Przepis na długowieczność? Posłuchajcie 91-LATKA!

Pan Antoni, pomimo swego wieku, czuje się świetnie! Jaki jest jego przepis na dobrą kondycję mimo podeszłego wieku?

Pan Antoni, pomimo swego wieku, czuje się świetnie! Jaki jest jego przepis na dobrą kondycję mimo podeszłego wieku? Jego zdaniem to ruch i codzienna porcja ćwiczeń.

Zaczynamy od ruchów głowy. Chodzi mi przede wszystkim o dobre ukrwienie mózgu. Konieczne są też ruchy oczami, które pomagają w synchronizacji obu półkul  – mówi bohater materiału.

Następnie rozruszanie barków, przysiady i ćwiczenie kręgosłupa. A wszystko po to, by odżywić nasze komórki. Efekty? Nie mam problemów ruchowych, lekko wstaję, lekko siadam. Dla pamięci ustawiam sobie patyczki. Gdy zrobię serię ćwiczeń, patyczki odrzucam.

Jak widać, by utrzymać świetną formę i dożyć sędziwego wieku, nie trzeba drakońskich diet, drogich przyrządów i reklamowych specyfików. Wystarczy wskoczyć w dres i odwiedzić najbliższy park.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM! Anna Mucha wystąpiła w POLSKIM HORRORZE! Odchudzasz się, ale nie chudniesz? Powodem mogą być utajone choroby Nie daj się oszukać. Produkty PEŁNOZIARNISTE nie zawsze zdrowe Popularne mity o wpływie cholesterolu i tłuszczu na dietę Zwyczajne POCAŁUNKI mogą być groźne DLA ZĘBÓW Grodzka udostępni mieszkanie autorowi „wSieci”? „Chce sprawdzić, czy napisał prawdę, będzie proces” KIM KARDASHIAN pokazała, jak przewija dziecko! KSIĄŻKIEWICZ o macierzyństwie: "Nie jest łatwo" Wstydliwy nowotwór. Dotyka aż 10 TYSIĘCY mężczyzn rocznie HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie! Boli cię głowa? Zbadaj… BIODRA