Majewski do szefa Polsatu: "SŁONECZKO.." O co tak prosił?

Przy okazji oberwało się też Joannie Liszowskiej.

Szymon Majewski wyjątkowo ceni polskich siatkarzy i ich kibiców. W imieniu tych ostatnich postanowił wspiąć się na dach Polsatu i stamtąd zaapelować do właściciela stacji, Zygmunta Solarza. Przy okazji oberwało się też niedysponowanej ostatnio Joannie Liszowskiej.

Słoneczko Polsatu - zaczyna przemówienie Majewski - niech pan nie koduje spotkań naszej reprezentacji siatkarskiej (…). Jeśli pan to zrobi, obiecuję, że zagram geja w serialu "Przyjaciółki" i zastąpię Joannę Liszowską.

Ciekawe, co na taką ofertę powie adresat.

joan

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

ALERGII pokarmowej można zapobiegać już w wieku niemowlęcym! MATYLDA DAMIĘCKA uczy makijażu! Codziennie przechowujemy w nich jedzenie. Eksperci ostrzegają o ich SZKODLIWOŚCI Rewolucja w leczeniu. WADY GENETYCZNE można wykryć już u zarodka Banalna recepta na zachowanie MŁODOŚCI. Kolory na talerzu HIT INTERNETU! YouTube podsumował 2013 rok Te ZAMIENNIKI POSIŁKÓW możesz stosować przy nieregularnym trybie życia Jest nawet TRZYSTA RAZY SŁODSZA od cukru! Uważaj, w jakiej postaci ją spożywasz Takie zachowanie to już MOBBING. Nie pozwól na to pracodawcy Chodzenie bez STANIKA - zły gust czy atut? Edukacja seksualna coraz bardziej kontrowersyjna. "To zmusza dzieci do oglądania PORNOGRAFII" Joanna Krupa śpiewa piosenkę Justina Biebera! Udany playback?