Przepis na długowieczność? Posłuchajcie 91-LATKA!

Pan Antoni, pomimo swego wieku, czuje się świetnie! Jaki jest jego przepis na dobrą kondycję mimo podeszłego wieku?

Pan Antoni, pomimo swego wieku, czuje się świetnie! Jaki jest jego przepis na dobrą kondycję mimo podeszłego wieku? Jego zdaniem to ruch i codzienna porcja ćwiczeń.

Zaczynamy od ruchów głowy. Chodzi mi przede wszystkim o dobre ukrwienie mózgu. Konieczne są też ruchy oczami, które pomagają w synchronizacji obu półkul  – mówi bohater materiału.

Następnie rozruszanie barków, przysiady i ćwiczenie kręgosłupa. A wszystko po to, by odżywić nasze komórki. Efekty? Nie mam problemów ruchowych, lekko wstaję, lekko siadam. Dla pamięci ustawiam sobie patyczki. Gdy zrobię serię ćwiczeń, patyczki odrzucam.

Jak widać, by utrzymać świetną formę i dożyć sędziwego wieku, nie trzeba drakońskich diet, drogich przyrządów i reklamowych specyfików. Wystarczy wskoczyć w dres i odwiedzić najbliższy park.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polacy mają dość rodzinnych wakacji. Czym kuszą oferty dla singli? MIRANDA KERR pokazała swoje wyluzowane oblicze Przeżyła ŚMIERĆ KLINICZNĄ. Co widziała? 81-letnia Helena Norowicz o udziale w kampanii BOHOBOCO. Podczas rozmowy zrobiła szpagat Najczęściej chorują młode aktywne seksualnie kobiety. Jak sobie pomóc? Anna Grodzka o relacjach z Jarosławem Kaczyńskim. „Ciekawe, czy pocałowałby mnie w rękę” RUTYNOWY ZABIEG podczas porodu jednak NIEPRAWIDŁOWY? "To okaleczenie" Co by było, gdyby kobiety MÓWIŁY, CO MYŚLĄ? Zajęcia z EWĄ CHODAKOWSKĄ zamiast lekcji WF-u Jest najstarszym taksówkarzem w Polsce. W zawodzie pracuje od 58 lat! To nie był zwykły pierwszy taniec. Panna młoda aż zdjęła buty Jej produkcja może budzić obrzydzenie. Tak powstaje jedna z NAJCENNIEJSZYCH tkanin na świecie