Polacy UKRYWAJĄ PIENIĄDZE przed najbliższymi. W 20 proc. przypadków PRZEZ ZDRADĘ!

700 zł miesięcznie, tyle wydajemy miesięcznie na utrzymanie naszego kochanka lub kochanki.

700 zł miesięcznie, tyle wydajemy miesięcznie na utrzymanie naszego kochanka lub kochanki. Jak wynika z badań, aż 33 proc. Polaków dopuszcza się zdrady. Hotele, kolacje czy prezenty kosztują nas niemało, a w porównaniu do innych krajów Europy, Polska wygrywa w wydatkach. Jak twierdzi ekspert, nie chodzi o stałe romanse czy przygody, ale o to, że aż 28 proc. Polaków w ogóle dopuściło się zdrady.

Z badań wynika również, że aż 20 proc. Polaków nie przyznaje się rodzinie, bliskim czy przyjaciołom do tego, ile zarabia. Co ciekawe, najczęściej ukrywają to mężczyźni, którzy chcą odłożyć pieniądze na czarną godzinę. Kobiety przodują za to w ukrywaniu wydatków i cen zakupinych produktów.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zdania o ich wpływie na oczy są podzielone.Czy SOCZEWKI KONTAKTOWE są bezpieczne? Efektowny sposób wyrabiania LODÓW Nieoczekiwane zwroty akcji na ślubach i weselach Pyszne BUŁECZKI z dodatkiem naturalnej witaminy C Takiej SZYNKI nie kupuj w żadnym wypadku. Zwróć uwagę na kolor i skórkę Wystarczy 15 minut, by zregenerować siły DWANAŚCIE razy próbowała usunąć tatuaż. Jej skóra wyglądała jak po oparzeniach Jak nauczyć się asertywności? Najlepszy jest amerykański sposób "na kanapkę" Jedz truskawki. Wzmacniają odporność, chronią od wolnych rodników Aby udowodnić swą moc, przewidziała PRZYSZŁOŚĆ ROSJI I PUTINA DZIEŃ Z ŻYCIA młodej matki. Pod koniec dnia dom wyglądał jeszcze GORZEJ KREW PĘPOWINOWA naturalnym lekiem na nowotwory? W Polsce już wdrażamy tę metodę