Jak SŁYSZĄ NAS inni? Dowiesz się dzięki prostej sztuczce!

Wynik może Cię zaskoczyć.

Dlaczego na nagraniu nasz głos brzmi inaczej, niż odbieramy go na co dzień? Bo inaczej słyszymy siebie my sami, a inaczej ludzie dookoła. Dzięki tej sztuczce dowiesz się, jak Twój glos brzmi dla innych.

Weź dwa kartony i przyłóż je bokami do twarzy, a następnie coś powiedz. To właśnie ten dźwięk roznosi się po Twoim otoczeniu.

joan

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Pijesz WODĘ prosto z BUTELKI? To poważny błąd UCIĄŻLIWA DOLEGLIWOŚĆ dotyka aż 80. procent społeczeństwa! Można jej zapobiec Fenomenalne KREACJE OSCAROWE, które przeszły do historii Uczestniczka WARSAW SHORE w teledysku polskiego boysbandu! KREW PĘPOWINOWA naturalnym lekiem na nowotwory? W Polsce już wdrażamy tę metodę Chorych jest coraz więcej. Wyleczą tylko połowę Polaków cierpiących na czerniaka Średnio 5 kilogramów TOKSYN I ZŁOGÓW w ludzkim organizmie. Jak się ich pozbyć? Ten zabieg to nie tylko pedicure. Może uchronić przed amputacją stopy Prokuratura już bada sprawę Ziemkiewicza. Kapela: "Jerzy Urban też został skazany z tego paragrafu i zapłacił 20 tysięcy" Te przekąski można podjadać bez konsekwencji. Są smaczne i niskokaloryczne Jak wybrać dobrą RYBĘ? Niebezpieczne takie gatunki jak tuńczyk czy panga Jest najstarszym taksówkarzem w Polsce. W zawodzie pracuje od 58 lat!