Majewski do szefa Polsatu: "SŁONECZKO.." O co tak prosił?

Przy okazji oberwało się też Joannie Liszowskiej.

Szymon Majewski wyjątkowo ceni polskich siatkarzy i ich kibiców. W imieniu tych ostatnich postanowił wspiąć się na dach Polsatu i stamtąd zaapelować do właściciela stacji, Zygmunta Solarza. Przy okazji oberwało się też niedysponowanej ostatnio Joannie Liszowskiej.

Słoneczko Polsatu - zaczyna przemówienie Majewski - niech pan nie koduje spotkań naszej reprezentacji siatkarskiej (…). Jeśli pan to zrobi, obiecuję, że zagram geja w serialu "Przyjaciółki" i zastąpię Joannę Liszowską.

Ciekawe, co na taką ofertę powie adresat.

joan

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Rośnie popularność DOUL w Polsce! Dzięki nim poród będzie łatwiejszy Jak ukryć BIUSTONOSZ pod sukienką? Warto znać te gadżety Jemy jej więcej niż kiedyś. Ta żywność ZMIENIA METABOLIZM i powoduje otyłość Donatan i Cleo na konferencji! Nie mówią po ANGIELSKU! RUTYNOWY ZABIEG podczas porodu jednak NIEPRAWIDŁOWY? "To okaleczenie" Ile naprawdę ZARABIAJĄ polscy KSIĘŻA? Sekrety DOMOWEGO ROSOŁU. Tylko dzięki nim uzyskasz najlepszy smak Pokazała w teledysku prawdziwe KOBIECE PIĘKNO Powody, przez które urzędnik nie pozwoli ci ZMIENIĆ NAZWISKA BEZSTRESOWE WYCHOWANIE dzieci to błąd? Większość nie wie, jak powinno wyglądać Premier TUSK śpiewa "Hey Jude" w kancelarii! Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość