Przepis na długowieczność? Posłuchajcie 91-LATKA!

Pan Antoni, pomimo swego wieku, czuje się świetnie! Jaki jest jego przepis na dobrą kondycję mimo podeszłego wieku?

Pan Antoni, pomimo swego wieku, czuje się świetnie! Jaki jest jego przepis na dobrą kondycję mimo podeszłego wieku? Jego zdaniem to ruch i codzienna porcja ćwiczeń.

Zaczynamy od ruchów głowy. Chodzi mi przede wszystkim o dobre ukrwienie mózgu. Konieczne są też ruchy oczami, które pomagają w synchronizacji obu półkul  – mówi bohater materiału.

Następnie rozruszanie barków, przysiady i ćwiczenie kręgosłupa. A wszystko po to, by odżywić nasze komórki. Efekty? Nie mam problemów ruchowych, lekko wstaję, lekko siadam. Dla pamięci ustawiam sobie patyczki. Gdy zrobię serię ćwiczeń, patyczki odrzucam.

Jak widać, by utrzymać świetną formę i dożyć sędziwego wieku, nie trzeba drakońskich diet, drogich przyrządów i reklamowych specyfików. Wystarczy wskoczyć w dres i odwiedzić najbliższy park.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Kim jest Ewa Kopacz i kto jest premierem? CHAJZER zapytał Polaków, wynik jest ZATRWAŻAJĄCY „Najbardziej zmysłowo pachnie kobieta, która nie myje się codziennie”. Jak odbieramy zapachy? Jak ukryć BIUSTONOSZ pod sukienką? Warto znać te gadżety Jakie konsekwencje może mieć całkowite zrezygnowanie z CUKRU? Producenci wciąż oszukują. Co trzecia partia żywności źle oznakowana na etykietach Jest prekursorką artystycznego SELFIE. Jej zdjęcie konkuruje z kultowymi fotografiami świata Fenomenalne KREACJE OSCAROWE, które przeszły do historii KIM KARDASHIAN pokazała, jak przewija dziecko! Piją je nawet dzieci. Popularne napoje mogą mieć TOKSYCZNE DZIAŁANIE! Wykorzystał brak prądu, by uciec od świeżo poślubionej żony Cenny OLEJ. Pomoże pozbyć się centymetrów z brzucha Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM!