Będzie POLSKI SERIAL O ZOMBIE! Premiera na jesieni

Serial "Horda", którego premiera przewidzina jest na jesień tego roku, to post-apokaliptyczna wizja stolicy z żywymi trupami w roli głównej.

Serial "Horda" to post-apokaliptyczna wizja stolicy z żywymi trupami w roli głównej. Zdjęcia, które mają rozpocząć się w maju, kręcone będą m.in. na warszawskiej Pradze Północ, Mokotowie i w Ursusie.

Pierwszy sezon będzie liczył osiem odcinków, a każdy odcinek trwać będzie około 15 minut. Serial będzie dostępny za darmo w Internecie. Jego premiera przewidziana jest na wrzesień 2014.

Zobaczcie trailer filmu. Będziecie oglądać?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

KIM KARDASHIAN pokazała, jak przewija dziecko! Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM! Huśtawki nastrojów, tycie, bóle głowy. Aż 20 proc. kobiet cierpi na PMS Co piąte dziecko UDAJE DOROSŁEGO w sieci! BANANOWA przekąska dla dbających o linię Wstydliwy nowotwór. Dotyka aż 10 TYSIĘCY mężczyzn rocznie Pierwsze 'SELFIE' w historii? Zaczęło się od kultowego filmu 25 lat temu! Naukowy sposób na prawidłowe KROJENIE TORTU Taylor Swift odwiedziła CHORE DZIECI w szpitalu! DWANAŚCIE razy próbowała usunąć tatuaż. Jej skóra wyglądała jak po oparzeniach Unikaj tych produktów. Niszczą DNA i przyśpieszają STARZENIE SIĘ skóry To one będą królowały w tym sezonie. Wraca moda sprzed lat