Majewski do szefa Polsatu: "SŁONECZKO.." O co tak prosił?

Przy okazji oberwało się też Joannie Liszowskiej.

Szymon Majewski wyjątkowo ceni polskich siatkarzy i ich kibiców. W imieniu tych ostatnich postanowił wspiąć się na dach Polsatu i stamtąd zaapelować do właściciela stacji, Zygmunta Solarza. Przy okazji oberwało się też niedysponowanej ostatnio Joannie Liszowskiej.

Słoneczko Polsatu - zaczyna przemówienie Majewski - niech pan nie koduje spotkań naszej reprezentacji siatkarskiej (…). Jeśli pan to zrobi, obiecuję, że zagram geja w serialu "Przyjaciółki" i zastąpię Joannę Liszowską.

Ciekawe, co na taką ofertę powie adresat.

joan

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polacy UKRYWAJĄ PIENIĄDZE przed najbliższymi. W 20 proc. przypadków PRZEZ ZDRADĘ! Masz BOLESNE MIESIĄCZKI? To może być objaw groźnej choroby Bezsenność przyczyną otyłości? Badania to potwierdzają Polka gwiazdą kanadyjskiej telewizji. Sukces zawdzięcza blogowi modowemu Prezydent NADAL POLUJE? Tłumaczy się z obietnicy danej wyborcom Zawał serca, udar, impotencja. Oto skutki choroby objawiającej się chrapaniem Ulga podatkowa to tylko jeden z przywilejów. Na co mogą liczyć DAWCY KRWI? ANJA RUBIK jako dresiara w klipie Doroty Masłowskiej! JAZDA NA ROWERZE doskonała dla naszych nóg. Zalet jest jednak znacznie więcej Seanse kinowe na porodówce. Lekarze są pewni, że pomagają uśmierzyć ból Jak sprawdzić, czy WINOGRONA mają pestki? Jest zdrowa, póki nie trafi do puszki. Producenci oszukują i marnują odżywcze wartości SOI