JUSTIN TIMBERLAKE zaśpiewał "Happy Birthday" polskiej fance!

Razem z nim z okazji 31. urodzin zaśpiewali wszyscy obecni na stadionie w Gdańsku.

Podczas wtorkowego koncertu Justina Timberlake'a, który na gdańskim stadionie PGE Arena oglądało aż 42 tysiące osób, piosenkarz udowodnił, że jest nie tylko wielką gwiazdą muzyki pop, ale potrafi też zachować się bezpretensjonalnie jak kumpel z sąsiedztwa.

Jakież musiało być zdziwinie jego fanki z pierwszego rzędu, gdy Justin nie tylko ją zauważył, ale również zaangażował cały stadion do zaśpiewania jej urodzinowej piosenki. Zobaczcie, jak brzmi "Happy Birthday" zaśpiewane na 42 tysiące gardeł.

Gos

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Edukacja seksualna coraz bardziej kontrowersyjna. "To zmusza dzieci do oglądania PORNOGRAFII" Grodzka udostępni mieszkanie autorowi „wSieci”? „Chce sprawdzić, czy napisał prawdę, będzie proces” Przepis na długowieczność? Posłuchajcie 91-LATKA! Dramat modelki. Spadła z wybiegu podczas pokazu Jeana Paula Gaultiera "Pogromczyni Tuska" promuje się w TELEWIZJI TRWAM! DWANAŚCIE razy próbowała usunąć tatuaż. Jej skóra wyglądała jak po oparzeniach Wykorzystał rentgen do stworzenia ARTYSTYCZNYCH FOTOGRAFII Zbyt KRÓTKI SEN powodem poważnych zaburzeń To nie są zdjęcia! REALISTYCZNE OBRAZY zostały wykonane długopisem Mobbing w pracy to wciąż tabu. Niektórzy nawet nie wiedzą, że są jego ofiarami Boisz się otyłości po ciąży? Tak się przed nią uchronisz Jak brzmią różne języki dla OBCOKRAJOWCA?