Chcą, żeby dzieci bawiły się niepełnosprawnymi lalkami. Polska zabawka odniesie sukces?

WeGirls to lalki, które proporcjami mają przypominać naturalny wygląd kilkuletniej dziewczynki.

WeGirls to lalki, które proporcjami mają przypominać naturalny wygląd kilkuletniej dziewczynki. Niekóre mają piegi, inne okulary, kule, gips na nodze, a nawet wózek inwalidzki.

Ich pomysłodawczynie twierdzą, że pomagają kształtować dzieci na mądre, radosne i tolerancyjne. Promują zabawę lalkami z niepełnosprawnościami, ale czy dzieci faktycznie chcą się nimi bawić?

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: WeGirls

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Producent o przygotowaniach do "Celebrity Splash". "LICZYMY NA GLEBĘ, bo każdy liczy na glebę" KSZTAŁT BRWI pomoże wyszczuplić twarz. Jak je modelować? Urlop ojcowski to nie wszystko. Tacie należy się więcej wolnych dni W trakcie grypy nie rezygnuj z KARMIENIA PIERSIĄ. Jest ważny powód Polki nie potrafią się odchudzać? Dlaczego diety nie działają? JEZUICI też wzięli udział w Ice Bucket Challenge! Polski Spiderman zamienił się w MIKOŁAJA i obdarował bezdomnych! Powszechnie dostępny środek SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNY dla osób na diecie Członkinie Femenu znów ARESZTOWANE! Protestowały przeciwko ANTYISLAMSKIEMU stowarzyszeniu Polka nazywana "najszybszą babcią świata". Zdobyła Mont Blanc mając 68 lat Chińczycy pokochali 8-latkę z Polski. Powtórzy sukces Bayer Full? Zaczyna się NIEŚWIADOMIE i trwa tylko 6 miesięcy! Oto naukowa prawda o "zakochaniu"