KOSZULKA, która jest osobistym trenerem. Mobilizuje do większego wysiłku

Gdy temperatura w mięśniach osiągnie 33 stopni, koszulka zmienia kolor.

To prawdziwa rewolucja dla tych, którzy marzą o pięknej rzeźbie ciała. Koszulka Radiate ma zmieniać kolor na pracujących mięśniach, co prowokuje ćwiczących do jeszcze większego wysiłku. Kolor zmienia się przy temperaturze 33 stopnie Celsjusza.

Jaki jest mechanizm działania koszulki? W skład materiału wchodzą substancja bawiąca i kwas organiczny. W niskiej temperaturze cząsteczki kwasu i barwnika są bliżej siebie, a odbijając światło, dają efekt ciemniejszego materiału. Gdy temperatura rośnie, cząsteczki oddalają się od siebie, ukazując prawdziwy kolor koszulki.

W programie Discovery Science przetestowano działanie Radiate. Zobaczcie efekt.

Źródło: Discovery Science

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Na ten wstydliwy problem cierpi ponad 4 mln osób. W tym coraz więcej młodych Sposób na grzywkę BEZ SKRACANIA włosów! Przepis na długowieczność? Posłuchajcie 91-LATKA! Niezwykłe włosy mieszkanki Indii Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować Dziewięć filmów EROTYCZNYCH na warszawskiej Pradze! Komosa ryżowa i amarantus, czyli pseudozboża Anna Grodzka: "Życie OSOBY TRANSPŁCIOWEJ to ostra jazda bez trzymanki" Najczęstsze przyczyny męskich problemów z EREKCJĄ Szkolny poziom jej nie odpowiadał. Uczy dzieci w domu, a efekt jest zdumiewający Niewiarygodny strzał z łuku stopami. Jej partner ani drgnął Rewolucyjna metoda odmieni życie CUKRZYKÓW. Jej autorami są Polacy!