KOSZULKA, która jest osobistym trenerem. Mobilizuje do większego wysiłku

Gdy temperatura w mięśniach osiągnie 33 stopni, koszulka zmienia kolor.

To prawdziwa rewolucja dla tych, którzy marzą o pięknej rzeźbie ciała. Koszulka Radiate ma zmieniać kolor na pracujących mięśniach, co prowokuje ćwiczących do jeszcze większego wysiłku. Kolor zmienia się przy temperaturze 33 stopnie Celsjusza.

Jaki jest mechanizm działania koszulki? W skład materiału wchodzą substancja bawiąca i kwas organiczny. W niskiej temperaturze cząsteczki kwasu i barwnika są bliżej siebie, a odbijając światło, dają efekt ciemniejszego materiału. Gdy temperatura rośnie, cząsteczki oddalają się od siebie, ukazując prawdziwy kolor koszulki.

W programie Discovery Science przetestowano działanie Radiate. Zobaczcie efekt.

Źródło: Discovery Science

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ukradli staruszce cenne OBRAZY. Podali się za URZĘDNIKÓW Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała Uważaj, żeby nie zarazić się od psa. Groźne pasożyty niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci! Anna Mucha wystąpiła w POLSKIM HORRORZE! Z ukrytą kamerą próbowali kupić tabletkę "dzień po" Polska supermodelka robi karierę aktorską. MAŁGOSIA BELA zagra jedną z głównych ról! Mucha znów powiedziała za dużo. Robi to celowo? Nie daj się oszukać. Produkty PEŁNOZIARNISTE nie zawsze zdrowe Bezsenność przyczyną otyłości? Badania to potwierdzają Bez chemioterapii można pokonać raka. Nowe leki wyleczą go całkowicie 25 najbardziej uzależniających produktów spożywczych Jak żyć z KREDYTEM NA 30 LAT?