Majewski do szefa Polsatu: "SŁONECZKO.." O co tak prosił?

Przy okazji oberwało się też Joannie Liszowskiej.

Szymon Majewski wyjątkowo ceni polskich siatkarzy i ich kibiców. W imieniu tych ostatnich postanowił wspiąć się na dach Polsatu i stamtąd zaapelować do właściciela stacji, Zygmunta Solarza. Przy okazji oberwało się też niedysponowanej ostatnio Joannie Liszowskiej.

Słoneczko Polsatu - zaczyna przemówienie Majewski - niech pan nie koduje spotkań naszej reprezentacji siatkarskiej (…). Jeśli pan to zrobi, obiecuję, że zagram geja w serialu "Przyjaciółki" i zastąpię Joannę Liszowską.

Ciekawe, co na taką ofertę powie adresat.

joan

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Louis Hamilton zagrał w paintballa z PÓŁNAGIM KOLEGĄ! Strzelał do jego pośladków Wesele przerodziło się w tragedię. Na gości spadł gigantyczny żyrandol EWA CHODAKOWSKA radzi, jak szybko schudnąć na wiosnę. "Zdążysz!" KATE ROZZ ma swój program na Youtube. Udaje REPORTERKĘ W BRAZYLII Rosjanie nabijają się z AMERYKAŃSKIEJ GWIAZDKI. Przesadzili? SZYMON MAJEWSKI parodiuje teledysk Nataszy Urbańskiej! BANANOWA przekąska dla dbających o linię Najbardziej wzruszający filmik sieci. Żołnierze wracają DO DOMU! DONALD TUSK w X Faktorze! Polska supermodelka robi karierę aktorską. MAŁGOSIA BELA zagra jedną z głównych ról! Artysta fotografuje dziewczyny tańczące na rurze… POD WODĄ! Jak sprawdzić, czy WINOGRONA mają pestki?