Czy ZAZDROŚĆ może zniszczyć związek? Cała prawda o zazdrośnikach

Zobaczcie, co na ten temat ma do powiedzenia seks coach, Karo Akabal.

Czy miłość zawsze powinna iść w parze z zazdrością? Seks coach, Karo Akabal, uważa, że to jeden z najbardziej szkodliwych, rodzących problemy w związku mitów. Zwykle wiąże się z niskim poczuciem własnej wartości i strachem, że ktoś okaże się od nas lepszy.

Niekiedy jednak zazdrość może okazać się pomocna. Zwykle dzieje się to wtedy, kiedy nie potrafimy wyrażać gniewu. Wtedy, pod wpływem negatywnych emocji, jesteśmy w stanie rozładować napięcie i polepszyć relacje seksualne.

Posłuchajcie, jak nad sobą pracować, by zazdrość nie zniszczyła nam relacji z partnerem.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

DZIEŃ Z ŻYCIA młodej matki. Pod koniec dnia dom wyglądał jeszcze GORZEJ Obniżają cholesterol, odchudzają, poprawiają kondycję skóry i włosów. Jakie PŁATKI wybrać? Co jest bardziej kaloryczne - pączki czy faworki? Zobacz, zanim sięgniesz Są zdrowe tylko pozornie. Ilość cukru w nich zawarta wielokrotnie przekracza normę Domowe sposoby na BÓL ZĘBA. Wystarczy zajrzeć do kuchni Tak tańczą ROSYJSKIE MISTRZYNIE pole dance ANNA LEWANDOWSKA pokazuje, jak ćwiczyć w ciąży! Tak pracują niewidomi kucharze. Kamera nagrała, jak radzą sobie w kuchni Stosujesz DIETĘ w CIĄŻY? To jeden z powodów otyłości u dzieci Ile wydajemy na dziecko? Najwięcej rodzice pociech w wieku 10–12 lat Leki z natury. Poprawiają trawienie, łagodzą ból, działają PRZECIWNOWOTWOROWO Obrońcy zwierząt KRYTYKUJĄ Katy Perry!