Czy ZAZDROŚĆ może zniszczyć związek? Cała prawda o zazdrośnikach

Zobaczcie, co na ten temat ma do powiedzenia seks coach, Karo Akabal.

Czy miłość zawsze powinna iść w parze z zazdrością? Seks coach, Karo Akabal, uważa, że to jeden z najbardziej szkodliwych, rodzących problemy w związku mitów. Zwykle wiąże się z niskim poczuciem własnej wartości i strachem, że ktoś okaże się od nas lepszy.

Niekiedy jednak zazdrość może okazać się pomocna. Zwykle dzieje się to wtedy, kiedy nie potrafimy wyrażać gniewu. Wtedy, pod wpływem negatywnych emocji, jesteśmy w stanie rozładować napięcie i polepszyć relacje seksualne.

Posłuchajcie, jak nad sobą pracować, by zazdrość nie zniszczyła nam relacji z partnerem.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Idealny trening dla zapracowanych. 4 minuty, 3 razy w tygodniu, a efekt zaskakujący! Radość irlandzkich homoseksualistów! Świętują legalizację ich małżeństw Tak powstaje żywność z puszki. Testerzy smaku co dwie godziny sprawdzają produkcję Płukanie nie wystarczy. Jak EKOLOGICZNIE zmyć pestycydy z owoców i warzyw? Zarabiają nawet 40 tysięcy miesięcznie! Tak pracują POLSCY MĘŻCZYŹNI na telefon Ma nawet 4 razy mniej kalorii niż TRADYCYJNY PĄCZEK. Domowy przepis na dietetyczny przysmak RESTRYKCYJNA USTAWA usunie słodycze ze szkolnych sklepików WRZODY ŻOŁĄDKA to nie wynik złej diety. Skąd się biorą i jak sobie pomóc? Jak zwiększyć skuteczność produktów ANTYCELLULITOWYCH? Trening TABATY szybko wysmukli ciało. Wystarczą 4 minuty dziennie! Majewski do szefa Polsatu: "SŁONECZKO.." O co tak prosił? Widzowie mdleli na premierze FILMU. Wszystko przez szokujące sceny