Ich historia obiegła cały świat. To małżeństwo ma aż 100 WNUCZĄT!

Mają 12 dzieci, a 100 to suma wszystkich ich wnucząt oraz prawnucząt.

Tak liczna rodzina to prawdziwa rzadkość. Ruth i Leo Zanger z Quincy w stanie Illinois są małżeństwem z 59-letnim stażem. Mają 12 dzieci, a 100 to suma wszystkich ich wnucząt oraz prawnucząt.

Każde spotkanie całej rodziny oznacza dla nich zazwyczaj potrzebę wynajęcia dużej kościelnej sali i kupna ponad 20 kg szynki albo 10 indyków. Historia „superdziadków” z USA obiegła już cały świat. Sami rekordziści twierdzą, że nie spodziewali się aż takiego zainteresowania.

Źródło: CNN Newsource

Źródło zdjęć: Leo Zanger/Facebook

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ważna informacja dla DAWCÓW ORGANÓW. Sprawdź, zanim się zdecydujesz Jedzenie SZYBKO PSUJE SIĘ w lodówce? Zmień sposób przechowywania Znalazł swoją miłość oglądając sylwestrowy program Telewizji Polskiej ENERGICZNA Natasza Urbańska promuje swoją płytę. Przesadziła z ekspresją? SZEPTANE MODLITWY i zaklęcia. Tak leczą na polskiej wsi Najlepszy SEKS PO KŁÓTNI. Dlaczego godzimy się w łóżku? Dip z KOZIEGO SERKA i awokado. Idealny jako dodatek do przekąsek Jedzenie CZEKOLADY sposobem na zachowanie młodości Okuliści ostrzegają: Polacy widzą coraz gorzej! Jedz truskawki. Wzmacniają odporność, chronią od wolnych rodników Ukraińcy zdradzili szczegóły pracy z Madonną. "Ujęcia powtarzaliśmy nawet 40 razy" Prokuratura już bada sprawę Ziemkiewicza. Kapela: "Jerzy Urban też został skazany z tego paragrafu i zapłacił 20 tysięcy"