Pijesz WODĘ prosto z BUTELKI? To poważny błąd

Taki sposób sprzyja zakażaniu wody.

Powszechna opinia głosi, że woda gazowana jest niezdrowa. To mit. Dwutlenek węgla jest obojętny dla naszego organizmu, nie poleca się go jedynie dzieciom, które piją łapczywie i połykają bąbelki, osobom z chorobą refluksową i wrzodami.

Woda gazowana jest trwalsza od niegazowanej. Tę pierwsza po otwarciu można przechowywać dobę, zaś drugą – jedynie kilka godzin. Ważną zasadą jest, by nie pić wody bezpośrednio z butelki, bo wprowadzamy do napoju bakterie.

Źródło: TVN Style

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

KSZTAŁT BRWI pomoże wyszczuplić twarz. Jak je modelować? Janusz Józefowicz: „Ojcostwo jest trudniejsze niż macierzyństwo” Polka gwiazdą kanadyjskiej telewizji. Sukces zawdzięcza blogowi modowemu Epidemiolodzy ostrzegają PRZED GRYPĄ wszystkie KOBIETY starające sie o dziecko Co zrobić, gdy masz za duży dekolt? Modowe porady CHRZEŚCIJANKI Jaki BIUSTONOSZ na siłownię? Kobiety często popełniają błąd Często są groźne dla zdrowia. Grillowane potrawy pełne toksycznych substancji Myślała, że URODZI BLIŹNIĘTA. Po porodzie była w szoku ALERGII pokarmowej można zapobiegać już w wieku niemowlęcym! Tak wygląda najbrzydszy pies świata Jemy jej więcej niż kiedyś. Ta żywność ZMIENIA METABOLIZM i powoduje otyłość Majewski do szefa Polsatu: "SŁONECZKO.." O co tak prosił?