Rady dziadka, jak być ZDROWYM W ZIMIE

Pan Antoni poleca nacieranie się śniegiem i bieganie na bosaka.

Rady pana Antoniego – hardego staruszka – robią furorę w internecie. Słynny dziadek tym razem radzi, jak zapobiegać chorobom dróg oddechowych. Skuteczna okazała się krioterapia. Zacząłem od nacierania rąk śniegiem – mówi pan Antoni. – Potem prosto z łóżka wychodziłem na dwór, by pobiegać boso po śniegu.

Choć rady brzmią odważnie, staruszek zapewnia, że czuje się świetnie, a hartowanie się pomogło mu pokonać katar i inne dolegliwości.

Posłuchajcie, co jeszcze można zrobić w zimie, by być zdrowym i cieszyć się długowiecznością.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Beyonce POPŁAKAŁA SIĘ na ostatnim koncercie trasy koncertowej! Chorują głównie KOBIETY. To nie wina odporności psychicznej, tylko HORMONÓW Przyczyny braku ochoty na seks po porodzie Mają zakaz jedzenia, picia i uprawiania seksu. Jak wygląda RAMADAN w Polsce? Powszechnie dostępny środek SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNY dla osób na diecie Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość Michał Piróg z dildem w dłoni w nowym teledysku MASŁOWSKIEJ Mocne argumenty dziecka. "Nie posprzątam, bo NIE MAM SIŁY" EDYTA GÓRNIAK płacze. "Nie wiem jak, ale muszę nagrać płytę" W Polsce gorzej niż w USA. Frytki zawierają substancję rakotwórczą Dziecko wystawiło głodne psy na życiową próbę. Wszystko przez HERBATNIKA Jest prekursorką artystycznego SELFIE. Jej zdjęcie konkuruje z kultowymi fotografiami świata