Czy ZAZDROŚĆ może zniszczyć związek? Cała prawda o zazdrośnikach

Zobaczcie, co na ten temat ma do powiedzenia seks coach, Karo Akabal.

Czy miłość zawsze powinna iść w parze z zazdrością? Seks coach, Karo Akabal, uważa, że to jeden z najbardziej szkodliwych, rodzących problemy w związku mitów. Zwykle wiąże się z niskim poczuciem własnej wartości i strachem, że ktoś okaże się od nas lepszy.

Niekiedy jednak zazdrość może okazać się pomocna. Zwykle dzieje się to wtedy, kiedy nie potrafimy wyrażać gniewu. Wtedy, pod wpływem negatywnych emocji, jesteśmy w stanie rozładować napięcie i polepszyć relacje seksualne.

Posłuchajcie, jak nad sobą pracować, by zazdrość nie zniszczyła nam relacji z partnerem.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ma 93 lata, przeszła operację mózgu i właśnie pobiła REKORD NA SIŁOWNI! UCIĄŻLIWA DOLEGLIWOŚĆ dotyka aż 80. procent społeczeństwa! Można jej zapobiec Jego twarz to efekt operacji i kilkudziesięciu zabiegów. Tak wygląda "żywy Ken" Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość Co mogą jeść kobiety karmiące piersią? "Kolka dziecka nie jest związana z dietą matki" Policjant uratował psa zakopanego żywcem w ziemi. Teraz chce go adoptować Zgłosiło się około 1500 chętnych! PIERWSZY ODCINEK już w kwietniu Jakie ryby jeść, a jakich unikać? Na czarnej liście m.in. TOKSYCZNY TUŃCZYK Jak powstają skórzane meble? Jednym z etapów jest moczenie w krowim moczu Siostra Beyonce POBIŁA JAY-Z! Nadużywanie, nieregularne godziny przyjmowania. Jak zmniejszamy skuteczność ANTYBIOTYKÓW? Nie jedz ich jeszcze przez PONAD MIESIĄC! NOWALIJKI mogą szkodzić zdrowiu