Najbardziej wartościowy sok. Oprócz witamin zawiera składnik wspomagający odchudzanie

Mętne soki to nie tylko bomba witaminowa, ale także źródło błonnika.

Soki mogą zastąpić jedną z pięciu porcji warzyw i owoców, jednak nie wszystkie z nich są zalecane przez dietetyków. Mętne soki mają wyższą wartość odżywczą niż napoje klarowne. Dostarczają nie tylko składników mineralnych czy witamin, ale także błonnika.

Soki bez obaw możemy podawać nawet malutkim dzieciom. Nie należy ich dosładzać, a jedynie – jeśli są za gęste — rozrzedzić je wodą.

Źródło: TVN Style

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

STUDENTKI, SAMOTNE MATKI, mężczyźni. Zarabiają tysiące na nagości w internecie To nienarodzone dziecko klaszcze... podczas USG Zdradzają Twój prawdziwy wiek. U młodych osób to oznaka zmęczenia ŻELAZKO: fakty i mity. Sprawdź, zanim kupisz Parówki to czubek góry lodowej. Na czym jeszcze oszukują producenci? Ukradli URNĘ Z PROCHAMI własnego dziadka! Myśleli, że to narkotyki Internet ŚMIEJE SIĘ z premier Ewy Kopacz. Wszystko przez NAGRANIE O OSCARACH Nie jedz ich jeszcze przez PONAD MIESIĄC! NOWALIJKI mogą szkodzić zdrowiu Zatrważające dane: w ciągu pięciu lat połowa osób wraca do nałogu Fenomenalne KREACJE OSCAROWE, które przeszły do historii ALERGIA może zagrażać życiu. Jak pomóc osobie ze wstrząsem? Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała