Jak SŁYSZĄ NAS inni? Dowiesz się dzięki prostej sztuczce!

Wynik może Cię zaskoczyć.

Dlaczego na nagraniu nasz głos brzmi inaczej, niż odbieramy go na co dzień? Bo inaczej słyszymy siebie my sami, a inaczej ludzie dookoła. Dzięki tej sztuczce dowiesz się, jak Twój glos brzmi dla innych.

Weź dwa kartony i przyłóż je bokami do twarzy, a następnie coś powiedz. To właśnie ten dźwięk roznosi się po Twoim otoczeniu.

joan

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polski kabaret PARODIUJE CONCHITĘ WURST! KREW PĘPOWINOWA naturalnym lekiem na nowotwory? W Polsce już wdrażamy tę metodę OBUDZIŁA SIĘ w trakcie cesarskiego cięcia. „Ten ból był nie do zniesienia” Osobne łóżka świadczą o kryzysie w związku? "To może być odświeżające" Większy stres i zaburzony metabolizm? Wszystko przez JEDEN Z POSIŁKÓW Drewniana deska działa antybakteryjnie. Ale nie możesz jej moczyć i myć w zmywarce Uczestniczka WARSAW SHORE w teledysku polskiego boysbandu! Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE! Co zużywa najwięcej PRĄDU W DOMU? Polacy nie mają pojęcia Marzysz o białych zębach? Nigdy nie wybielaj ich sama w domu! Po śmierci narzeczonej przemierza pieszo świat. Właśnie dotarł do Polski Zapach jest najważniejszy. Decyduje o ZACHOWANIU PŁCIOWYM