Polacy UKRYWAJĄ PIENIĄDZE przed najbliższymi. W 20 proc. przypadków PRZEZ ZDRADĘ!

700 zł miesięcznie, tyle wydajemy miesięcznie na utrzymanie naszego kochanka lub kochanki.

700 zł miesięcznie, tyle wydajemy miesięcznie na utrzymanie naszego kochanka lub kochanki. Jak wynika z badań, aż 33 proc. Polaków dopuszcza się zdrady. Hotele, kolacje czy prezenty kosztują nas niemało, a w porównaniu do innych krajów Europy, Polska wygrywa w wydatkach. Jak twierdzi ekspert, nie chodzi o stałe romanse czy przygody, ale o to, że aż 28 proc. Polaków w ogóle dopuściło się zdrady.

Z badań wynika również, że aż 20 proc. Polaków nie przyznaje się rodzinie, bliskim czy przyjaciołom do tego, ile zarabia. Co ciekawe, najczęściej ukrywają to mężczyźni, którzy chcą odłożyć pieniądze na czarną godzinę. Kobiety przodują za to w ukrywaniu wydatków i cen zakupinych produktów.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zawierają te same substancje, co kostki toaletowe. Wszystko o NAPOJACH GAZOWANYCH Urojone i destrukcyjne KOMPLEKSY MĘŻCZYZN Kiedy można stwierdzić NIEWAŻNOŚĆ MAŁŻEŃSTWA? Najlepsze sposoby na WORKI I CIENIE POD OCZAMI 8 milionów Polaków ma ZABURZENIA PSYCHICZNE Ten człowiek maluje oczami. Wykorzystał innowacyjną technologię Polki wciąż za mało wiedzą o ANTYKONCEPCJI! To NIE JEST ZDJĘCIE! Artystka uczciła pamięć Robina Williamsa Tatuował ją BYŁY chłopak. Tego nie przewidziała... Ona była mężatką, on miał 14 lat. ODBIŁA CHŁOPAKA swojej córce! Mama pomalowała córkę, mając ZAMKNIĘTE OCZY! Gdy KOT TERRORYZUJE domowników. Jak sobie z nim poradzić?