Przepis na długowieczność? Posłuchajcie 91-LATKA!

Pan Antoni, pomimo swego wieku, czuje się świetnie! Jaki jest jego przepis na dobrą kondycję mimo podeszłego wieku?

Pan Antoni, pomimo swego wieku, czuje się świetnie! Jaki jest jego przepis na dobrą kondycję mimo podeszłego wieku? Jego zdaniem to ruch i codzienna porcja ćwiczeń.

Zaczynamy od ruchów głowy. Chodzi mi przede wszystkim o dobre ukrwienie mózgu. Konieczne są też ruchy oczami, które pomagają w synchronizacji obu półkul  – mówi bohater materiału.

Następnie rozruszanie barków, przysiady i ćwiczenie kręgosłupa. A wszystko po to, by odżywić nasze komórki. Efekty? Nie mam problemów ruchowych, lekko wstaję, lekko siadam. Dla pamięci ustawiam sobie patyczki. Gdy zrobię serię ćwiczeń, patyczki odrzucam.

Jak widać, by utrzymać świetną formę i dożyć sędziwego wieku, nie trzeba drakońskich diet, drogich przyrządów i reklamowych specyfików. Wystarczy wskoczyć w dres i odwiedzić najbliższy park.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Kontrowersyjna metoda leczenia dotarła do Polski. Tak robili to Majowie! Wypełnienia gorszej jakości, próchnica wtórna. Polacy boją się państwowych wizyt u dentysty HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie! Brutalna praktyka lekarzy w trakcie porodu. Choć zakazana, wciąż się ją stosuje Seks bez tajemnic. Jak wygląda życie intymne na emeryturze? Kobiece spoty wyborcze. Który NAJGORSZY? 8-latka z Kazachstanu podbija sieć. Pokazała, jak trenuje boks! Blogerka testuje... KUBECZEK MENSTRUACYJNY Homoseksualista i konserwatysta. Polak jest członkiem brytyjskiego parlamentu Zamiast pomóc, mogą szkodzić. Wszystko o ANTYBIOTYKACH Przełomowe urządzenie w dziedzinie kosmetologii. SKANUJE TWARZ, by pomóc kobietom Zbyt KRÓTKI SEN powodem poważnych zaburzeń