POLSCY RAPERZY popisują się w sieci. Są wśród nich kobiety

Raperzy zamiast oblewać się lodowatą wodą postanowili nagrać swoje HOT 16, czyli 16-wersowe zwrotki. Do zabawy przyłączyły się także raperki. Zobaczcie najciekawsze wykonania.

 Raperzy zamiast oblewać się lodowatą wodą postanowili nagrać swoje HOT 16, czyli 16-wersowe zwrotki. Następnie do zabawy nominują kolejnych trzech lub czterech raperów.

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak gwiazdy zwracają się do swoich TEŚCIÓW? Kastracja pomoże UNIKNĄĆ RAKA. Skutki są jednak bardzo poważne Dolegliwość, która odbiera radość z seksu. Problem zgłasza ogromna liczba kobiet Równouprawnienie to mit. Widać to zwłaszcza w PRACY KOBIET Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE! Natalia ma 16 lat i wynalazła sposób na korekcję PŁASKOSTOPIA Przełomowa metoda leczenia NOWOTWORÓW. "To absolutne wydarzenie na skalę światową" 4 filiżanki kawy - tyle wystarczy, by poważnie obniżyć płodność! Łysienie to nie tylko problem mężczyzn. Jak z nim walczyć? Często są groźne dla zdrowia. Grillowane potrawy pełne toksycznych substancji STUDENTKI, SAMOTNE MATKI, mężczyźni. Zarabiają tysiące na nagości w internecie UMIĘŚNIONE CIAŁO Holenderki robi furorę w internecie