Owoce tylko do południa i dużo węglowodanów. Dietetyk zdradza sekret dobrej diety

Jak powinna wyglądać zdrowa dieta? Dietetyk Anna Jelonek wyjaśniła, ile tłuszczu, ile cukrów i ile węglowodanów powinniśmy jeść w ciągu dnia.

Jak powinna wyglądać zdrowa dieta? Choć wiele osób w czasie diety rezygnuje z produktów o wysokiej zawartości węglowodanów, powinny one stanowić ogromną część dziennego zapotrzebowania.

Dietetyk Anna Jelonek wyjaśniła, ile tłuszczu, ile cukrów i ile węglowodanów powinniśmy zjadać w ciągu dnia.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

25 sposobów na wiązanie KOBIECEGO SZALA Polska dziennikarka miała romans z ROSYJSKIM SNAJPEREM Teraz zwrot zakupionego towaru jest łatwiejszy. Wystarczy znać przepisy W której ławce siedzi twoje dziecko? Miejsce w sali lekcyjnej ma znaczenie Średnio 5 kilogramów TOKSYN I ZŁOGÓW w ludzkim organizmie. Jak się ich pozbyć? Skarżysz się na BÓL PLECÓW? Na dłuższą metę odpoczynek nie wystarczy EWA CHODAKOWSKA radzi, jak szybko schudnąć na wiosnę. "Zdążysz!" Zapytano Polki, czy sądzą, że są piękne. Jakie były odpowiedzi? Takie zachowanie to już MOBBING. Nie pozwól na to pracodawcy Kiedy wrócić do ćwiczeń po porodzie? Jest kilka ważnych zasad Wielkie oszustwo producentów. „Light” bardziej kaloryczne niż zwykłe produkty STUDENTKI, SAMOTNE MATKI, mężczyźni. Zarabiają tysiące na nagości w internecie