Majewski do szefa Polsatu: "SŁONECZKO.." O co tak prosił?

Przy okazji oberwało się też Joannie Liszowskiej.

Szymon Majewski wyjątkowo ceni polskich siatkarzy i ich kibiców. W imieniu tych ostatnich postanowił wspiąć się na dach Polsatu i stamtąd zaapelować do właściciela stacji, Zygmunta Solarza. Przy okazji oberwało się też niedysponowanej ostatnio Joannie Liszowskiej.

Słoneczko Polsatu - zaczyna przemówienie Majewski - niech pan nie koduje spotkań naszej reprezentacji siatkarskiej (…). Jeśli pan to zrobi, obiecuję, że zagram geja w serialu "Przyjaciółki" i zastąpię Joannę Liszowską.

Ciekawe, co na taką ofertę powie adresat.

joan

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Odchudza, oczyszcza, a nawet łagodzi katar. Jeden z najdrowszych dodatków do posiłków Ona była mężatką, on miał 14 lat. ODBIŁA CHŁOPAKA swojej córce! Zdrowy zamiennik gorszy od cukru? Zobacz, kto powinien go unikać Wyjechała z Iranu, by walczyć o prawa kobiet. Codziennie boi się o życie Jak powstają skórzane meble? Jednym z etapów jest moczenie w krowim moczu DIETA Z PUDEŁKA pułapką dla pragnących schudnąć. Łatwo o efekt jojo Ciąża spowodowała u niej WSTYDLIWE ZMIANY 21-letnia modelka z Radomia podbija Indie CHIPSY przyczyną otyłości i miażdżycy. Po kształcie poznasz, które są najgorsze Latem nakładasz krem z filtrem. A co z WITAMINĄ D? W której ławce siedzi twoje dziecko? Miejsce w sali lekcyjnej ma znaczenie 81-letnia Helena Norowicz o udziale w kampanii BOHOBOCO. Podczas rozmowy zrobiła szpagat