Będzie POLSKI SERIAL O ZOMBIE! Premiera na jesieni

Serial "Horda", którego premiera przewidzina jest na jesień tego roku, to post-apokaliptyczna wizja stolicy z żywymi trupami w roli głównej.

Serial "Horda" to post-apokaliptyczna wizja stolicy z żywymi trupami w roli głównej. Zdjęcia, które mają rozpocząć się w maju, kręcone będą m.in. na warszawskiej Pradze Północ, Mokotowie i w Ursusie.

Pierwszy sezon będzie liczył osiem odcinków, a każdy odcinek trwać będzie około 15 minut. Serial będzie dostępny za darmo w Internecie. Jego premiera przewidziana jest na wrzesień 2014.

Zobaczcie trailer filmu. Będziecie oglądać?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polki wstydzą się swoich SEKSUALNYCH potrzeb! Uważaj na popularne MIELONKI. Najgorszej jakości mięso to nie jedyna ich wada Ilu partnerów seksualnych miałeś? Tak odpowiadali AMERYKANIE Kiedy kosmetyk nie nadaje się już do użycia? Liczy się data otwarcia opakowania Papież przechwycił pizzę jadąc papamobile! Jak wybrać DOBRY NÓŻ? Pamietaj, by nie myć go w zmywarce Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne ŻELAZKO: fakty i mity. Sprawdź, zanim kupisz Ta woda jest najzdrowsza i działa odmładzająco! RESTRYKCYJNA USTAWA usunie słodycze ze szkolnych sklepików To one będą królowały w tym sezonie. Wraca moda sprzed lat Jej ciało i uroda zachwycają. Mistrzyni bikini fitness zdradza swoje patenty