Kobiety częściej zdradzają niż mężczyźni. Dlaczego jesteśmy NIEWIERNE?

Panowie za mało wiedzą o seksie. "Jest na to przyzwolenie".

Podobno mężczyźni zdradzają rozporkiem, a kobiety sercem. Jednak na forach internetowych coraz częściej znaleźć można zwierzenia kobiet, które szukają mężczyzny wyłącznie do seksu. Co więcej — brytyjskie badania pokazują, że to kobiety zdradzają częściej. Do "skoku w bok" przyznają się aż 2 na 5 ankietowanych pań i jedynie 3 na 10 panów. Psycholog Małgorzata Ohme potwierdza, że podobne wyniki mamy również w Polsce.

Joanna Keszka, właścicielka sklepu z gadżetami erotycznymi podkreślała, że polscy mężczyźni zbyt mało wiedzą o seksie i nie interesują się potrzebami swoich partnerek. Wybieramy więc najłatwiejszą drogę.

Zdrada jest najprostszym rozwiązaniem. Zamiast zastanowić się, czego potrzebujemy, łatwiej sięgnąć po coś nowego - mówił gość "Dzień Dobry TVN".

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Kiedy kosmetyk nie nadaje się już do użycia? Liczy się data otwarcia opakowania 92-letnia rekordzistka w MARATONACH. Kilkadziesiąt kilometrów to dla niej nie problem NAJGROŹNIEJSZA choroba przyszłości? Zachoruje 1 na 3 osoby Boli cię głowa? Zbadaj… BIODRA Tak pracują niewidomi kucharze. Kamera nagrała, jak radzą sobie w kuchni Te rasy psów są NAJGROŹNIEJSZE. Aby je posiadać, musisz mieć pozwolenie Nauka języków w GIMNAZJUM bezskuteczna. System kuleje, a poziom jest gorszy niż podstawowy Kupują je na targu lub porywają. Tak Romowie ZDOBYWAJĄ SWOJE ŻONY Uroda to nie wszystko, pomagają też leczyć. Moda na alpaki zawitała do Polski Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni Nie mógł żyć dłużej z kobiecym defektem. Dzięki operacji plastycznej wygląda męsko Jak przechowywać żywność w lodówce? Miejsce MA ZNACZENIE