Pijesz WODĘ prosto z BUTELKI? To poważny błąd

Taki sposób sprzyja zakażaniu wody.

Powszechna opinia głosi, że woda gazowana jest niezdrowa. To mit. Dwutlenek węgla jest obojętny dla naszego organizmu, nie poleca się go jedynie dzieciom, które piją łapczywie i połykają bąbelki, osobom z chorobą refluksową i wrzodami.

Woda gazowana jest trwalsza od niegazowanej. Tę pierwsza po otwarciu można przechowywać dobę, zaś drugą – jedynie kilka godzin. Ważną zasadą jest, by nie pić wody bezpośrednio z butelki, bo wprowadzamy do napoju bakterie.

Źródło: TVN Style

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Nastolatka ZABIJA ZWIERZĘTA i chwali się tym na Facebooku Mocne argumenty dziecka. "Nie posprzątam, bo NIE MAM SIŁY" Japonki oszalały na punkcie tej mody. GOLĄ TWARZE u profesjonalnych golibrodów Te nasiona leczą imponującą liczbę różnorodnych dolegliwości. Wystarczy zalać je wodą lub uprażyć Pierwsza PARODIA „Miłości na Bogato”! Lepsza od oryginału? Te rasy psów są NAJGROŹNIEJSZE. Aby je posiadać, musisz mieć pozwolenie Brutalne OKALECZANIE DZIEWCZYNEK wciąż praktykowane! Prawnie jest zabronione OŚRODEK OPIEKI dla seniorów - czym kierować się przy wyborze? DWANAŚCIE razy próbowała usunąć tatuaż. Jej skóra wyglądała jak po oparzeniach Chroni przed osteoporozą i KOBIECYMI nowotworami. Jednak wciąż jemy jej za mało Największa tajemnica chrzecijaństwa. Jaka jest prawda? Przepis na długowieczność? Posłuchajcie 91-LATKA!