Mucha znów powiedziała za dużo. Robi to celowo?

Jako ekspertka miała do powiedzenie niewiele. Jak zwykle jednak wyraziła się dobitnie.

Anna Mucha to jedna z najczęściej promowanych polskich gwiazd. Niemal na dobre zadomowiła się w studiach programów śniadaniowych, gdzie występuje jako ekspert w najróżniejszych dziedzinach. Tym razem gościła w "Pytaniu na śniadanie" i wypowiadała się na temat scen seksu w polskich serialach.

Jako ekspertka miała do powiedzenie niewiele. Jak zwykle jednak wyraziła się dobitnie. Posłuchajcie, co mówiła na wizji.

ZOBACZ TAKŻE:

Mucha znów rozczuliła się na wizji. Tym razem na wspomnienie… KARMIENIA PIERSIĄ

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: ONS

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Najtańsza przekąska? Polski bloger poleca OBIERKI Z ZIEMNIAKÓW Odchudzanie nie musi być drogie! TANIE ZAMIENNIKI dietetycznych produktów Krwisty czy dobrze wysmażony? Jak przygotować idealny STEK Najzdrowsza WODA to ta Z KRANU. Pij zamiast mineralnej i nie gotuj Jak powstają skórzane meble? Jednym z etapów jest moczenie w krowim moczu Domowe sposoby na pozbycie się CELLULITU Domowe sposoby na BÓL ZĘBA. Wystarczy zajrzeć do kuchni Ma niewiele kalorii, pokrywa 120 proc. dziennego zapotrzebowania na witaminę C Kompromitujące odpowiedzi Polaków. Oni na pewno nie zdaliby MATURY z polskiego Półnagi uczestnik Mam Talent zatańczył W TELEDYSKU NA RURZE! Proste patenty na rozciągnięcie butów. Nawet o 2 centymetry! Kobiety częściej zdradzają niż mężczyźni. Dlaczego jesteśmy NIEWIERNE?