JUSTIN TIMBERLAKE zaśpiewał "Happy Birthday" polskiej fance!

Razem z nim z okazji 31. urodzin zaśpiewali wszyscy obecni na stadionie w Gdańsku.

Podczas wtorkowego koncertu Justina Timberlake'a, który na gdańskim stadionie PGE Arena oglądało aż 42 tysiące osób, piosenkarz udowodnił, że jest nie tylko wielką gwiazdą muzyki pop, ale potrafi też zachować się bezpretensjonalnie jak kumpel z sąsiedztwa.

Jakież musiało być zdziwinie jego fanki z pierwszego rzędu, gdy Justin nie tylko ją zauważył, ale również zaangażował cały stadion do zaśpiewania jej urodzinowej piosenki. Zobaczcie, jak brzmi "Happy Birthday" zaśpiewane na 42 tysiące gardeł.

Gos

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak zadbać o stopy latem? Te błędy pięlęgnacyjne niszczą je najbardziej Wykorzystał brak prądu, by uciec od świeżo poślubionej żony W 70 procentach przypadków chroni KOBIETY PRZED NOWOTWOREM! Średnio 5 kilogramów TOKSYN I ZŁOGÓW w ludzkim organizmie. Jak się ich pozbyć? Polka nazywana "najszybszą babcią świata". Zdobyła Mont Blanc mając 68 lat Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos! Rozmiar ma znaczenie? Ten mężczyzna od lat boryka się ze swoją przypadłością Urządź sobie domowe SPA. Cztery pomysły na piękne włosy i skórę Kulisy "gorącej" sesji dla CKM. Tak pozowała modelka DONATANA! Częsty błąd posiadaczek cery tłustej. Wybierają niewłaściwy KREM Zapach jest najważniejszy. Decyduje o ZACHOWANIU PŁCIOWYM Przelałaś pieniądze na złe konto i co dalej? Najgorzej jeśli pomyliłaś ostatnie cyfry