Została striptizerką, bo znudziła ją praca!

Absolwentka ASP i graficzka od 6 lat tańczy w klubie go-go.

Wszystko zaczęło się od żartu. - Zamysł był taki, żeby pójść do klubu i poszpiegować. Ale to, co zobaczyłam, spodobało mi się tak, że zostałam - mówi Sasza Różycka. Absolwentka Akademii Szuk Pięknych zaczęła tańczyć w nocnym klubie sześć lat temu. Efektem jest m.in. książka "Wenus bez futra", w której Różycka barwnie opisuje świat klubów go-go.

Nie tylko ciekawość sprawiła, że Różycka zaczęła tańczyć w klubie.  - Byłam strasznie zmęczona moją dotychczasową pracą. Pracowałam jako grafik freelancer i siedzenie po 12 godzin przed komputerem dało mi się to mocno we znaki - tłumaczy dziewczyna.

Zapewnia, że w klubach go-go nie pracują tylko piękne dziewczyny z przeszłością. - Przy tej pracy jest taki sygmat desperacji. Uważa się, że to tylko zdesperowane dziewczyny mogą się zdobyć na coś takiego. A to nie do końca jest tak. Jeżeli są dziewczyny z doktoratem, są dziewczyny w różnych sytuacjach życiowych — niekoniecznie skrajnie patologicznych — które decydują się na taką formę zarabiania, to musi to świadczyć o tym, że nie jest to taki dramat - mówi Różycka.

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Sekrety DOMOWEGO ROSOŁU. Tylko dzięki nim uzyskasz najlepszy smak Polki nie potrafią się odchudzać? Dlaczego diety nie działają? Skarżysz się na BÓL PLECÓW? Na dłuższą metę odpoczynek nie wystarczy KOT-PIELĘGNIARZ pomaga w leczeniu innych. Sam cudem uniknął uśpienia Zjadłaś owoc cytrusowy? Nie myj zębów! To uszkadza szkliwo Nie jedz ich jeszcze przez PONAD MIESIĄC! NOWALIJKI mogą szkodzić zdrowiu Ona była mężatką, on miał 14 lat. ODBIŁA CHŁOPAKA swojej córce! UCIĄŻLIWA DOLEGLIWOŚĆ dotyka aż 80. procent społeczeństwa! Można jej zapobiec Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę... „Light” nie znaczy zdrowy. Mniej cukru czy tłuszczu to więcej chemii Zaczyna się NIEŚWIADOMIE i trwa tylko 6 miesięcy! Oto naukowa prawda o "zakochaniu" Członkinie Femenu znów ARESZTOWANE! Protestowały przeciwko ANTYISLAMSKIEMU stowarzyszeniu