Przepis na długowieczność? Posłuchajcie 91-LATKA!

Pan Antoni, pomimo swego wieku, czuje się świetnie! Jaki jest jego przepis na dobrą kondycję mimo podeszłego wieku?

Pan Antoni, pomimo swego wieku, czuje się świetnie! Jaki jest jego przepis na dobrą kondycję mimo podeszłego wieku? Jego zdaniem to ruch i codzienna porcja ćwiczeń.

Zaczynamy od ruchów głowy. Chodzi mi przede wszystkim o dobre ukrwienie mózgu. Konieczne są też ruchy oczami, które pomagają w synchronizacji obu półkul  – mówi bohater materiału.

Następnie rozruszanie barków, przysiady i ćwiczenie kręgosłupa. A wszystko po to, by odżywić nasze komórki. Efekty? Nie mam problemów ruchowych, lekko wstaję, lekko siadam. Dla pamięci ustawiam sobie patyczki. Gdy zrobię serię ćwiczeń, patyczki odrzucam.

Jak widać, by utrzymać świetną formę i dożyć sędziwego wieku, nie trzeba drakońskich diet, drogich przyrządów i reklamowych specyfików. Wystarczy wskoczyć w dres i odwiedzić najbliższy park.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Kiedy jest najlepszy czas na seks? U kobiet i mężczyzn wygląda to inaczej Sami przyczyniamy się do pogłębienia problemu. Jak walczyć z trudnością z zasypianiem? Polka zaśpiewała głosami 18 bohaterów NAJPOPULARNIEJSZYCH BAJEK RESTRYKCYJNA USTAWA usunie słodycze ze szkolnych sklepików Oczyszczają organizm, odchudzają. PRZYPRAWY, których nie może zabraknąć w kuchni Będzie POLSKI SERIAL O ZOMBIE! Premiera na jesieni Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni Nieustraszone Polki za sterami szybowców. Zobacz ich podniebne akrobacje! Spadkobiercy łatwiej dotrą do OSZCZĘDNOŚCI PO ZMARŁYM Setki CIĘŻARNYCH KOBIET wspólnie ćwiczyły jogę. Tak uczciły święto Jak prawidłowo wywieszać flagę narodową? Oto podstawowe zasady Rozmiar ma znaczenie? Ten mężczyzna od lat boryka się ze swoją przypadłością