Ona była mężatką, on miał 14 lat. ODBIŁA CHŁOPAKA swojej córce!

W gimnazjum spotykał się z jej córką i już wtedy przejawiał talent muzyczny, którym zauroczył kobietę.

Jude Bradley i Kevin Herrera poznali się, gdy ona była mężatką, a on miał 14 lat. W gimnazjum spotykał się z jej córką i już wtedy przejawiał talent muzyczny, którym zauroczył kobietę.

Świetnie grał na gitarze, więc powiedziałam córce, że powinniśmy go wypromować. Nigdy nie zapomnę pierwszego razu - przypomina 53-letnia dziś Jude. Razem z 21-letnim Kevinem postanowili zawrzeć "związek zobowiązania". Wszystko w tajemnicy przed jego rodzicami.

Źródło: TLC

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jakiej jakości mięso serwują nam sklepy? Zobacz, zanim kupisz Niezwykłe zastosowanie kukurydzy. Może zmniejszyć efekt cieplarniany! MĄDRZEJSI dzięki jedzeniu? Te produkty zwiększają wydajność mózgu! Jak SŁYSZĄ NAS inni? Dowiesz się dzięki prostej sztuczce! Ulga podatkowa to tylko jeden z przywilejów. Na co mogą liczyć DAWCY KRWI? Rośnie popularność DOUL w Polsce! Dzięki nim poród będzie łatwiejszy Prowadząca „Rolnik szuka żony” o metamorfozach uczestników. „Pod wpływem programu poczuł moc” Natalia Siwiec pozuje w TUTORIALU MAKIJAŻOWYM Niezwykły projekt młodych Polaków. RAPUJĄ w języku MIGOWYM Prezydent NADAL POLUJE? Tłumaczy się z obietnicy danej wyborcom Szkolny poziom jej nie odpowiadał. Uczy dzieci w domu, a efekt jest zdumiewający Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko? Nie tylko. Nadmierna higiena jest przyczyną wielu chorób