Jak rozmawiać z partnerem o seksie? Róbmy to poza sypialnią

Im luźniejsza będzie atmosfera, tym większa szansa na zrozumienie swoich potrzeb.

Psychologowie są zgodni – seks jest niezwykle ważnym elementem zdrowego i szczęśliwego związku. Jednak po kilku, kilkunastu czy kilkudziesięciu latach nie smakuje tak, jak na początku. Wtedy istotna jest rozmową. Jednak zazwyczaj, z powodu wstydu lub zwykłej niewiedzy, jak podejść do tematu, pozwalamy na powolne gaśnięcie płomienia namiętności. Marta Szulawiak-Turska — uczestniczka I edycji "Top Model" oraz właścicielka sklepu erotycznego Joanna Keszka radziły, w jaki sposób rozpocząć rozmowę o seksie.

Ważne, by nie robić tego w sypialni, a np. w kuchni przy śniadaniu. Im  luźniejsza będzie atmosfera, tym większa szansa na zrozumienie swoich potrzeb. Partner nie będzie też czuł presji, że musi natychmiast sprostać zadaniu.

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Chcą, żeby dzieci bawiły się niepełnosprawnymi lalkami. Polska zabawka odniesie sukces? Członkinie Femenu znów ARESZTOWANE! Protestowały przeciwko ANTYISLAMSKIEMU stowarzyszeniu POLKA, która podbiła serce The Rolling Stones! Obrońcy zwierząt KRYTYKUJĄ Katy Perry! MŁODZI OJCOWIE chętniej opiekują się dziećmi. Wszystko dzięki DŁUŻSZEMU URLOPOWI Sześć pomysłów na fajną fryzurę w MINUTĘ! Jak sprawdzić, czy WINOGRONA mają pestki? Większy stres i zaburzony metabolizm? Wszystko przez JEDEN Z POSIŁKÓW Dla dziecka to prawdziwa trauma. Jak uchronić je przed PORNOGRAFIĄ? To nie był zwykły pierwszy taniec. Panna młoda aż zdjęła buty Donatan i Cleo na konferencji! Nie mówią po ANGIELSKU! Japonki oszalały na punkcie tej mody. GOLĄ TWARZE u profesjonalnych golibrodów