Ich historia obiegła cały świat. To małżeństwo ma aż 100 WNUCZĄT!

Mają 12 dzieci, a 100 to suma wszystkich ich wnucząt oraz prawnucząt.

Tak liczna rodzina to prawdziwa rzadkość. Ruth i Leo Zanger z Quincy w stanie Illinois są małżeństwem z 59-letnim stażem. Mają 12 dzieci, a 100 to suma wszystkich ich wnucząt oraz prawnucząt.

Każde spotkanie całej rodziny oznacza dla nich zazwyczaj potrzebę wynajęcia dużej kościelnej sali i kupna ponad 20 kg szynki albo 10 indyków. Historia „superdziadków” z USA obiegła już cały świat. Sami rekordziści twierdzą, że nie spodziewali się aż takiego zainteresowania.

Źródło: CNN Newsource

Źródło zdjęć: Leo Zanger/Facebook

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jesteś typem samotnika? Twój MÓZG STARZEJE SIĘ szybciej Tatuował ją BYŁY chłopak. Tego nie przewidziała... Co zrobić, gdy masz za duży dekolt? Modowe porady CHRZEŚCIJANKI Jak łatwo ZAOSZCZĘDZIĆ na prądzie? KOT-PIELĘGNIARZ pomaga w leczeniu innych. Sam cudem uniknął uśpienia Piją je nawet dzieci. Popularne napoje mogą mieć TOKSYCZNE DZIAŁANIE! Szyk na stoku to nie wszystko. Kilka rad, co spakować na ferie SOK zamiast porcji warzyw i owoców. Jak wybrać najzdrowszy? Jak zadbać o stopy latem? Te błędy pięlęgnacyjne niszczą je najbardziej Odszedł od polskich świadków Jehowy. Teraz wyznaje, co przeżył Niewygodne szpilki? Posłuchaj rad stylistki Ten człowiek maluje oczami. Wykorzystał innowacyjną technologię