Majewski do szefa Polsatu: "SŁONECZKO.." O co tak prosił?

Przy okazji oberwało się też Joannie Liszowskiej.

Szymon Majewski wyjątkowo ceni polskich siatkarzy i ich kibiców. W imieniu tych ostatnich postanowił wspiąć się na dach Polsatu i stamtąd zaapelować do właściciela stacji, Zygmunta Solarza. Przy okazji oberwało się też niedysponowanej ostatnio Joannie Liszowskiej.

Słoneczko Polsatu - zaczyna przemówienie Majewski - niech pan nie koduje spotkań naszej reprezentacji siatkarskiej (…). Jeśli pan to zrobi, obiecuję, że zagram geja w serialu "Przyjaciółki" i zastąpię Joannę Liszowską.

Ciekawe, co na taką ofertę powie adresat.

joan

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Wyjechała z Iranu, by walczyć o prawa kobiet. Codziennie boi się o życie Huśtawki nastrojów, tycie, bóle głowy. Aż 20 proc. kobiet cierpi na PMS Czym zastąpić cukier, by NIE PRZYTYĆ po świętach? Od urodzenia NIE MA RĄK. Pokazał, jak się goli Działa przeciwstresowo, obniża cholesterol. Zażywaj magnez Ciężka praca za małe pieniądze. Tak wygląda służba u królowej Elżbiety II Chorych jest coraz więcej. Wyleczą tylko połowę Polaków cierpiących na czerniaka Co zrobić, gdy masz za duży dekolt? Modowe porady CHRZEŚCIJANKI Polacy na bakier z aktywnością fizyczną. To częsty powód chorób Cierpi na nią ok. 230 tys. Polaków. Naukowcy wreszcie wiedzą, jak ją leczyć SOK zamiast porcji warzyw i owoców. Jak wybrać najzdrowszy? Internauci oszaleli na punkcie małej tancerki. Rusza się jak prawdziwa diwa