Mucha znów powiedziała za dużo. Robi to celowo?

Jako ekspertka miała do powiedzenie niewiele. Jak zwykle jednak wyraziła się dobitnie.

Anna Mucha to jedna z najczęściej promowanych polskich gwiazd. Niemal na dobre zadomowiła się w studiach programów śniadaniowych, gdzie występuje jako ekspert w najróżniejszych dziedzinach. Tym razem gościła w "Pytaniu na śniadanie" i wypowiadała się na temat scen seksu w polskich serialach.

Jako ekspertka miała do powiedzenie niewiele. Jak zwykle jednak wyraziła się dobitnie. Posłuchajcie, co mówiła na wizji.

ZOBACZ TAKŻE:

Mucha znów rozczuliła się na wizji. Tym razem na wspomnienie… KARMIENIA PIERSIĄ

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: ONS

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Julita SCHUDŁA… 65 kilogramów! PRZYJACIEL do ŁÓŻKA. Kontrowersyjna aplikacja podbija Polskę KATE ROZZ ma swój program na Youtube. Udaje REPORTERKĘ W BRAZYLII Jak wybrać fotelik rowerowy dla dziecka? Te funkcje musi mieć obowiązkowo ENERGICZNA Natasza Urbańska promuje swoją płytę. Przesadziła z ekspresją? Zdradzają Twój prawdziwy wiek. U młodych osób to oznaka zmęczenia Niezwykłe zastosowanie kukurydzy. Może zmniejszyć efekt cieplarniany! Tak pracują niewidomi kucharze. Kamera nagrała, jak radzą sobie w kuchni W 70 procentach przypadków chroni KOBIETY PRZED NOWOTWOREM! Fenomenalne KREACJE OSCAROWE, które przeszły do historii DWA tygodnie wystarczą, by OCZYŚCIĆ ORGANIZM. Warto zrobić to jeszcze przed wiosną MASAŻ STÓP. Przyjemność, która może uleczyć całe ciało