Mucha znów powiedziała za dużo. Robi to celowo?

Jako ekspertka miała do powiedzenie niewiele. Jak zwykle jednak wyraziła się dobitnie.

Anna Mucha to jedna z najczęściej promowanych polskich gwiazd. Niemal na dobre zadomowiła się w studiach programów śniadaniowych, gdzie występuje jako ekspert w najróżniejszych dziedzinach. Tym razem gościła w "Pytaniu na śniadanie" i wypowiadała się na temat scen seksu w polskich serialach.

Jako ekspertka miała do powiedzenie niewiele. Jak zwykle jednak wyraziła się dobitnie. Posłuchajcie, co mówiła na wizji.

ZOBACZ TAKŻE:

Mucha znów rozczuliła się na wizji. Tym razem na wspomnienie… KARMIENIA PIERSIĄ

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: ONS

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Urządź sobie domowe SPA. Cztery pomysły na piękne włosy i skórę Pierwsza PARODIA „Miłości na Bogato”! Lepsza od oryginału? Gdzie spędzić urlop nad POLSKIM MORZEM? Mapa najlepszych kąpielisk KIM KARDASHIAN pokazała, jak przewija dziecko! Największa tajemnica chrzecijaństwa. Jaka jest prawda? Najlepsze sposoby na WORKI I CIENIE POD OCZAMI Jak producenci oszukują na MAKARONIE JAJECZNYM? Ich problemem jest ZBYT MAŁA WAGA. Wszystko przez choroby cywilizacyjne Jak przechowywać TOREBKI, by się nie niszczyły? Teraz zwrot zakupionego towaru jest łatwiejszy. Wystarczy znać przepisy Jak zwiększyć skuteczność produktów ANTYCELLULITOWYCH? Nieoceniona broń w walce z wieloma chorobami. Każda matka powinna o tym wiedzieć