Najlepszy SEKS PO KŁÓTNI. Dlaczego godzimy się w łóżku?

Dobry seks wiąże się z gwałtownymi emocjami; to ich szukamy.

W długich związkach seks, nawet jeśli jest regularny, często nie bywa już tak żywiołowy, jak na początku znajomości. Nierzadko wyjątkiem bywa stosunek po kłótni. Przyczyną padania sobie w ramiona po sprzeczce są gwałtowne emocje, gwarantujące wybuch namiętności. Co więcej – często sami wywołujemy kłótnię, licząc na jej przyjemne zakończenie w łóżku.

Jak sprawić, by bez konieczności poróżnienia się, zagwarantować sobie udany seks, opowiedziała w Studiu Kafe Karo Akabal, która pomogła już niezliczonej liczbie osób cieszyć się życiem seksualnym.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ona była mężatką, on miał 14 lat. ODBIŁA CHŁOPAKA swojej córce! Jak przechowywać żywność w lodówce? Miejsce MA ZNACZENIE Ten zabieg to nie tylko pedicure. Może uchronić przed amputacją stopy Edukacja seksualna coraz bardziej kontrowersyjna. "To zmusza dzieci do oglądania PORNOGRAFII" To najgroźniejszy typ aut. Naraża kierowców na nowotwory HIT INTERNETU! YouTube podsumował 2013 rok Jak wybrać dobrą RYBĘ? Niebezpieczne takie gatunki jak tuńczyk czy panga DONALD TUSK w X Faktorze! Tym sosem wzbudzisz zachwyt każdego smakosza. Zrobisz go w pięć minut Jak żyć z KREDYTEM NA 30 LAT? Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń Jakiej jakości mięso serwują nam sklepy? Zobacz, zanim kupisz