Jak rozmawiać z partnerem o seksie? Róbmy to poza sypialnią

Im luźniejsza będzie atmosfera, tym większa szansa na zrozumienie swoich potrzeb.

Psychologowie są zgodni – seks jest niezwykle ważnym elementem zdrowego i szczęśliwego związku. Jednak po kilku, kilkunastu czy kilkudziesięciu latach nie smakuje tak, jak na początku. Wtedy istotna jest rozmową. Jednak zazwyczaj, z powodu wstydu lub zwykłej niewiedzy, jak podejść do tematu, pozwalamy na powolne gaśnięcie płomienia namiętności. Marta Szulawiak-Turska — uczestniczka I edycji "Top Model" oraz właścicielka sklepu erotycznego Joanna Keszka radziły, w jaki sposób rozpocząć rozmowę o seksie.

Ważne, by nie robić tego w sypialni, a np. w kuchni przy śniadaniu. Im  luźniejsza będzie atmosfera, tym większa szansa na zrozumienie swoich potrzeb. Partner nie będzie też czuł presji, że musi natychmiast sprostać zadaniu.

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

NAJSTARSZA EKSPEDIENTKA w Polsce. Ma 92 lata i własny sklep! Kiedy można stwierdzić NIEWAŻNOŚĆ MAŁŻEŃSTWA? Obywatele tych państw są najszczęśliwsi. Na którym miejscu Polska? Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość POLSCY RAPERZY popisują się w sieci. Są wśród nich kobiety Rosjanie nabijają się z AMERYKAŃSKIEJ GWIAZDKI. Przesadzili? Jak zaoszczędzić na weselu? Jest prosty sposób! Homoseksualista i konserwatysta. Polak jest członkiem brytyjskiego parlamentu Mucha znów rozczuliła się na wizji. Tym razem na wspomnienie... KARMIENIA PIERSIĄ Jest nowy TELEDYSK EDYTY GÓRNIAK! Nagrała go w USA Mucha znów powiedziała za dużo. Robi to celowo? Jest zdrowa, póki nie trafi do puszki. Producenci oszukują i marnują odżywcze wartości SOI