Nastolatka ZABIJA ZWIERZĘTA i chwali się tym na Facebooku

Kendall Jones wywołała furię wśród użytkowników Facebooka. Blisko 40 tysięcy osób zażądało zlikwidowania strony, na której dziewczyna pozuje ze swoimi trofeami.

Kendall Jones wywołała prawdziwą burzę wśród użytkowników Facebooka. Blisko 40 tysięcy osób zażądało zlikwidowania strony, na której uśmiechnięta dziewczyna pozuje z upolowanymi przez siebie zwierzętami. Amerykanka twierdzi, że robi to, by zwrócić uwagę na ważną kwestię dbania o przyrodę i ekosystem.

Pieniądze, które wydaję na polowania trafiają do lokalnych samorządów, a także do rolników, na których terenach zwierzęta grasują (…). Poza tym niektóre zwierzęta jak gepardy potrafią zabić ponad 107 sztuk krów, więc czynią szkody lokalnej społeczności. Natomiast ja nie korzystam z naganiaczy, tylko sama tropię i poluję na zwierzęta. Więc moim zdaniem dbam o ekosystem, a nie bezsensownie poluję - tłumaczy dziewczyna.

19-latka, która na co dzień występuje w drużynie cheerleaderek Uniwersytetu Texas Tech, uczestniczy w polowaniach od 13. roku życia!

Gos

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zaczyna się NIEŚWIADOMIE i trwa tylko 6 miesięcy! Oto naukowa prawda o "zakochaniu" Nowa gwiazda Bollywood? Tej twarzy NIE ZAPOMNISZ DONALD TUSK w X Faktorze! Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE! Lekarze ostrzegają: antykoncepcja hormonalna niesie duże ryzyko poważnej choroby Mucha znów powiedziała za dużo. Robi to celowo? Obowiązkowy suplement dla przyszłych mam. NIE DZIAŁA u połowy kobiet! Kulisy "gorącej" sesji dla CKM. Tak pozowała modelka DONATANA! Kolejna sesja 81-LETNIEJ Heleny Norowicz. Pojawiła się NA OKŁADCE magazynu kobiecego! Czego nie wiesz na temat... BIELIZNY? Plamki na pomarańczach? Pod żadnym pozorem nie kupuj tych owoców Parówki to czubek góry lodowej. Na czym jeszcze oszukują producenci?