Domowe sposoby na pozbycie się CELLULITU

Przypadłość jest wynikiem nieprawidłowego rozmieszczenie tkanki tłuszczowej oraz obrzęku ciała.

Z cellulitem zmaga się większość kobiet, nawet te, które nie cierpią na nadmiar kilogramów. Przypadłość, zwana powszechnie pomarańczową skórką, wynika z nieprawidłowego rozmieszczenie tkanki tłuszczowej oraz obrzęku wywołanego utrudnionym przepływem limfy.

Nie ma skutecznej metody, by pozbyć się cellulitu, natomiast nie potrzeba drogich wizyt w salonach kosmetycznych, by znacznie poprawić wygląd skóry. Pomocne okażą się masaże szorstką gąbką i przyrządami z wypustkami. Zobacz, jak prawidłowo je wykonywać.

 Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Diagnozuje się ją częściej, niż faktycznie występuje. Wszystko o SKAZIE BIAŁKOWEJ DIETA Z PUDEŁKA pułapką dla pragnących schudnąć. Łatwo o efekt jojo Polacy na bakier z wodą i mydłem. "Co 10. rodak NIE MA SZCZOTECZKI do zębów" Te badania mogą uratować życie płodu. Dyskusyjna metoda coraz bardziej popularna Znalazł swoją miłość oglądając sylwestrowy program Telewizji Polskiej Ile wydajemy na dziecko? Najwięcej rodzice pociech w wieku 10–12 lat Dolegliwość, która odbiera radość z seksu. Problem zgłasza ogromna liczba kobiet Dramat modelki. Spadła z wybiegu podczas pokazu Jeana Paula Gaultiera Łagodzi ból, koryguje wady postawy. Wszystko o KINESIOTAPINGU Odpowiedni pies do małego mieszkania. Czym kierować się przy wyborze? Prosta czynność zwiększy skuteczność ćwiczeń. Wystarczy 5 minut dziennie Okuliści ostrzegają: Polacy widzą coraz gorzej!