Będzie POLSKI SERIAL O ZOMBIE! Premiera na jesieni

Serial "Horda", którego premiera przewidzina jest na jesień tego roku, to post-apokaliptyczna wizja stolicy z żywymi trupami w roli głównej.

Serial "Horda" to post-apokaliptyczna wizja stolicy z żywymi trupami w roli głównej. Zdjęcia, które mają rozpocząć się w maju, kręcone będą m.in. na warszawskiej Pradze Północ, Mokotowie i w Ursusie.

Pierwszy sezon będzie liczył osiem odcinków, a każdy odcinek trwać będzie około 15 minut. Serial będzie dostępny za darmo w Internecie. Jego premiera przewidziana jest na wrzesień 2014.

Zobaczcie trailer filmu. Będziecie oglądać?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Oto, co dzieje się w płucach palacza! Eksperyment fizyka i... Marcina Prokopa Jak zaoszczędzić na weselu? Jest prosty sposób! FISH PEDICURE. Naturalna i bezpieczna metoda pielęgnacji stóp Obywatele tych państw są najszczęśliwsi. Na którym miejscu Polska? Obniżają cholesterol, odchudzają, poprawiają kondycję skóry i włosów. Jakie PŁATKI wybrać? Mężczyzna z szydełkiem. Kiedyś się tego wstydził, dziś robi na tym biznes Ponad połowa Polaków cierpi na syndrom poniedziałku. Stres zaczyna się już w niedzielę Nieleczone bywa przyczyną powstawania guzów i ropni. Wszystko o ZAPALENIU ZATOK JEZUICI też wzięli udział w Ice Bucket Challenge! Niewygodne szpilki? Posłuchaj rad stylistki Wstydliwy nowotwór. Dotyka aż 10 TYSIĘCY mężczyzn rocznie 2 mln Polaków cierpi na przewlekłą chorobę płuc. Połowa o tym nie wie