Kobiety częściej zdradzają niż mężczyźni. Dlaczego jesteśmy NIEWIERNE?

Panowie za mało wiedzą o seksie. "Jest na to przyzwolenie".

Podobno mężczyźni zdradzają rozporkiem, a kobiety sercem. Jednak na forach internetowych coraz częściej znaleźć można zwierzenia kobiet, które szukają mężczyzny wyłącznie do seksu. Co więcej — brytyjskie badania pokazują, że to kobiety zdradzają częściej. Do "skoku w bok" przyznają się aż 2 na 5 ankietowanych pań i jedynie 3 na 10 panów. Psycholog Małgorzata Ohme potwierdza, że podobne wyniki mamy również w Polsce.

Joanna Keszka, właścicielka sklepu z gadżetami erotycznymi podkreślała, że polscy mężczyźni zbyt mało wiedzą o seksie i nie interesują się potrzebami swoich partnerek. Wybieramy więc najłatwiejszą drogę.

Zdrada jest najprostszym rozwiązaniem. Zamiast zastanowić się, czego potrzebujemy, łatwiej sięgnąć po coś nowego - mówił gość "Dzień Dobry TVN".

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Banalna recepta na zachowanie MŁODOŚCI. Kolory na talerzu Jakie ryby jeść, a jakich unikać? Na czarnej liście m.in. TOKSYCZNY TUŃCZYK Marzysz o białych zębach? Nigdy nie wybielaj ich sama w domu! Chcą, żeby dzieci bawiły się niepełnosprawnymi lalkami. Polska zabawka odniesie sukces? Witaminowa bomba zamiast masła. Trzy pomysły na PASTY DO KANAPEK Polki wciąż za mało wiedzą o ANTYKONCEPCJI! Te rasy psów są NAJGROŹNIEJSZE. Aby je posiadać, musisz mieć pozwolenie Obawiasz się pryskanych owoców i warzyw? Zobacz, zanim wybierzesz się do sklepu Efektowny sposób wyrabiania LODÓW Dziewięć filmów EROTYCZNYCH na warszawskiej Pradze! Ciąża spowodowała u niej WSTYDLIWE ZMIANY Polska rodzina sprowadziła ją do Polski. Niezwykła historia 19-latki z Kenii