KOSZULKA, która jest osobistym trenerem. Mobilizuje do większego wysiłku

Gdy temperatura w mięśniach osiągnie 33 stopni, koszulka zmienia kolor.

To prawdziwa rewolucja dla tych, którzy marzą o pięknej rzeźbie ciała. Koszulka Radiate ma zmieniać kolor na pracujących mięśniach, co prowokuje ćwiczących do jeszcze większego wysiłku. Kolor zmienia się przy temperaturze 33 stopnie Celsjusza.

Jaki jest mechanizm działania koszulki? W skład materiału wchodzą substancja bawiąca i kwas organiczny. W niskiej temperaturze cząsteczki kwasu i barwnika są bliżej siebie, a odbijając światło, dają efekt ciemniejszego materiału. Gdy temperatura rośnie, cząsteczki oddalają się od siebie, ukazując prawdziwy kolor koszulki.

W programie Discovery Science przetestowano działanie Radiate. Zobaczcie efekt.

Źródło: Discovery Science

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Najtańsza przekąska? Polski bloger poleca OBIERKI Z ZIEMNIAKÓW Jak WYCZYŚCIĆ SÓL i zadbać o buty po zimie? Wstydliwy nowotwór. Dotyka aż 10 TYSIĘCY mężczyzn rocznie Ola Szwed pokazała jak ćwiczy z narzeczonym! DWA MIESIĄCE po porodzie Polska podróżniczka ostro o "człowieku pożartym przez anakondę" Siostra Beyonce POBIŁA JAY-Z! Jak bezpiecznie się opalić? Zdrowsze alternatywy dla plażowania Pierwsze 'SELFIE' w historii? Zaczęło się od kultowego filmu 25 lat temu! Ukradli URNĘ Z PROCHAMI własnego dziadka! Myśleli, że to narkotyki Rosjanie nabijają się z AMERYKAŃSKIEJ GWIAZDKI. Przesadzili? Sądzisz, że jesteś dobrym człowiekiem? Jeden test i odpowiedź nie będzie oczywista Zarabiają nawet 40 tysięcy miesięcznie! Tak pracują POLSCY MĘŻCZYŹNI na telefon