Owoce tylko do południa i dużo węglowodanów. Dietetyk zdradza sekret dobrej diety

Jak powinna wyglądać zdrowa dieta? Dietetyk Anna Jelonek wyjaśniła, ile tłuszczu, ile cukrów i ile węglowodanów powinniśmy jeść w ciągu dnia.

Jak powinna wyglądać zdrowa dieta? Choć wiele osób w czasie diety rezygnuje z produktów o wysokiej zawartości węglowodanów, powinny one stanowić ogromną część dziennego zapotrzebowania.

Dietetyk Anna Jelonek wyjaśniła, ile tłuszczu, ile cukrów i ile węglowodanów powinniśmy zjadać w ciągu dnia.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Popularna METODA ODCZULANIA to oszustwo! "To największa bzdura, w jaką uwierzyli ludzie" Kupują je na targu lub porywają. Tak Romowie ZDOBYWAJĄ SWOJE ŻONY Banalna recepta na zachowanie MŁODOŚCI. Kolory na talerzu Jak przechowywać MIĘSO I WĘDLINY? Koniecznie rozpakuj je z folii MŁODZI OJCOWIE chętniej opiekują się dziećmi. Wszystko dzięki DŁUŻSZEMU URLOPOWI Najzdrowszy zamiennik mięsa? Zobacz, zanim włączysz go do diety DONALD TUSK w X Faktorze! Prezydent NADAL POLUJE? Tłumaczy się z obietnicy danej wyborcom Sami przyczyniamy się do pogłębienia problemu. Jak walczyć z trudnością z zasypianiem? PRAWIE POŁOWA CIĘŻARNYCH z niedoborem ważnego pierwiastka. To niebezpieczne dla dziecka Jak szybko nauczyć się JĘZYKÓW OBCYCH? Szkolne metody są nieskuteczne Nieoceniona broń w walce z wieloma chorobami. Każda matka powinna o tym wiedzieć