Ona była mężatką, on miał 14 lat. ODBIŁA CHŁOPAKA swojej córce!

W gimnazjum spotykał się z jej córką i już wtedy przejawiał talent muzyczny, którym zauroczył kobietę.

Jude Bradley i Kevin Herrera poznali się, gdy ona była mężatką, a on miał 14 lat. W gimnazjum spotykał się z jej córką i już wtedy przejawiał talent muzyczny, którym zauroczył kobietę.

Świetnie grał na gitarze, więc powiedziałam córce, że powinniśmy go wypromować. Nigdy nie zapomnę pierwszego razu - przypomina 53-letnia dziś Jude. Razem z 21-letnim Kevinem postanowili zawrzeć "związek zobowiązania". Wszystko w tajemnicy przed jego rodzicami.

Źródło: TLC

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jimmy Fallon znów sprowokował gwiazdę. Tym razem JULIĘ ROBERTS Koniec ze strachem przed lataniem. Polscy studenci znaleźli sposób Domowe sposoby na pozbycie się CELLULITU Prawdziwy rekordzista. Schudł 130 kg w 14 miesięcy! Jedzenie SZYBKO PSUJE SIĘ w lodówce? Zmień sposób przechowywania Nieoczekiwane zwroty akcji na ślubach i weselach Jak obrać mango przy pomocy SZKLANKI? Ponad połowa Polaków cierpi na syndrom poniedziałku. Stres zaczyna się już w niedzielę Zajęcia z EWĄ CHODAKOWSKĄ zamiast lekcji WF-u Dzięki niej zachowasz młodość i figurę. Ile dobra ma w sobie kukurydza? Jej produkcja może budzić obrzydzenie. Tak powstaje jedna z NAJCENNIEJSZYCH tkanin na świecie Przelałaś pieniądze na złe konto i co dalej? Najgorzej jeśli pomyliłaś ostatnie cyfry