JUSTIN TIMBERLAKE zaśpiewał "Happy Birthday" polskiej fance!

Razem z nim z okazji 31. urodzin zaśpiewali wszyscy obecni na stadionie w Gdańsku.

Podczas wtorkowego koncertu Justina Timberlake'a, który na gdańskim stadionie PGE Arena oglądało aż 42 tysiące osób, piosenkarz udowodnił, że jest nie tylko wielką gwiazdą muzyki pop, ale potrafi też zachować się bezpretensjonalnie jak kumpel z sąsiedztwa.

Jakież musiało być zdziwinie jego fanki z pierwszego rzędu, gdy Justin nie tylko ją zauważył, ale również zaangażował cały stadion do zaśpiewania jej urodzinowej piosenki. Zobaczcie, jak brzmi "Happy Birthday" zaśpiewane na 42 tysiące gardeł.

Gos

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

WALKA Dody i Agnieszki Szulim w parodii Majewskiego! KSZTAŁT BRWI pomoże wyszczuplić twarz. Jak je modelować? Kim Kardashian i Kanye West PRZED ŚLUBEM Pracodawca musi być na to gotowy. Nawet 60 dni w roku WOLNYCH OD PRACY dla rodziców Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała Aż 90 proc. Polaków cierpi na niedobory witaminy D Savoir-vivre przy wielkanocnym stole. Dlaczego MAŁŻEŃSTWA NIE POWINNY siedzieć razem? „Light” nie znaczy zdrowy. Mniej cukru czy tłuszczu to więcej chemii Ostatni CZAS NA ODCZULENIE dla alergików. Zostało tylko kilka dni Zajęcia z EWĄ CHODAKOWSKĄ zamiast lekcji WF-u KOSZULKA, która jest osobistym trenerem. Mobilizuje do większego wysiłku RESTRYKCYJNA USTAWA usunie słodycze ze szkolnych sklepików