Kobiety częściej zdradzają niż mężczyźni. Dlaczego jesteśmy NIEWIERNE?

Panowie za mało wiedzą o seksie. "Jest na to przyzwolenie".

Podobno mężczyźni zdradzają rozporkiem, a kobiety sercem. Jednak na forach internetowych coraz częściej znaleźć można zwierzenia kobiet, które szukają mężczyzny wyłącznie do seksu. Co więcej — brytyjskie badania pokazują, że to kobiety zdradzają częściej. Do "skoku w bok" przyznają się aż 2 na 5 ankietowanych pań i jedynie 3 na 10 panów. Psycholog Małgorzata Ohme potwierdza, że podobne wyniki mamy również w Polsce.

Joanna Keszka, właścicielka sklepu z gadżetami erotycznymi podkreślała, że polscy mężczyźni zbyt mało wiedzą o seksie i nie interesują się potrzebami swoich partnerek. Wybieramy więc najłatwiejszą drogę.

Zdrada jest najprostszym rozwiązaniem. Zamiast zastanowić się, czego potrzebujemy, łatwiej sięgnąć po coś nowego - mówił gość "Dzień Dobry TVN".

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Po śmierci narzeczonej przemierza pieszo świat. Właśnie dotarł do Polski Okuliści ostrzegają: Polacy widzą coraz gorzej! Jeden z najmniej zdrowych świątecznych przysmaków. Co kryje się w BIAŁEJ KIEŁBASIE? Seks bez tajemnic. Nastolatki i dziewictwo Troskliwy labrador pomaga... w kąpieli niemowlaka 21-letnia modelka z Radomia podbija Indie Pierwsza PARODIA „Miłości na Bogato”! Lepsza od oryginału? Jak zadbać o stopy latem? Te błędy pięlęgnacyjne niszczą je najbardziej Na Wielkanoc WYDAMY 363 ZŁOTE Mają zakaz jedzenia, picia i uprawiania seksu. Jak wygląda RAMADAN w Polsce? MIRANDA KERR pokazała swoje wyluzowane oblicze Jeff poddał się DEPILACJI woskiem dla... dobra nauki