Chcą, żeby dzieci bawiły się niepełnosprawnymi lalkami. Polska zabawka odniesie sukces?

WeGirls to lalki, które proporcjami mają przypominać naturalny wygląd kilkuletniej dziewczynki.

WeGirls to lalki, które proporcjami mają przypominać naturalny wygląd kilkuletniej dziewczynki. Niekóre mają piegi, inne okulary, kule, gips na nodze, a nawet wózek inwalidzki.

Ich pomysłodawczynie twierdzą, że pomagają kształtować dzieci na mądre, radosne i tolerancyjne. Promują zabawę lalkami z niepełnosprawnościami, ale czy dzieci faktycznie chcą się nimi bawić?

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: WeGirls

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Większość osób nieprawidłowo ćwiczy brzuch. Jak zwiększyć efektywność "BRZUSZKÓW"? Polka gwiazdą kanadyjskiej telewizji. Sukces zawdzięcza blogowi modowemu Reakcje ludzi na MAKIJAŻ w stylu KIM KARDASHIAN! Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać? Zrobiła facetom dowcip. Tego się NIE SPODZIEWALI! Członkinie Femenu znów ARESZTOWANE! Protestowały przeciwko ANTYISLAMSKIEMU stowarzyszeniu Często są groźne dla zdrowia. Grillowane potrawy pełne toksycznych substancji Ile naprawdę ZARABIAJĄ polscy KSIĘŻA? OŚRODEK OPIEKI dla seniorów - czym kierować się przy wyborze? Zwyczajne POCAŁUNKI mogą być groźne DLA ZĘBÓW Co jest bardziej kaloryczne - pączki czy faworki? Zobacz, zanim sięgniesz Polki nie potrafią się odchudzać? Dlaczego diety nie działają?