Będzie POLSKI SERIAL O ZOMBIE! Premiera na jesieni

Serial "Horda", którego premiera przewidzina jest na jesień tego roku, to post-apokaliptyczna wizja stolicy z żywymi trupami w roli głównej.

Serial "Horda" to post-apokaliptyczna wizja stolicy z żywymi trupami w roli głównej. Zdjęcia, które mają rozpocząć się w maju, kręcone będą m.in. na warszawskiej Pradze Północ, Mokotowie i w Ursusie.

Pierwszy sezon będzie liczył osiem odcinków, a każdy odcinek trwać będzie około 15 minut. Serial będzie dostępny za darmo w Internecie. Jego premiera przewidziana jest na wrzesień 2014.

Zobaczcie trailer filmu. Będziecie oglądać?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Pierwsza PARODIA „Miłości na Bogato”! Lepsza od oryginału? Zrobiła facetom dowcip. Tego się NIE SPODZIEWALI! Jest zdrowa, póki nie trafi do puszki. Producenci oszukują i marnują odżywcze wartości SOI Dziecko nie chodzi lub nie mówi. Kiedy należy zacząć się martwić? Chorzy na raka w kontrowersyjnej kampanii Japonki oszalały na punkcie tej mody. GOLĄ TWARZE u profesjonalnych golibrodów Rewolucja w leczeniu. WADY GENETYCZNE można wykryć już u zarodka Ukraińcy zdradzili szczegóły pracy z Madonną. "Ujęcia powtarzaliśmy nawet 40 razy" Anna Grodzka: "Życie OSOBY TRANSPŁCIOWEJ to ostra jazda bez trzymanki" Edukacja seksualna coraz bardziej kontrowersyjna. "To zmusza dzieci do oglądania PORNOGRAFII" To NIE JEST ZDJĘCIE! Artystka uczciła pamięć Robina Williamsa Producent o przygotowaniach do "Celebrity Splash". "LICZYMY NA GLEBĘ, bo każdy liczy na glebę"