Sexy bielizna dla katoliczek? "Trzeba podobać się duchowo i po ludzku"

Koszule po kostki, koronki i pantalony ruszają na podbój sypialni.

Zamiast skąpo wyciętych majtek — pantalony, zamiast kusych koszulek — strój po kostki. Brzmi mało seksownie, ale bielizna w "stylu dworskim" budzi coraz większe zainteresowanie.

- To powrót do naszej kultury, tradycji szlacheckiej. Takiej Zosi z "Pana Tadeusza". To w zamyśle jest bardzo polskie, ale nie ludowe - mówi projektantka bielizny, Tamara Kwarcińska.

Pomysłodawczynią założenia szwalni i produkcji tego rodzaju bielizny jest siostra Małgorzata Chmielewska. - To nie jest tak, że po ślubie można już przechadzać się po kuchni w papilotach, a mężczyzna w gatkach i nie dbać o to, żeby drugiej stronie się podobać. Trzeba podobać się duchowo i po ludzku. To kwestia szacunku dla drugiej osoby - mówi "kobieta w habicie".

- Cała tajemnica związków damsko-męskich polega na tym, że odkrywa się powoli i to, co najważniejsze, na końcu - tłumaczy siostra Chmielewska.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zarabiają nawet 100 tys. za rodzenie dzieci. Polskie prawo nie radzi sobie z surogatkami Jej decyzja miała ogromne znaczenie dla chorych Polek. Reakcja była niesamowita! W niej tkwi sekret udanych WYPIEKÓW. Jak wybrać tę odpowiednią? Dwa testy i masz pewność, że wybrałaś dobry miód Uważaj na MLEKO i nadmiar białka. Wbrew pozorom nie są takie zdrowe Cała prawda o cudzie narodzin. Tak wygląda PORODÓWKA EDYTA GÓRNIAK płacze. "Nie wiem jak, ale muszę nagrać płytę" Zaczynała blogować z Kasią Tusk. Teraz radzi sobie sama Mają najgorszą kuchnię na świecie, ale ta potrawa to wyjątek. Zjadają jej ponad tonę! Idealne ciastka na deszczowe wieczory. 4 składniki i gotowe Brutalna prawda o skutkach PALENIA PAPIEROSÓW Polacy na bakier z wodą i mydłem. "Co 10. rodak NIE MA SZCZOTECZKI do zębów"