Najlepszy SEKS PO KŁÓTNI. Dlaczego godzimy się w łóżku?

Dobry seks wiąże się z gwałtownymi emocjami; to ich szukamy.

W długich związkach seks, nawet jeśli jest regularny, często nie bywa już tak żywiołowy, jak na początku znajomości. Nierzadko wyjątkiem bywa stosunek po kłótni. Przyczyną padania sobie w ramiona po sprzeczce są gwałtowne emocje, gwarantujące wybuch namiętności. Co więcej – często sami wywołujemy kłótnię, licząc na jej przyjemne zakończenie w łóżku.

Jak sprawić, by bez konieczności poróżnienia się, zagwarantować sobie udany seks, opowiedziała w Studiu Kafe Karo Akabal, która pomogła już niezliczonej liczbie osób cieszyć się życiem seksualnym.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Japonki oszalały na punkcie tej mody. GOLĄ TWARZE u profesjonalnych golibrodów 81-letnia Helena Norowicz o udziale w kampanii BOHOBOCO. Podczas rozmowy zrobiła szpagat Dziecko nie chodzi lub nie mówi. Kiedy należy zacząć się martwić? Jak wybrać dobrą RYBĘ? Niebezpieczne takie gatunki jak tuńczyk czy panga Ich historia obiegła cały świat. To małżeństwo ma aż 100 WNUCZĄT! Domowe sposoby na ból zęba? Nie potrzebujesz ŚRODKÓW PRZECIWBÓLOWYCH Jak ukryć BIUSTONOSZ pod sukienką? Warto znać te gadżety Sexy bielizna dla katoliczek? "Trzeba podobać się duchowo i po ludzku" Kobiety częściej zdradzają niż mężczyźni. Dlaczego jesteśmy NIEWIERNE? Wystarczy 15 minut, by zregenerować siły Jak szybko nauczyć się JĘZYKÓW OBCYCH? Szkolne metody są nieskuteczne Urlop ojcowski to nie wszystko. Tacie należy się więcej wolnych dni