Chcą, żeby dzieci bawiły się niepełnosprawnymi lalkami. Polska zabawka odniesie sukces?

WeGirls to lalki, które proporcjami mają przypominać naturalny wygląd kilkuletniej dziewczynki.

WeGirls to lalki, które proporcjami mają przypominać naturalny wygląd kilkuletniej dziewczynki. Niekóre mają piegi, inne okulary, kule, gips na nodze, a nawet wózek inwalidzki.

Ich pomysłodawczynie twierdzą, że pomagają kształtować dzieci na mądre, radosne i tolerancyjne. Promują zabawę lalkami z niepełnosprawnościami, ale czy dzieci faktycznie chcą się nimi bawić?

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: WeGirls

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Uważaj na popularne MIELONKI. Najgorszej jakości mięso to nie jedyna ich wada Nadużywanie, nieregularne godziny przyjmowania. Jak zmniejszamy skuteczność ANTYBIOTYKÓW? Jak zaoszczędzić na weselu? Jest prosty sposób! Zrobili sobie SELFIE na szczycie wieżowca w HONG KONGU Pragnął mieć dzieci. OTYŁOŚĆ wywołała u niego zakażenie genitaliów Edukacja seksualna coraz bardziej kontrowersyjna. "To zmusza dzieci do oglądania PORNOGRAFII" Jak WYCZYŚCIĆ SÓL i zadbać o buty po zimie? Zjadłaś owoc cytrusowy? Nie myj zębów! To uszkadza szkliwo Polka nazywana "najszybszą babcią świata". Zdobyła Mont Blanc mając 68 lat Papież przechwycił pizzę jadąc papamobile! Jest nawet TRZYSTA RAZY SŁODSZA od cukru! Uważaj, w jakiej postaci ją spożywasz Owoce tylko do południa i dużo węglowodanów. Dietetyk zdradza sekret dobrej diety