Rady dziadka, jak być ZDROWYM W ZIMIE

Pan Antoni poleca nacieranie się śniegiem i bieganie na bosaka.

Rady pana Antoniego – hardego staruszka – robią furorę w internecie. Słynny dziadek tym razem radzi, jak zapobiegać chorobom dróg oddechowych. Skuteczna okazała się krioterapia. Zacząłem od nacierania rąk śniegiem – mówi pan Antoni. – Potem prosto z łóżka wychodziłem na dwór, by pobiegać boso po śniegu.

Choć rady brzmią odważnie, staruszek zapewnia, że czuje się świetnie, a hartowanie się pomogło mu pokonać katar i inne dolegliwości.

Posłuchajcie, co jeszcze można zrobić w zimie, by być zdrowym i cieszyć się długowiecznością.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Co mogą jeść kobiety karmiące piersią? "Kolka dziecka nie jest związana z dietą matki" Kiedy wrócić do ćwiczeń po porodzie? Jest kilka ważnych zasad Donatan i Cleo na konferencji! Nie mówią po ANGIELSKU! Domowe sposoby na pozbycie się CELLULITU 2 mln Polaków cierpi na przewlekłą chorobę płuc. Połowa o tym nie wie PARODIE utworu "BRAĆ" Donatana, Cleo i zespołu Enej Co jest bardziej kaloryczne - pączki czy faworki? Zobacz, zanim sięgniesz 25 najbardziej uzależniających produktów spożywczych Latem nakładasz krem z filtrem. A co z WITAMINĄ D? Odchudza, oczyszcza, a nawet łagodzi katar. Jeden z najdrowszych dodatków do posiłków Banalna recepta na zachowanie MŁODOŚCI. Kolory na talerzu Krwisty czy dobrze wysmażony? Jak przygotować idealny STEK