Producent o przygotowaniach do "Celebrity Splash". "LICZYMY NA GLEBĘ, bo każdy liczy na glebę"

Czy widzowie naprawdę czekają na upadki i kontuzje zawodników?

W marcu na antenie Polsatu wyemitowany zostanie pierwszy odcinek nietypowego widowiska "Celebrity Splash", w którym 24. zawodników w strojach kąpielowych pokaże publiczności akrobacje podczas skoków do wody. Program cieszy się ogromną popularnością na świecie. Tylko do tej pory doczekał się emisji w 23. krajach, m.in. Wielkiej Brytanii, USA, Hiszpanii, Portugalii czy Argentynie.

Polską edycję postanowił wprowadzić na antenę telewizyjną Rinke Rooyens. Holenderski producent ma na swoim koncie wiele widowisk telewizyjnych, takich jak: "Szymon Majewski Show", "Gwiazdy tańczą na lodzie" czy "Jak oni śpiewają". Nowy program przełamuje konwencję, która niemal na stałe zagościła w polskiej telewizji. Zamiast roztańczonych i rozśpiewanych gwiazd, zobaczymy roznegliżowanych polskich celebrytów, którzy muszą wykazać się odwagą i sprawnością fizyczną.

Czym zaskoczy nas produkcja? W kafeteria.tv Rinke Rooyens opowiedział, czego widzowie mogą spodziewać się po programie. Bez ogródek przyznaje, że liczą się również nieudane próby. Do sieci co chwilę wyciekają informacje o kolejnych kontuzajch uczestników.

Bardzo liczymy na glebę, bo każdy liczy na glebę. To jest najbardziej rozebrany program w telewizji i każdy jest ciekawy, jak wyglądają gwiazdy bez ubrań - powiedział.

W show wystapią m.in. Aleksandra Ciupa, Przemysław Saleta, Julia Wróblewska, Bilguun Ariunbaatar, Monika Mrozowska i Radosław Liszewski. Do pierwszego występu zawodnicy trenują już od kilku miesięcy.

Jesteście ciekawi efektów?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Największa tajemnica chrzecijaństwa. Jaka jest prawda? Te ZAMIENNIKI POSIŁKÓW możesz stosować przy nieregularnym trybie życia Jak prawidłowo wywieszać flagę narodową? Oto podstawowe zasady Tak powstaje popularny "eliksir młodości". Sekret drogocennego olejku arganowego 8 milionów Polaków ma ZABURZENIA PSYCHICZNE To nienarodzone dziecko klaszcze... podczas USG 21-letnia modelka z Radomia podbija Indie Zrobił to z miłości do syna. Dziecko WYTATUOWAŁO mu własny rysunek Jest najstarszym taksówkarzem w Polsce. W zawodzie pracuje od 58 lat! Ta woda jest najzdrowsza i działa odmładzająco! Mężczyzna z szydełkiem. Kiedyś się tego wstydził, dziś robi na tym biznes Co mówią CHORZY MĘŻCZYŹNI? Prawdziwe?