Polacy UKRYWAJĄ PIENIĄDZE przed najbliższymi. W 20 proc. przypadków PRZEZ ZDRADĘ!

700 zł miesięcznie, tyle wydajemy miesięcznie na utrzymanie naszego kochanka lub kochanki.

700 zł miesięcznie, tyle wydajemy miesięcznie na utrzymanie naszego kochanka lub kochanki. Jak wynika z badań, aż 33 proc. Polaków dopuszcza się zdrady. Hotele, kolacje czy prezenty kosztują nas niemało, a w porównaniu do innych krajów Europy, Polska wygrywa w wydatkach. Jak twierdzi ekspert, nie chodzi o stałe romanse czy przygody, ale o to, że aż 28 proc. Polaków w ogóle dopuściło się zdrady.

Z badań wynika również, że aż 20 proc. Polaków nie przyznaje się rodzinie, bliskim czy przyjaciołom do tego, ile zarabia. Co ciekawe, najczęściej ukrywają to mężczyźni, którzy chcą odłożyć pieniądze na czarną godzinę. Kobiety przodują za to w ukrywaniu wydatków i cen zakupinych produktów.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak wybrać dobrą RYBĘ? Niebezpieczne takie gatunki jak tuńczyk czy panga 92-letnia rekordzistka w MARATONACH. Kilkadziesiąt kilometrów to dla niej nie problem Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni Co jest bardziej kaloryczne - pączki czy faworki? Zobacz, zanim sięgniesz Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę... Często są groźne dla zdrowia. Grillowane potrawy pełne toksycznych substancji Jakie PIECZYWO jest najzdrowsze? Zobacz, jak to sprawdzić Najlepsze sposoby na WORKI I CIENIE POD OCZAMI Zajęcia z EWĄ CHODAKOWSKĄ zamiast lekcji WF-u Fakty o jedzeniu, które TRZEBA znać! Sexy bielizna dla katoliczek? "Trzeba podobać się duchowo i po ludzku" Piją je nawet dzieci. Popularne napoje mogą mieć TOKSYCZNE DZIAŁANIE!