Pijesz WODĘ prosto z BUTELKI? To poważny błąd

Taki sposób sprzyja zakażaniu wody.

Powszechna opinia głosi, że woda gazowana jest niezdrowa. To mit. Dwutlenek węgla jest obojętny dla naszego organizmu, nie poleca się go jedynie dzieciom, które piją łapczywie i połykają bąbelki, osobom z chorobą refluksową i wrzodami.

Woda gazowana jest trwalsza od niegazowanej. Tę pierwsza po otwarciu można przechowywać dobę, zaś drugą – jedynie kilka godzin. Ważną zasadą jest, by nie pić wody bezpośrednio z butelki, bo wprowadzamy do napoju bakterie.

Źródło: TVN Style

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Nowy system zagraża normalnym pacjentom. Boją się nawet lekarze Staruszkowie udowodnili, że na marzenia nigdy nie jest za późno! UMIĘŚNIONE CIAŁO Holenderki robi furorę w internecie Chirurgiczny sposób na MŁODY WYGLĄD? Lekarze ostrzegają przed zagrożeniem dla GAŁEK OCZNYCH Łykamy je codziennie. W zbyt dużych ilościach poważnie szkodzą Jej ciało i uroda zachwycają. Mistrzyni bikini fitness zdradza swoje patenty Smaczne i szybkie PRZEKĄSKI dla niespodziewanych gości Producent „Celebrity Splash” pod wrażeniem JEDNONOGIEGO uczestnika! Jak ocenił innych? Dłuższe dni, lepsza pogoda, a czujesz się gorzej niż zimą? PRZESILENIE WIOSENNE można pokonać Płukanie nie wystarczy. Jak EKOLOGICZNIE zmyć pestycydy z owoców i warzyw? Rewolucyjna metoda odmieni życie CUKRZYKÓW. Jej autorami są Polacy! Ten zabieg to nie tylko pedicure. Może uchronić przed amputacją stopy