Czy ZAZDROŚĆ może zniszczyć związek? Cała prawda o zazdrośnikach

Zobaczcie, co na ten temat ma do powiedzenia seks coach, Karo Akabal.

Czy miłość zawsze powinna iść w parze z zazdrością? Seks coach, Karo Akabal, uważa, że to jeden z najbardziej szkodliwych, rodzących problemy w związku mitów. Zwykle wiąże się z niskim poczuciem własnej wartości i strachem, że ktoś okaże się od nas lepszy.

Niekiedy jednak zazdrość może okazać się pomocna. Zwykle dzieje się to wtedy, kiedy nie potrafimy wyrażać gniewu. Wtedy, pod wpływem negatywnych emocji, jesteśmy w stanie rozładować napięcie i polepszyć relacje seksualne.

Posłuchajcie, jak nad sobą pracować, by zazdrość nie zniszczyła nam relacji z partnerem.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Tak pracują niewidomi kucharze. Kamera nagrała, jak radzą sobie w kuchni Natalia Siwiec pozuje w TUTORIALU MAKIJAŻOWYM Zeszłoroczne KREMY Z FILTREM – wyrzucić czy używać? Przyczyny braku ochoty na seks po porodzie Niesamowity 3-LATEK DYSKUTUJE z mamą! Czym zastąpić cukier, by NIE PRZYTYĆ po świętach? 10-kilogramowy RATLEREK uratował pana przed dzikiem! Łysienie to nie tylko problem mężczyzn. Jak z nim walczyć? Bez chemioterapii można pokonać raka. Nowe leki wyleczą go całkowicie Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać? Program do sporządzania portretów przestępców stworzył IDEAŁ PIĘKNA Jak zadbać o prawidłowy SEN NIEMOWLAKA? Najlepsze sposoby, jak UŚPIĆ DZIECKO