Jak rozmawiać z partnerem o seksie? Róbmy to poza sypialnią

Im luźniejsza będzie atmosfera, tym większa szansa na zrozumienie swoich potrzeb.

Psychologowie są zgodni – seks jest niezwykle ważnym elementem zdrowego i szczęśliwego związku. Jednak po kilku, kilkunastu czy kilkudziesięciu latach nie smakuje tak, jak na początku. Wtedy istotna jest rozmową. Jednak zazwyczaj, z powodu wstydu lub zwykłej niewiedzy, jak podejść do tematu, pozwalamy na powolne gaśnięcie płomienia namiętności. Marta Szulawiak-Turska — uczestniczka I edycji "Top Model" oraz właścicielka sklepu erotycznego Joanna Keszka radziły, w jaki sposób rozpocząć rozmowę o seksie.

Ważne, by nie robić tego w sypialni, a np. w kuchni przy śniadaniu. Im  luźniejsza będzie atmosfera, tym większa szansa na zrozumienie swoich potrzeb. Partner nie będzie też czuł presji, że musi natychmiast sprostać zadaniu.

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Groźne poparzenia BARSZCZEM SOSNOWSKIEGO. Objawy mogą utrzymać się kilka miesięcy Rosjanie nabijają się z AMERYKAŃSKIEJ GWIAZDKI. Przesadzili? Setki CIĘŻARNYCH KOBIET wspólnie ćwiczyły jogę. Tak uczciły święto Jest zdrowy i nie tuczy. Cała prawda o MAKARONIE Aby udowodnić swą moc, przewidziała PRZYSZŁOŚĆ ROSJI I PUTINA Jak sprawdzić jakość kurczaka? Wszystko o hodowlanych brojlerach Dla dziecka to prawdziwa trauma. Jak uchronić je przed PORNOGRAFIĄ? Polka zaśpiewała głosami 18 bohaterów NAJPOPULARNIEJSZYCH BAJEK Dip z KOZIEGO SERKA i awokado. Idealny jako dodatek do przekąsek Zaczyna się NIEŚWIADOMIE i trwa tylko 6 miesięcy! Oto naukowa prawda o "zakochaniu" Polska supermodelka robi karierę aktorską. MAŁGOSIA BELA zagra jedną z głównych ról! JAZDA NA ROWERZE doskonała dla naszych nóg. Zalet jest jednak znacznie więcej