JUSTIN TIMBERLAKE zaśpiewał "Happy Birthday" polskiej fance!

Razem z nim z okazji 31. urodzin zaśpiewali wszyscy obecni na stadionie w Gdańsku.

Podczas wtorkowego koncertu Justina Timberlake'a, który na gdańskim stadionie PGE Arena oglądało aż 42 tysiące osób, piosenkarz udowodnił, że jest nie tylko wielką gwiazdą muzyki pop, ale potrafi też zachować się bezpretensjonalnie jak kumpel z sąsiedztwa.

Jakież musiało być zdziwinie jego fanki z pierwszego rzędu, gdy Justin nie tylko ją zauważył, ale również zaangażował cały stadion do zaśpiewania jej urodzinowej piosenki. Zobaczcie, jak brzmi "Happy Birthday" zaśpiewane na 42 tysiące gardeł.

Gos

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Lekarze ostrzegają: antykoncepcja hormonalna niesie duże ryzyko poważnej choroby Grodzka udostępni mieszkanie autorowi „wSieci”? „Chce sprawdzić, czy napisał prawdę, będzie proces” Jakie błędy popełniamy podczas BIEGANIA? "To nie jest sport dla osób z nadwagą" Zapach jest najważniejszy. Decyduje o ZACHOWANIU PŁCIOWYM Prosta HISZPAŃSKA PRZEKĄSKA z kilku ziemniaków, jajek i sera! Prosty przepis na efektowny deser z TAPIOKI i MUSU Z MANGO JEJ SYNOWIE są homoseksualistami Proste patenty na rozciągnięcie butów. Nawet o 2 centymetry! Ta metoda WYPRZE ANTYBIOTYKOTERAPIĘ? Leczy ogromną ilość dolegliwości i chorób Najbardziej wartościowy sok. Oprócz witamin zawiera składnik wspomagający odchudzanie Które gwiazdy korzystają z porad WRÓŻKI? Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała