. Skutki są jednak bardzo poważne Donatan i Cleo na konferencji! Nie mówią po ANGIELSKU! Pijesz WODĘ prosto z BUTELKI? To poważny błąd Nie chcą poświęcać się karierze i stawiają na pasje. POKOLENIE Y wkrótce zdominuje rynek pracy Pokazała w teledysku prawdziwe KOBIECE PIĘKNO 5-latek z Polski podbija świat mody! Jak rozmawiać z partnerem o seksie? Róbmy to poza sypialnią