Czy ZAZDROŚĆ może zniszczyć związek? Cała prawda o zazdrośnikach

Zobaczcie, co na ten temat ma do powiedzenia seks coach, Karo Akabal.

Czy miłość zawsze powinna iść w parze z zazdrością? Seks coach, Karo Akabal, uważa, że to jeden z najbardziej szkodliwych, rodzących problemy w związku mitów. Zwykle wiąże się z niskim poczuciem własnej wartości i strachem, że ktoś okaże się od nas lepszy.

Niekiedy jednak zazdrość może okazać się pomocna. Zwykle dzieje się to wtedy, kiedy nie potrafimy wyrażać gniewu. Wtedy, pod wpływem negatywnych emocji, jesteśmy w stanie rozładować napięcie i polepszyć relacje seksualne.

Posłuchajcie, jak nad sobą pracować, by zazdrość nie zniszczyła nam relacji z partnerem.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Nauka języków w GIMNAZJUM bezskuteczna. System kuleje, a poziom jest gorszy niż podstawowy Wygląda tak samo, a każdy widzi ją inaczej. Wszystko przez mały fragment MÓZGU Pozbądź się TOKSYN. Proste i tanie sposoby dostępne w każdej kuchni Naukowy sposób na prawidłowe KROJENIE TORTU Polska supermodelka robi karierę aktorską. MAŁGOSIA BELA zagra jedną z głównych ról! EDYTA GÓRNIAK płacze. "Nie wiem jak, ale muszę nagrać płytę" Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni Nowy system zagraża normalnym pacjentom. Boją się nawet lekarze Niezwykły projekt młodych Polaków. RAPUJĄ w języku MIGOWYM NIECODZIENNY WYPADEK podczas uprawiania seksu Internauci oszaleli na punkcie małej tancerki. Rusza się jak prawdziwa diwa ENERGICZNA Natasza Urbańska promuje swoją płytę. Przesadziła z ekspresją?