Domowe sposoby na pozbycie się CELLULITU

Przypadłość jest wynikiem nieprawidłowego rozmieszczenie tkanki tłuszczowej oraz obrzęku ciała.

Z cellulitem zmaga się większość kobiet, nawet te, które nie cierpią na nadmiar kilogramów. Przypadłość, zwana powszechnie pomarańczową skórką, wynika z nieprawidłowego rozmieszczenie tkanki tłuszczowej oraz obrzęku wywołanego utrudnionym przepływem limfy.

Nie ma skutecznej metody, by pozbyć się cellulitu, natomiast nie potrzeba drogich wizyt w salonach kosmetycznych, by znacznie poprawić wygląd skóry. Pomocne okażą się masaże szorstką gąbką i przyrządami z wypustkami. Zobacz, jak prawidłowo je wykonywać.

 Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Powszechnie dostępny środek SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNY dla osób na diecie Problemy z tarczycą i PRZYSADKĄ MÓZGOWĄ? Te zaburzenia zaobserwujesz podczas okresu Są zdrowe tylko pozornie. Ilość cukru w nich zawarta wielokrotnie przekracza normę Radość irlandzkich homoseksualistów! Świętują legalizację ich małżeństw Mobbing w pracy to wciąż tabu. Niektórzy nawet nie wiedzą, że są jego ofiarami Ma niewiele kalorii, pokrywa 120 proc. dziennego zapotrzebowania na witaminę C Jest najstarszym taksówkarzem w Polsce. W zawodzie pracuje od 58 lat! OBUDZIŁA SIĘ w trakcie cesarskiego cięcia. „Ten ból był nie do zniesienia” Majewski do szefa Polsatu: "SŁONECZKO.." O co tak prosił? Naturalny sposób na zwiększenie POTENCJI SEKSUALNEJ Ma 9 lat i ciało jak z gumy. Polska może być z niej dumna Urlop ojcowski to nie wszystko. Tacie należy się więcej wolnych dni