Chcą, żeby dzieci bawiły się niepełnosprawnymi lalkami. Polska zabawka odniesie sukces?

WeGirls to lalki, które proporcjami mają przypominać naturalny wygląd kilkuletniej dziewczynki.

WeGirls to lalki, które proporcjami mają przypominać naturalny wygląd kilkuletniej dziewczynki. Niekóre mają piegi, inne okulary, kule, gips na nodze, a nawet wózek inwalidzki.

Ich pomysłodawczynie twierdzą, że pomagają kształtować dzieci na mądre, radosne i tolerancyjne. Promują zabawę lalkami z niepełnosprawnościami, ale czy dzieci faktycznie chcą się nimi bawić?

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: WeGirls

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak szybko nauczyć się JĘZYKÓW OBCYCH? Szkolne metody są nieskuteczne Zamiast pomóc, mogą szkodzić. Wszystko o ANTYBIOTYKACH Męska płodność jest CORAZ GORSZA? Mistrzowie kuchni gotowali dla kilkudziesięciu nieznajomych! „Kochani rodzice, przyślijcie pieniądze”. Co zrobić, gdy dziecko wydało wszystko na wakacjach? Te rasy psów są NAJGROŹNIEJSZE. Aby je posiadać, musisz mieć pozwolenie WALKA Dody i Agnieszki Szulim w parodii Majewskiego! Zwiększają temperaturę mózgu i wpływają na zdrowie. Najmniej szkodliwe są... kuchenki mikrofalowe Zarabiają nawet 40 tysięcy miesięcznie! Tak pracują POLSCY MĘŻCZYŹNI na telefon Pijesz WODĘ prosto z BUTELKI? To poważny błąd Aby udowodnić swą moc, przewidziała PRZYSZŁOŚĆ ROSJI I PUTINA Kiedy wrócić do ćwiczeń po porodzie? Jest kilka ważnych zasad