Zrobili sobie SELFIE na szczycie wieżowca w HONG KONGU

Trójka przyjaciół zrobiła sobie fotkę, jedząc banana na szczycie wieżowca w Hong Kongu.

Trójka przyjaciół zrobiła sobie fotkę, jedząc banana na szczycie wieżowca w Hong Kongu. Wśród śmiałków znaleźli się fotografowie Daniel Lau i Andre Tso.

To nie pierwszy tego typu wyczyn mężczyzn. W swoim portfolio mają już co najmniej kilkanaście zdjęć wykonanych na dużych wysokościach. Wszstkie można obejrzeć na ich stronie: tsotography.com. Tym razem jednak nagrali również krótki film.

Źródło zdjęć: Tsotography.com

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Troskliwy labrador pomaga... w kąpieli niemowlaka Pracodawca musi być na to gotowy. Nawet 60 dni w roku WOLNYCH OD PRACY dla rodziców Chirurgiczny sposób na MŁODY WYGLĄD? Lekarze ostrzegają przed zagrożeniem dla GAŁEK OCZNYCH Niesamowity 3-LATEK DYSKUTUJE z mamą! Efektowny sposób wyrabiania LODÓW JUSTIN TIMBERLAKE zaśpiewał "Happy Birthday" polskiej fance! Ola Szwed pokazała jak ćwiczy z narzeczonym! DWA MIESIĄCE po porodzie PREZYDENT składa życzenia fejsbukowiczom! Jest nawet TRZYSTA RAZY SŁODSZA od cukru! Uważaj, w jakiej postaci ją spożywasz Spadkobiercy łatwiej dotrą do OSZCZĘDNOŚCI PO ZMARŁYM NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST może sygnalizować chorobę Nieleczone bywa przyczyną powstawania guzów i ropni. Wszystko o ZAPALENIU ZATOK