Najlepszy SEKS PO KŁÓTNI. Dlaczego godzimy się w łóżku?

Dobry seks wiąże się z gwałtownymi emocjami; to ich szukamy.

W długich związkach seks, nawet jeśli jest regularny, często nie bywa już tak żywiołowy, jak na początku znajomości. Nierzadko wyjątkiem bywa stosunek po kłótni. Przyczyną padania sobie w ramiona po sprzeczce są gwałtowne emocje, gwarantujące wybuch namiętności. Co więcej – często sami wywołujemy kłótnię, licząc na jej przyjemne zakończenie w łóżku.

Jak sprawić, by bez konieczności poróżnienia się, zagwarantować sobie udany seks, opowiedziała w Studiu Kafe Karo Akabal, która pomogła już niezliczonej liczbie osób cieszyć się życiem seksualnym.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Tak tańczą ROSYJSKIE MISTRZYNIE pole dance Leczenie cellulitu zależne jest od jego fazy. Sprawdź, jak rozpoznać, którą mamy Zaczyna się NIEŚWIADOMIE i trwa tylko 6 miesięcy! Oto naukowa prawda o "zakochaniu" Jest zdrowy i nie tuczy. Cała prawda o MAKARONIE Urodziła się z DEFEKTEM NARZĄDÓW. Lekarz opracował zdumiewającą metodę leczenia Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę... KATE ROZZ ma swój program na Youtube. Udaje REPORTERKĘ W BRAZYLII Zatańczył BREAKDANCE w popularnym show! Beyonce POPŁAKAŁA SIĘ na ostatnim koncercie trasy koncertowej! Sami przyczyniamy się do pogłębienia problemu. Jak walczyć z trudnością z zasypianiem? Co piąty turysta wraca z egzotyczną chorobą. "To personel przenosi choroby" Savoir-vivre przy wielkanocnym stole. Dlaczego MAŁŻEŃSTWA NIE POWINNY siedzieć razem?