Będzie POLSKI SERIAL O ZOMBIE! Premiera na jesieni

Serial "Horda", którego premiera przewidzina jest na jesień tego roku, to post-apokaliptyczna wizja stolicy z żywymi trupami w roli głównej.

Serial "Horda" to post-apokaliptyczna wizja stolicy z żywymi trupami w roli głównej. Zdjęcia, które mają rozpocząć się w maju, kręcone będą m.in. na warszawskiej Pradze Północ, Mokotowie i w Ursusie.

Pierwszy sezon będzie liczył osiem odcinków, a każdy odcinek trwać będzie około 15 minut. Serial będzie dostępny za darmo w Internecie. Jego premiera przewidziana jest na wrzesień 2014.

Zobaczcie trailer filmu. Będziecie oglądać?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Chodzenie bez STANIKA - zły gust czy atut? Naturalny lek o niezwykłych właściwościach. Oczyszcza krew i cały organizm Tak RATUJĄ PORWANE KOBIETY. Prywatny detektyw zdradził techniki operacyjne Majewski śmieje się z MINISTER BIEŃKOWSKIEJ Ile wydajemy na dziecko? Najwięcej rodzice pociech w wieku 10–12 lat Brutalna prawda o skutkach PALENIA PAPIEROSÓW Najzdrowsza WODA to ta Z KRANU. Pij zamiast mineralnej i nie gotuj Cierpi na nią ok. 230 tys. Polaków. Naukowcy wreszcie wiedzą, jak ją leczyć SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa Czym zastąpić cukier, by NIE PRZYTYĆ po świętach? Niezwykłe zastosowanie kukurydzy. Może zmniejszyć efekt cieplarniany! SZYMON MAJEWSKI parodiuje teledysk Nataszy Urbańskiej!