KOSZULKA, która jest osobistym trenerem. Mobilizuje do większego wysiłku

Gdy temperatura w mięśniach osiągnie 33 stopni, koszulka zmienia kolor.

To prawdziwa rewolucja dla tych, którzy marzą o pięknej rzeźbie ciała. Koszulka Radiate ma zmieniać kolor na pracujących mięśniach, co prowokuje ćwiczących do jeszcze większego wysiłku. Kolor zmienia się przy temperaturze 33 stopnie Celsjusza.

Jaki jest mechanizm działania koszulki? W skład materiału wchodzą substancja bawiąca i kwas organiczny. W niskiej temperaturze cząsteczki kwasu i barwnika są bliżej siebie, a odbijając światło, dają efekt ciemniejszego materiału. Gdy temperatura rośnie, cząsteczki oddalają się od siebie, ukazując prawdziwy kolor koszulki.

W programie Discovery Science przetestowano działanie Radiate. Zobaczcie efekt.

Źródło: Discovery Science

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zrobiła facetom dowcip. Tego się NIE SPODZIEWALI! Ma 93 lata, przeszła operację mózgu i właśnie pobiła REKORD NA SIŁOWNI! AGATA MŁYNARSKA zaliczyła wpadkę na wizji. Sama się z siebie śmiała! Sposób na grzywkę BEZ SKRACANIA włosów! Uważaj na ZIELONE KOKTAJLE. Mogą być szkodliwe dla nerek Cersei Lannister uczy Jimmy'ego Kimmela jak SIAĆ POSTRACH Co kryje się w MIĘSIE MIELONYM? Uważaj na sztuczki producentów Grodzka udostępni mieszkanie autorowi „wSieci”? „Chce sprawdzić, czy napisał prawdę, będzie proces” Czy ZAZDROŚĆ może zniszczyć związek? Cała prawda o zazdrośnikach Mistrzowie kuchni gotowali dla kilkudziesięciu nieznajomych! Ta woda jest najzdrowsza i działa odmładzająco! Często są groźne dla zdrowia. Grillowane potrawy pełne toksycznych substancji