Sexy bielizna dla katoliczek? "Trzeba podobać się duchowo i po ludzku"

Koszule po kostki, koronki i pantalony ruszają na podbój sypialni.

Zamiast skąpo wyciętych majtek — pantalony, zamiast kusych koszulek — strój po kostki. Brzmi mało seksownie, ale bielizna w "stylu dworskim" budzi coraz większe zainteresowanie.

- To powrót do naszej kultury, tradycji szlacheckiej. Takiej Zosi z "Pana Tadeusza". To w zamyśle jest bardzo polskie, ale nie ludowe - mówi projektantka bielizny, Tamara Kwarcińska.

Pomysłodawczynią założenia szwalni i produkcji tego rodzaju bielizny jest siostra Małgorzata Chmielewska. - To nie jest tak, że po ślubie można już przechadzać się po kuchni w papilotach, a mężczyzna w gatkach i nie dbać o to, żeby drugiej stronie się podobać. Trzeba podobać się duchowo i po ludzku. To kwestia szacunku dla drugiej osoby - mówi "kobieta w habicie".

- Cała tajemnica związków damsko-męskich polega na tym, że odkrywa się powoli i to, co najważniejsze, na końcu - tłumaczy siostra Chmielewska.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Odchudzasz się, jesz w biegu? Narażasz się na groźne niedobory witamin Jeff poddał się DEPILACJI woskiem dla... dobra nauki Rośnie popularność DOUL w Polsce! Dzięki nim poród będzie łatwiejszy Niewygodne szpilki? Posłuchaj rad stylistki Nie daj się oszukać. Produkty PEŁNOZIARNISTE nie zawsze zdrowe Najgorsze pozycje dla KRĘGOSŁUPA. Pozostajemy w nich przez większość doby Holland o pracy nad "House of Cards". Są minusy Urządź sobie domowe SPA. Cztery pomysły na piękne włosy i skórę Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne W Polsce gorzej niż w USA. Frytki zawierają substancję rakotwórczą Naturalny sposób na zwiększenie POTENCJI SEKSUALNEJ Ulubiony napój na zimowe wieczory. Poprawi humor i rozgrzeje Naturalny lek. Łagodzi kaszel, wzmacnia odporność, leczy wrzody Wstydliwy nowotwór. Dotyka aż 10 TYSIĘCY mężczyzn rocznie Wiktor urodził się jako kobieta. Opowiedział o swojej metamorfozie MOKRE BUTY? Tak je wysuszysz i nadasz piękny zapach Oczyszczają organizm z toksyn, wspomagają leczenie RAKA. Zastąpią tradycyjną medycynę? Idealne ciastka na deszczowe wieczory. 4 składniki i gotowe Dlaczego tkwimy w nieudanym małżeństwie? "Oprawca jest jak narkotyk" Tatuował ją BYŁY chłopak. Tego nie przewidziała... Jest zdrowy i nie tuczy. Cała prawda o MAKARONIE Teraz zwrot zakupionego towaru jest łatwiejszy. Wystarczy znać przepisy Robisz ZAKUPY PRZEZ INTERNET? Poznaj swoje nowe prawa Ma 9 lat i ciało jak z gumy. Polska może być z niej dumna