Rady dziadka, jak być ZDROWYM W ZIMIE

Pan Antoni poleca nacieranie się śniegiem i bieganie na bosaka.

Rady pana Antoniego – hardego staruszka – robią furorę w internecie. Słynny dziadek tym razem radzi, jak zapobiegać chorobom dróg oddechowych. Skuteczna okazała się krioterapia. Zacząłem od nacierania rąk śniegiem – mówi pan Antoni. – Potem prosto z łóżka wychodziłem na dwór, by pobiegać boso po śniegu.

Choć rady brzmią odważnie, staruszek zapewnia, że czuje się świetnie, a hartowanie się pomogło mu pokonać katar i inne dolegliwości.

Posłuchajcie, co jeszcze można zrobić w zimie, by być zdrowym i cieszyć się długowiecznością.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

To nie był zwykły pierwszy taniec. Panna młoda aż zdjęła buty Ma najdłuższe nogi w kraju. Ludzie nie mogą oderwać od nich oczu Beztroska praca ochroniarzy polskich gwiazd Cierpi na nią ok. 230 tys. Polaków. Naukowcy wreszcie wiedzą, jak ją leczyć Wygląda tak samo, a każdy widzi ją inaczej. Wszystko przez mały fragment MÓZGU Polki nie potrafią się odchudzać? Dlaczego diety nie działają? Są zawsze przygotowani na najgorsze. Kim są PREPPERSI? Te przekąski można podjadać bez konsekwencji. Są smaczne i niskokaloryczne Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować Sekretna misja księdza Jana. Zbiera KOBIECĄ BIELIZNĘ Jej produkcja może budzić obrzydzenie. Tak powstaje jedna z NAJCENNIEJSZYCH tkanin na świecie Polacy na bakier z wodą i mydłem. "Co 10. rodak NIE MA SZCZOTECZKI do zębów"