Zrobili sobie SELFIE na szczycie wieżowca w HONG KONGU

Trójka przyjaciół zrobiła sobie fotkę, jedząc banana na szczycie wieżowca w Hong Kongu.

Trójka przyjaciół zrobiła sobie fotkę, jedząc banana na szczycie wieżowca w Hong Kongu. Wśród śmiałków znaleźli się fotografowie Daniel Lau i Andre Tso.

To nie pierwszy tego typu wyczyn mężczyzn. W swoim portfolio mają już co najmniej kilkanaście zdjęć wykonanych na dużych wysokościach. Wszstkie można obejrzeć na ich stronie: tsotography.com. Tym razem jednak nagrali również krótki film.

Źródło zdjęć: Tsotography.com

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Adam Levin zaśpiewał jak MICHAEL JACKSON i FRANK SINATRA! Co ciąża zmienia w życiu KOBIETY? Niesamowite wyznanie matki... Pozbądź się TOKSYN. Proste i tanie sposoby dostępne w każdej kuchni Prosty przepis na domowy chleb z nasion BEZ MĄKI Boisz się otyłości po ciąży? Tak się przed nią uchronisz Wyjechała z Iranu, by walczyć o prawa kobiet. Codziennie boi się o życie Jakie konsekwencje może mieć całkowite zrezygnowanie z CUKRU? Tak wygląda najbrzydszy pies świata Homoseksualista i konserwatysta. Polak jest członkiem brytyjskiego parlamentu Polski kabaret PARODIUJE CONCHITĘ WURST! Niezwykłe włosy mieszkanki Indii Kastracja pomoże UNIKNĄĆ RAKA. Skutki są jednak bardzo poważne