Zrobili sobie SELFIE na szczycie wieżowca w HONG KONGU

Trójka przyjaciół zrobiła sobie fotkę, jedząc banana na szczycie wieżowca w Hong Kongu.

Trójka przyjaciół zrobiła sobie fotkę, jedząc banana na szczycie wieżowca w Hong Kongu. Wśród śmiałków znaleźli się fotografowie Daniel Lau i Andre Tso.

To nie pierwszy tego typu wyczyn mężczyzn. W swoim portfolio mają już co najmniej kilkanaście zdjęć wykonanych na dużych wysokościach. Wszstkie można obejrzeć na ich stronie: tsotography.com. Tym razem jednak nagrali również krótki film.

Źródło zdjęć: Tsotography.com

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Domowa ZUPA INSTANT. Wystarczy zalać ją wrzątkiem! Zdania o ich wpływie na oczy są podzielone.Czy SOCZEWKI KONTAKTOWE są bezpieczne? Co mówią CHORZY MĘŻCZYŹNI? Prawdziwe? Mocne słowa CONCHITY WURST. "Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że to społeczeństwo popełnia błąd" Troskliwy labrador pomaga... w kąpieli niemowlaka Anna Mucha wystąpiła w POLSKIM HORRORZE! Radość irlandzkich homoseksualistów! Świętują legalizację ich małżeństw Takiej SZYNKI nie kupuj w żadnym wypadku. Zwróć uwagę na kolor i skórkę Jak wybrać fotelik rowerowy dla dziecka? Te funkcje musi mieć obowiązkowo Prowadząca „Rolnik szuka żony” o metamorfozach uczestników. „Pod wpływem programu poczuł moc” Proste patenty na rozciągnięcie butów. Nawet o 2 centymetry! Pragnął mieć dzieci. OTYŁOŚĆ wywołała u niego zakażenie genitaliów