Ich historia obiegła cały świat. To małżeństwo ma aż 100 WNUCZĄT!

Mają 12 dzieci, a 100 to suma wszystkich ich wnucząt oraz prawnucząt.

Tak liczna rodzina to prawdziwa rzadkość. Ruth i Leo Zanger z Quincy w stanie Illinois są małżeństwem z 59-letnim stażem. Mają 12 dzieci, a 100 to suma wszystkich ich wnucząt oraz prawnucząt.

Każde spotkanie całej rodziny oznacza dla nich zazwyczaj potrzebę wynajęcia dużej kościelnej sali i kupna ponad 20 kg szynki albo 10 indyków. Historia „superdziadków” z USA obiegła już cały świat. Sami rekordziści twierdzą, że nie spodziewali się aż takiego zainteresowania.

Źródło: CNN Newsource

Źródło zdjęć: Leo Zanger/Facebook

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

W ciąży nie rezygnuj ze sportu. Jednak pewne aktywności mogą być niebezpieczne Polacy NARZEKAJĄ NA RZĄD i władzę! WALKA Dody i Agnieszki Szulim w parodii Majewskiego! Nie tylko kolor ma znaczenie. Jakich BANANÓW nie powinniśmy kupować? Prezydent NADAL POLUJE? Tłumaczy się z obietnicy danej wyborcom Anna Mucha wystąpiła w POLSKIM HORRORZE! BLW - kontrowersyjna metoda karmienia dzieci JAZDA NA ROWERZE doskonała dla naszych nóg. Zalet jest jednak znacznie więcej Epilacja jeszcze skuteczniejsza od depilacji. Nowa metoda trwale niszczy włos! Beztroska praca ochroniarzy polskich gwiazd Najlepszy SEKS PO KŁÓTNI. Dlaczego godzimy się w łóżku? UMIĘŚNIONE CIAŁO Holenderki robi furorę w internecie