Polacy UKRYWAJĄ PIENIĄDZE przed najbliższymi. W 20 proc. przypadków PRZEZ ZDRADĘ!

700 zł miesięcznie, tyle wydajemy miesięcznie na utrzymanie naszego kochanka lub kochanki.

700 zł miesięcznie, tyle wydajemy miesięcznie na utrzymanie naszego kochanka lub kochanki. Jak wynika z badań, aż 33 proc. Polaków dopuszcza się zdrady. Hotele, kolacje czy prezenty kosztują nas niemało, a w porównaniu do innych krajów Europy, Polska wygrywa w wydatkach. Jak twierdzi ekspert, nie chodzi o stałe romanse czy przygody, ale o to, że aż 28 proc. Polaków w ogóle dopuściło się zdrady.

Z badań wynika również, że aż 20 proc. Polaków nie przyznaje się rodzinie, bliskim czy przyjaciołom do tego, ile zarabia. Co ciekawe, najczęściej ukrywają to mężczyźni, którzy chcą odłożyć pieniądze na czarną godzinę. Kobiety przodują za to w ukrywaniu wydatków i cen zakupinych produktów.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

25 sposobów na wiązanie KOBIECEGO SZALA MŁODZI OJCOWIE chętniej opiekują się dziećmi. Wszystko dzięki DŁUŻSZEMU URLOPOWI BEZSTRESOWE WYCHOWANIE dzieci to błąd? Większość nie wie, jak powinno wyglądać PRZYJACIEL do ŁÓŻKA. Kontrowersyjna aplikacja podbija Polskę To nie był zwykły pierwszy taniec. Panna młoda aż zdjęła buty Młodzi rodzice odetchną z ulgą? Te pieluchy są suche nawet 12 godzin! Jimmy Fallon znów sprowokował gwiazdę. Tym razem JULIĘ ROBERTS Muszki, mrówki, osy w kuchni. Pozbądź się ich szybko i bez chemii Co zużywa najwięcej PRĄDU W DOMU? Polacy nie mają pojęcia Jak SŁYSZĄ NAS inni? Dowiesz się dzięki prostej sztuczce! Tak powstaje popularny "eliksir młodości". Sekret drogocennego olejku arganowego Dzięki niej zachowasz młodość i figurę. Ile dobra ma w sobie kukurydza?