Czy ZAZDROŚĆ może zniszczyć związek? Cała prawda o zazdrośnikach

Zobaczcie, co na ten temat ma do powiedzenia seks coach, Karo Akabal.

Czy miłość zawsze powinna iść w parze z zazdrością? Seks coach, Karo Akabal, uważa, że to jeden z najbardziej szkodliwych, rodzących problemy w związku mitów. Zwykle wiąże się z niskim poczuciem własnej wartości i strachem, że ktoś okaże się od nas lepszy.

Niekiedy jednak zazdrość może okazać się pomocna. Zwykle dzieje się to wtedy, kiedy nie potrafimy wyrażać gniewu. Wtedy, pod wpływem negatywnych emocji, jesteśmy w stanie rozładować napięcie i polepszyć relacje seksualne.

Posłuchajcie, jak nad sobą pracować, by zazdrość nie zniszczyła nam relacji z partnerem.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ostatni CZAS NA ODCZULENIE dla alergików. Zostało tylko kilka dni Nigdy nie wchodź do wody bez rozgrzewki Jedz truskawki. Wzmacniają odporność, chronią od wolnych rodników Czego nie wiesz na temat... BIELIZNY? Energetyk zamiast kawy? To najgorszy sposób na pobudzenie organizmu Przez te błędy latem świeci nam się cera. Zobacz, jak utrwalić nawet mocny makijaż Kastracja pomoże UNIKNĄĆ RAKA. Skutki są jednak bardzo poważne Dip z KOZIEGO SERKA i awokado. Idealny jako dodatek do przekąsek „Najbardziej zmysłowo pachnie kobieta, która nie myje się codziennie”. Jak odbieramy zapachy? Nieleczone bywa przyczyną powstawania guzów i ropni. Wszystko o ZAPALENIU ZATOK Jak ZMIENIĆ imię i nazwisko? Nie zawsze jest to możliwe Te triki powinna znać każda pani domu. Ułatwiają pracę w kuchni