Nastolatka ZABIJA ZWIERZĘTA i chwali się tym na Facebooku

Kendall Jones wywołała furię wśród użytkowników Facebooka. Blisko 40 tysięcy osób zażądało zlikwidowania strony, na której dziewczyna pozuje ze swoimi trofeami.

Kendall Jones wywołała prawdziwą burzę wśród użytkowników Facebooka. Blisko 40 tysięcy osób zażądało zlikwidowania strony, na której uśmiechnięta dziewczyna pozuje z upolowanymi przez siebie zwierzętami. Amerykanka twierdzi, że robi to, by zwrócić uwagę na ważną kwestię dbania o przyrodę i ekosystem.

Pieniądze, które wydaję na polowania trafiają do lokalnych samorządów, a także do rolników, na których terenach zwierzęta grasują (…). Poza tym niektóre zwierzęta jak gepardy potrafią zabić ponad 107 sztuk krów, więc czynią szkody lokalnej społeczności. Natomiast ja nie korzystam z naganiaczy, tylko sama tropię i poluję na zwierzęta. Więc moim zdaniem dbam o ekosystem, a nie bezsensownie poluję - tłumaczy dziewczyna.

19-latka, która na co dzień występuje w drużynie cheerleaderek Uniwersytetu Texas Tech, uczestniczy w polowaniach od 13. roku życia!

Gos

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Louis Hamilton zagrał w paintballa z PÓŁNAGIM KOLEGĄ! Strzelał do jego pośladków Powszechnie dostępny środek SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNY dla osób na diecie Savoir-vivre przy wielkanocnym stole. Dlaczego MAŁŻEŃSTWA NIE POWINNY siedzieć razem? Jest jedyną Polką w Londyńskim Klubie Milionerów. Zaczynała od zera Jak producenci oszukują na MAKARONIE JAJECZNYM? 25 najbardziej uzależniających produktów spożywczych Płukanie nie wystarczy. Jak EKOLOGICZNIE zmyć pestycydy z owoców i warzyw? Przełomowe urządzenie w dziedzinie kosmetologii. SKANUJE TWARZ, by pomóc kobietom Uroda to nie wszystko, pomagają też leczyć. Moda na alpaki zawitała do Polski Niskokaloryczne, detoksykujące i bogate w substancje odżywcze. Wszystko o popularnych sałatach Jak zadbać o prawidłowy SEN NIEMOWLAKA? Najlepsze sposoby, jak UŚPIĆ DZIECKO Najczęstsze KŁAMSTWA, jakich się dopuszczamy