Chcą, żeby dzieci bawiły się niepełnosprawnymi lalkami. Polska zabawka odniesie sukces?

WeGirls to lalki, które proporcjami mają przypominać naturalny wygląd kilkuletniej dziewczynki.

WeGirls to lalki, które proporcjami mają przypominać naturalny wygląd kilkuletniej dziewczynki. Niekóre mają piegi, inne okulary, kule, gips na nodze, a nawet wózek inwalidzki.

Ich pomysłodawczynie twierdzą, że pomagają kształtować dzieci na mądre, radosne i tolerancyjne. Promują zabawę lalkami z niepełnosprawnościami, ale czy dzieci faktycznie chcą się nimi bawić?

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: WeGirls

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Uważaj na popularne MIELONKI. Najgorszej jakości mięso to nie jedyna ich wada Zwyczajne POCAŁUNKI mogą być groźne DLA ZĘBÓW JAZDA NA ROWERZE doskonała dla naszych nóg. Zalet jest jednak znacznie więcej Tym sosem wzbudzisz zachwyt każdego smakosza. Zrobisz go w pięć minut Trening TABATY szybko wysmukli ciało. Wystarczą 4 minuty dziennie! Jakiej jakości mięso serwują nam sklepy? Zobacz, zanim kupisz Obniżają cholesterol, odchudzają, poprawiają kondycję skóry i włosów. Jakie PŁATKI wybrać? Zgłosiło się około 1500 chętnych! PIERWSZY ODCINEK już w kwietniu Powszechnie dostępny środek SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNY dla osób na diecie Donatan i Cleo na konferencji! Nie mówią po ANGIELSKU! NAJGROŹNIEJSZA choroba przyszłości? Zachoruje 1 na 3 osoby Marihuana MEDYCZNA. Czym różni się od zwykłej i czy jest bezpieczna?