Ona była mężatką, on miał 14 lat. ODBIŁA CHŁOPAKA swojej córce!

W gimnazjum spotykał się z jej córką i już wtedy przejawiał talent muzyczny, którym zauroczył kobietę.

Jude Bradley i Kevin Herrera poznali się, gdy ona była mężatką, a on miał 14 lat. W gimnazjum spotykał się z jej córką i już wtedy przejawiał talent muzyczny, którym zauroczył kobietę.

Świetnie grał na gitarze, więc powiedziałam córce, że powinniśmy go wypromować. Nigdy nie zapomnę pierwszego razu - przypomina 53-letnia dziś Jude. Razem z 21-letnim Kevinem postanowili zawrzeć "związek zobowiązania". Wszystko w tajemnicy przed jego rodzicami.

Źródło: TLC

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Te badania mogą uratować życie płodu. Dyskusyjna metoda coraz bardziej popularna Pokazała w teledysku prawdziwe KOBIECE PIĘKNO Danuta Wałęsa zachęca kobiety do rodzenia dzieci! Polski kabaret PARODIUJE CONCHITĘ WURST! Siedmioletnia dziewczynka z Surinamu uczy polskie dzieci tolerancji Pyszne BUŁECZKI z dodatkiem naturalnej witaminy C Kiedy jest najlepszy czas na seks? U kobiet i mężczyzn wygląda to inaczej Okuliści ostrzegają: Polacy widzą coraz gorzej! ZAJĄCZEK Z SERWETKI na wielkanocny stół Nie chcą poświęcać się karierze i stawiają na pasje. POKOLENIE Y wkrótce zdominuje rynek pracy KATE ROZZ ma swój program na Youtube. Udaje REPORTERKĘ W BRAZYLII Sześć pomysłów na fajną fryzurę w MINUTĘ!