JUSTIN TIMBERLAKE zaśpiewał "Happy Birthday" polskiej fance!

Razem z nim z okazji 31. urodzin zaśpiewali wszyscy obecni na stadionie w Gdańsku.

Podczas wtorkowego koncertu Justina Timberlake'a, który na gdańskim stadionie PGE Arena oglądało aż 42 tysiące osób, piosenkarz udowodnił, że jest nie tylko wielką gwiazdą muzyki pop, ale potrafi też zachować się bezpretensjonalnie jak kumpel z sąsiedztwa.

Jakież musiało być zdziwinie jego fanki z pierwszego rzędu, gdy Justin nie tylko ją zauważył, ale również zaangażował cały stadion do zaśpiewania jej urodzinowej piosenki. Zobaczcie, jak brzmi "Happy Birthday" zaśpiewane na 42 tysiące gardeł.

Gos

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polka zaśpiewała głosami 18 bohaterów NAJPOPULARNIEJSZYCH BAJEK Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać? Najlepsze sposoby na WORKI I CIENIE POD OCZAMI Jak przechowywać TOREBKI, by się nie niszczyły? OŚRODEK OPIEKI dla seniorów - czym kierować się przy wyborze? Jak WYCZYŚCIĆ SÓL i zadbać o buty po zimie? Najbardziej wartościowy sok. Oprócz witamin zawiera składnik wspomagający odchudzanie Kolejna sesja 81-LETNIEJ Heleny Norowicz. Pojawiła się NA OKŁADCE magazynu kobiecego! Szok dla medycyny. URODZIŁA zdrowe dziecko w wieku 66 LAT! Dolegliwość, która odbiera radość z seksu. Problem zgłasza ogromna liczba kobiet Program do sporządzania portretów przestępców stworzył IDEAŁ PIĘKNA One zdradzają twój prawdziwy wiek. Jak zapobiegać powstawaniu zmarszczek na szyi i dekolcie?