Domowe sposoby na pozbycie się CELLULITU

Przypadłość jest wynikiem nieprawidłowego rozmieszczenie tkanki tłuszczowej oraz obrzęku ciała.

Z cellulitem zmaga się większość kobiet, nawet te, które nie cierpią na nadmiar kilogramów. Przypadłość, zwana powszechnie pomarańczową skórką, wynika z nieprawidłowego rozmieszczenie tkanki tłuszczowej oraz obrzęku wywołanego utrudnionym przepływem limfy.

Nie ma skutecznej metody, by pozbyć się cellulitu, natomiast nie potrzeba drogich wizyt w salonach kosmetycznych, by znacznie poprawić wygląd skóry. Pomocne okażą się masaże szorstką gąbką i przyrządami z wypustkami. Zobacz, jak prawidłowo je wykonywać.

 Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Najczęstsze błędy rodziców podczas PODAWANIA DZIECKU LEKÓW Tej wiosny modna będziesz dzięki... drukarce! Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU Jeff poddał się DEPILACJI woskiem dla... dobra nauki Nie jedz ich jeszcze przez PONAD MIESIĄC! NOWALIJKI mogą szkodzić zdrowiu Rady dziadka, jak być ZDROWYM W ZIMIE Zwyczajne POCAŁUNKI mogą być groźne DLA ZĘBÓW Chirurgiczny sposób na MŁODY WYGLĄD? Lekarze ostrzegają przed zagrożeniem dla GAŁEK OCZNYCH Fenomenalne KREACJE OSCAROWE, które przeszły do historii Tradycyjne suplementy to przeszłość. Nowa receptura działa już po kilku minutach Jak WYCZYŚCIĆ SÓL i zadbać o buty po zimie? Jakie PIECZYWO jest najzdrowsze? Zobacz, jak to sprawdzić