Rady dziadka, jak być ZDROWYM W ZIMIE

Pan Antoni poleca nacieranie się śniegiem i bieganie na bosaka.

Rady pana Antoniego – hardego staruszka – robią furorę w internecie. Słynny dziadek tym razem radzi, jak zapobiegać chorobom dróg oddechowych. Skuteczna okazała się krioterapia. Zacząłem od nacierania rąk śniegiem – mówi pan Antoni. – Potem prosto z łóżka wychodziłem na dwór, by pobiegać boso po śniegu.

Choć rady brzmią odważnie, staruszek zapewnia, że czuje się świetnie, a hartowanie się pomogło mu pokonać katar i inne dolegliwości.

Posłuchajcie, co jeszcze można zrobić w zimie, by być zdrowym i cieszyć się długowiecznością.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Taylor Swift odwiedziła CHORE DZIECI w szpitalu! Napój z kofeiną zamiast kawy? Zastanów się, pijesz składnik nawozów sztucznych Polacy na bakier z aktywnością fizyczną. To częsty powód chorób Leczenie cellulitu zależne jest od jego fazy. Sprawdź, jak rozpoznać, którą mamy Uważaj, żeby nie zarazić się od psa. Groźne pasożyty niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci! Ile wydajemy na dziecko? Najwięcej rodzice pociech w wieku 10–12 lat Sposób na grzywkę BEZ SKRACANIA włosów! Wegetarianizm przyczyną BEZPŁODNOŚCI Ukraińcy zdradzili szczegóły pracy z Madonną. "Ujęcia powtarzaliśmy nawet 40 razy" Na Wielkanoc WYDAMY 363 ZŁOTE Te przekąski można podjadać bez konsekwencji. Są smaczne i niskokaloryczne Są zdrowe tylko pozornie. Ilość cukru w nich zawarta wielokrotnie przekracza normę