Sexy bielizna dla katoliczek? "Trzeba podobać się duchowo i po ludzku"

Koszule po kostki, koronki i pantalony ruszają na podbój sypialni.

Zamiast skąpo wyciętych majtek — pantalony, zamiast kusych koszulek — strój po kostki. Brzmi mało seksownie, ale bielizna w "stylu dworskim" budzi coraz większe zainteresowanie.

- To powrót do naszej kultury, tradycji szlacheckiej. Takiej Zosi z "Pana Tadeusza". To w zamyśle jest bardzo polskie, ale nie ludowe - mówi projektantka bielizny, Tamara Kwarcińska.

Pomysłodawczynią założenia szwalni i produkcji tego rodzaju bielizny jest siostra Małgorzata Chmielewska. - To nie jest tak, że po ślubie można już przechadzać się po kuchni w papilotach, a mężczyzna w gatkach i nie dbać o to, żeby drugiej stronie się podobać. Trzeba podobać się duchowo i po ludzku. To kwestia szacunku dla drugiej osoby - mówi "kobieta w habicie".

- Cała tajemnica związków damsko-męskich polega na tym, że odkrywa się powoli i to, co najważniejsze, na końcu - tłumaczy siostra Chmielewska.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Na Wielkanoc WYDAMY 363 ZŁOTE Urlop ojcowski to nie wszystko. Tacie należy się więcej wolnych dni Co kryje się w MIĘSIE MIELONYM? Uważaj na sztuczki producentów Jak powstają skórzane meble? Jednym z etapów jest moczenie w krowim moczu Jest prekursorką artystycznego SELFIE. Jej zdjęcie konkuruje z kultowymi fotografiami świata Ich historia obiegła cały świat. To małżeństwo ma aż 100 WNUCZĄT! Donatan i Cleo na konferencji! Nie mówią po ANGIELSKU! Tak powstaje popularny "eliksir młodości". Sekret drogocennego olejku arganowego Jak łatwo ZAOSZCZĘDZIĆ na prądzie? Zwiększają temperaturę mózgu i wpływają na zdrowie. Najmniej szkodliwe są... kuchenki mikrofalowe Pani Aleksandra została brutalnie zgwałcona. Po skandalicznym wyroku przerywa milczenie Urządź sobie domowe SPA. Cztery pomysły na piękne włosy i skórę