Zrobili sobie SELFIE na szczycie wieżowca w HONG KONGU

Trójka przyjaciół zrobiła sobie fotkę, jedząc banana na szczycie wieżowca w Hong Kongu.

Trójka przyjaciół zrobiła sobie fotkę, jedząc banana na szczycie wieżowca w Hong Kongu. Wśród śmiałków znaleźli się fotografowie Daniel Lau i Andre Tso.

To nie pierwszy tego typu wyczyn mężczyzn. W swoim portfolio mają już co najmniej kilkanaście zdjęć wykonanych na dużych wysokościach. Wszstkie można obejrzeć na ich stronie: tsotography.com. Tym razem jednak nagrali również krótki film.

Źródło zdjęć: Tsotography.com

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Oczyszczają organizm z toksyn, wspomagają leczenie RAKA. Zastąpią tradycyjną medycynę? Robert Biedroń o Januszu Palikocie: "Myślę, że się pogubił" Obrońcy zwierząt KRYTYKUJĄ Katy Perry! Naturalny lek. Łagodzi kaszel, wzmacnia odporność, leczy wrzody Co piąty turysta wraca z egzotyczną chorobą. "To personel przenosi choroby" Tak BAWIĄ SIĘ OJCOWIE z dziećmi, gdy matki nie patrzą Mężczyzna nie pomaga w domu? To może być twoja wina Mistrzowie kuchni gotowali dla kilkudziesięciu nieznajomych! Mężczyzna z szydełkiem. Kiedyś się tego wstydził, dziś robi na tym biznes Ulubiony napój na zimowe wieczory. Poprawi humor i rozgrzeje Idealny trening dla zapracowanych. 4 minuty, 3 razy w tygodniu, a efekt zaskakujący! Artysta fotografuje dziewczyny tańczące na rurze… POD WODĄ!