Owoce tylko do południa i dużo węglowodanów. Dietetyk zdradza sekret dobrej diety

Jak powinna wyglądać zdrowa dieta? Dietetyk Anna Jelonek wyjaśniła, ile tłuszczu, ile cukrów i ile węglowodanów powinniśmy jeść w ciągu dnia.

Jak powinna wyglądać zdrowa dieta? Choć wiele osób w czasie diety rezygnuje z produktów o wysokiej zawartości węglowodanów, powinny one stanowić ogromną część dziennego zapotrzebowania.

Dietetyk Anna Jelonek wyjaśniła, ile tłuszczu, ile cukrów i ile węglowodanów powinniśmy zjadać w ciągu dnia.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polacy NARZEKAJĄ NA RZĄD i władzę! Jest nawet TRZYSTA RAZY SŁODSZA od cukru! Uważaj, w jakiej postaci ją spożywasz Szyk na stoku to nie wszystko. Kilka rad, co spakować na ferie Są zdrowe tylko pozornie. Ilość cukru w nich zawarta wielokrotnie przekracza normę Przelałaś pieniądze na złe konto i co dalej? Najgorzej jeśli pomyliłaś ostatnie cyfry Taylor Swift odwiedziła CHORE DZIECI w szpitalu! Beztroska praca ochroniarzy polskich gwiazd Jak gwiazdy zwracają się do swoich TEŚCIÓW? PARODIE utworu "BRAĆ" Donatana, Cleo i zespołu Enej To nie był zwykły pierwszy taniec. Panna młoda aż zdjęła buty Odszedł od polskich świadków Jehowy. Teraz wyznaje, co przeżył Prosty przepis na domowy chleb z nasion BEZ MĄKI