Najlepszy SEKS PO KŁÓTNI. Dlaczego godzimy się w łóżku?

Dobry seks wiąże się z gwałtownymi emocjami; to ich szukamy.

W długich związkach seks, nawet jeśli jest regularny, często nie bywa już tak żywiołowy, jak na początku znajomości. Nierzadko wyjątkiem bywa stosunek po kłótni. Przyczyną padania sobie w ramiona po sprzeczce są gwałtowne emocje, gwarantujące wybuch namiętności. Co więcej – często sami wywołujemy kłótnię, licząc na jej przyjemne zakończenie w łóżku.

Jak sprawić, by bez konieczności poróżnienia się, zagwarantować sobie udany seks, opowiedziała w Studiu Kafe Karo Akabal, która pomogła już niezliczonej liczbie osób cieszyć się życiem seksualnym.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Pierwsza PARODIA „Miłości na Bogato”! Lepsza od oryginału? Przełomowa metoda leczenia NOWOTWORÓW. "To absolutne wydarzenie na skalę światową" Czy mając małą wadę wzroku, należy nosić OKULARY? Poznaj fakty i mity Pierwszy taki poród w historii. Matka prosi o ANONIMOWOŚĆ Anna Grodzka: "Życie OSOBY TRANSPŁCIOWEJ to ostra jazda bez trzymanki" KOT-PIELĘGNIARZ pomaga w leczeniu innych. Sam cudem uniknął uśpienia ŻELAZKO: fakty i mity. Sprawdź, zanim kupisz Robert Biedroń o Januszu Palikocie: "Myślę, że się pogubił" Uroda to nie wszystko, pomagają też leczyć. Moda na alpaki zawitała do Polski Jak prawidłowo wywieszać flagę narodową? Oto podstawowe zasady Homoseksualista i konserwatysta. Polak jest członkiem brytyjskiego parlamentu Jak radzić sobie z NADMIERNĄ POTLIWOŚCIĄ?