Rady dziadka, jak być ZDROWYM W ZIMIE

Pan Antoni poleca nacieranie się śniegiem i bieganie na bosaka.

Rady pana Antoniego – hardego staruszka – robią furorę w internecie. Słynny dziadek tym razem radzi, jak zapobiegać chorobom dróg oddechowych. Skuteczna okazała się krioterapia. Zacząłem od nacierania rąk śniegiem – mówi pan Antoni. – Potem prosto z łóżka wychodziłem na dwór, by pobiegać boso po śniegu.

Choć rady brzmią odważnie, staruszek zapewnia, że czuje się świetnie, a hartowanie się pomogło mu pokonać katar i inne dolegliwości.

Posłuchajcie, co jeszcze można zrobić w zimie, by być zdrowym i cieszyć się długowiecznością.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zajęcia z EWĄ CHODAKOWSKĄ zamiast lekcji WF-u Jedzenie SZYBKO PSUJE SIĘ w lodówce? Zmień sposób przechowywania Polska supermodelka robi karierę aktorską. MAŁGOSIA BELA zagra jedną z głównych ról! Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko? Nie tylko. Nadmierna higiena jest przyczyną wielu chorób MŁODZI OJCOWIE chętniej opiekują się dziećmi. Wszystko dzięki DŁUŻSZEMU URLOPOWI Szok dla medycyny. URODZIŁA zdrowe dziecko w wieku 66 LAT! Brutalna praktyka lekarzy w trakcie porodu. Choć zakazana, wciąż się ją stosuje 81-letnia Helena Norowicz o udziale w kampanii BOHOBOCO. Podczas rozmowy zrobiła szpagat ANJA RUBIK jako dresiara w klipie Doroty Masłowskiej! Polki nie potrafią się odchudzać? Dlaczego diety nie działają? Większy biust w 20 minut. Ryzykowny zabieg POWIĘKSZANIA PIERSI Tajemnice hermetycznego świata SCJENTOLOGII. "Czytanie w myślach, porzucanie dzieci, bytowanie poza przestrzenią"