Owoce tylko do południa i dużo węglowodanów. Dietetyk zdradza sekret dobrej diety

Jak powinna wyglądać zdrowa dieta? Dietetyk Anna Jelonek wyjaśniła, ile tłuszczu, ile cukrów i ile węglowodanów powinniśmy jeść w ciągu dnia.

Jak powinna wyglądać zdrowa dieta? Choć wiele osób w czasie diety rezygnuje z produktów o wysokiej zawartości węglowodanów, powinny one stanowić ogromną część dziennego zapotrzebowania.

Dietetyk Anna Jelonek wyjaśniła, ile tłuszczu, ile cukrów i ile węglowodanów powinniśmy zjadać w ciągu dnia.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jej ciało i uroda zachwycają. Mistrzyni bikini fitness zdradza swoje patenty Choroba nie tylko dorosłych. SEKSOHOLIZM zaczyna się dużo wcześniej Mleko matki „szczepionką” na raka i cukrzycę? Lekarze nie mają wątpliwości Uważaj, żeby nie zarazić się od psa. Groźne pasożyty niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci! Kim jest Ewa Kopacz i kto jest premierem? CHAJZER zapytał Polaków, wynik jest ZATRWAŻAJĄCY Natalia ma 16 lat i wynalazła sposób na korekcję PŁASKOSTOPIA W 70 procentach przypadków chroni KOBIETY PRZED NOWOTWOREM! Niezwykłe zastosowanie kukurydzy. Może zmniejszyć efekt cieplarniany! Poprawia pamięć, koncentrację, wspomaga leczenie nałogów. Czym jest trening BIOFEEDBACK? Jak zaoszczędzić na weselu? Jest prosty sposób! Skuteczny sposób, jak uchronić się przed kosztownymi SMS-ami Oczyszczają organizm z toksyn, wspomagają leczenie RAKA. Zastąpią tradycyjną medycynę?