KOSZULKA, która jest osobistym trenerem. Mobilizuje do większego wysiłku

Gdy temperatura w mięśniach osiągnie 33 stopni, koszulka zmienia kolor.

To prawdziwa rewolucja dla tych, którzy marzą o pięknej rzeźbie ciała. Koszulka Radiate ma zmieniać kolor na pracujących mięśniach, co prowokuje ćwiczących do jeszcze większego wysiłku. Kolor zmienia się przy temperaturze 33 stopnie Celsjusza.

Jaki jest mechanizm działania koszulki? W skład materiału wchodzą substancja bawiąca i kwas organiczny. W niskiej temperaturze cząsteczki kwasu i barwnika są bliżej siebie, a odbijając światło, dają efekt ciemniejszego materiału. Gdy temperatura rośnie, cząsteczki oddalają się od siebie, ukazując prawdziwy kolor koszulki.

W programie Discovery Science przetestowano działanie Radiate. Zobaczcie efekt.

Źródło: Discovery Science

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Niewiarygodny strzał z łuku stopami. Jej partner ani drgnął Jak szybko nauczyć się JĘZYKÓW OBCYCH? Szkolne metody są nieskuteczne Niepełnosprawne zwierzęta są bardziej związane z człowiekiem Polka została mistrzynią świata w FITNESSIE! Tak szkolą muzułmańskie kobiety. Rosyjska reporterka dotarła do źródeł JEZUICI też wzięli udział w Ice Bucket Challenge! Rodzice są czarnoskórzy. Ich dzieci urodziły się z bielactwem SZYMON MAJEWSKI parodiuje teledysk Nataszy Urbańskiej! Została striptizerką, bo znudziła ją praca! Kim jest Ewa Kopacz i kto jest premierem? CHAJZER zapytał Polaków, wynik jest ZATRWAŻAJĄCY MOLESTOWANIE SEKSUALNE to nie tylko dotyk. Jak reagować? Z ukrytą kamerą próbowali kupić tabletkę "dzień po"