Przepis na długowieczność? Posłuchajcie 91-LATKA!

Pan Antoni, pomimo swego wieku, czuje się świetnie! Jaki jest jego przepis na dobrą kondycję mimo podeszłego wieku?

Pan Antoni, pomimo swego wieku, czuje się świetnie! Jaki jest jego przepis na dobrą kondycję mimo podeszłego wieku? Jego zdaniem to ruch i codzienna porcja ćwiczeń.

Zaczynamy od ruchów głowy. Chodzi mi przede wszystkim o dobre ukrwienie mózgu. Konieczne są też ruchy oczami, które pomagają w synchronizacji obu półkul  – mówi bohater materiału.

Następnie rozruszanie barków, przysiady i ćwiczenie kręgosłupa. A wszystko po to, by odżywić nasze komórki. Efekty? Nie mam problemów ruchowych, lekko wstaję, lekko siadam. Dla pamięci ustawiam sobie patyczki. Gdy zrobię serię ćwiczeń, patyczki odrzucam.

Jak widać, by utrzymać świetną formę i dożyć sędziwego wieku, nie trzeba drakońskich diet, drogich przyrządów i reklamowych specyfików. Wystarczy wskoczyć w dres i odwiedzić najbliższy park.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Robisz ZAKUPY PRZEZ INTERNET? Poznaj swoje nowe prawa SZYMON MAJEWSKI parodiuje teledysk Nataszy Urbańskiej! Naturalny lek. Łagodzi kaszel, wzmacnia odporność, leczy wrzody Jak SŁYSZĄ NAS inni? Dowiesz się dzięki prostej sztuczce! Wadliwe IMPLANTY PIERSI nadal zagrażają zdrowiu kobiet. Wśród poszkodowanych Polki Polska supermodelka robi karierę aktorską. MAŁGOSIA BELA zagra jedną z głównych ról! Odchudzasz się, jesz w biegu? Narażasz się na groźne niedobory witamin Odchudzanie nie musi być drogie! TANIE ZAMIENNIKI dietetycznych produktów Spadła samochodem w 50-metrową przepaść. Wydostała się dopiero po 3 dniach Urządź sobie domowe SPA. Cztery pomysły na piękne włosy i skórę Jak dbać o oczy? Wystarczy zdrowa dieta Obowiązkowy suplement dla przyszłych mam. NIE DZIAŁA u połowy kobiet!