Kobiety częściej zdradzają niż mężczyźni. Dlaczego jesteśmy NIEWIERNE?

Panowie za mało wiedzą o seksie. "Jest na to przyzwolenie".

Podobno mężczyźni zdradzają rozporkiem, a kobiety sercem. Jednak na forach internetowych coraz częściej znaleźć można zwierzenia kobiet, które szukają mężczyzny wyłącznie do seksu. Co więcej — brytyjskie badania pokazują, że to kobiety zdradzają częściej. Do "skoku w bok" przyznają się aż 2 na 5 ankietowanych pań i jedynie 3 na 10 panów. Psycholog Małgorzata Ohme potwierdza, że podobne wyniki mamy również w Polsce.

Joanna Keszka, właścicielka sklepu z gadżetami erotycznymi podkreślała, że polscy mężczyźni zbyt mało wiedzą o seksie i nie interesują się potrzebami swoich partnerek. Wybieramy więc najłatwiejszą drogę.

Zdrada jest najprostszym rozwiązaniem. Zamiast zastanowić się, czego potrzebujemy, łatwiej sięgnąć po coś nowego - mówił gość "Dzień Dobry TVN".

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

NAGA Miley Cyrus w teledysku „Wrecking Ball”! STUDENTKI, SAMOTNE MATKI, mężczyźni. Zarabiają tysiące na nagości w internecie Mocne słowa kobiet. Odważyły się pokazać twarze i przyznać, jak potraktowali je mężczyźni Zjadłaś owoc cytrusowy? Nie myj zębów! To uszkadza szkliwo Tak RATUJĄ PORWANE KOBIETY. Prywatny detektyw zdradził techniki operacyjne Witaminowa bomba zamiast masła. Trzy pomysły na PASTY DO KANAPEK MATYLDA DAMIĘCKA uczy makijażu! Co mogą jeść kobiety karmiące piersią? "Kolka dziecka nie jest związana z dietą matki" Półnagi uczestnik Mam Talent zatańczył W TELEDYSKU NA RURZE! Codziennie przechowujemy w nich jedzenie. Eksperci ostrzegają o ich SZKODLIWOŚCI Czy mając małą wadę wzroku, należy nosić OKULARY? Poznaj fakty i mity Wielkie oszustwo producentów. „Light” bardziej kaloryczne niż zwykłe produkty