Polacy UKRYWAJĄ PIENIĄDZE przed najbliższymi. W 20 proc. przypadków PRZEZ ZDRADĘ!

700 zł miesięcznie, tyle wydajemy miesięcznie na utrzymanie naszego kochanka lub kochanki.

700 zł miesięcznie, tyle wydajemy miesięcznie na utrzymanie naszego kochanka lub kochanki. Jak wynika z badań, aż 33 proc. Polaków dopuszcza się zdrady. Hotele, kolacje czy prezenty kosztują nas niemało, a w porównaniu do innych krajów Europy, Polska wygrywa w wydatkach. Jak twierdzi ekspert, nie chodzi o stałe romanse czy przygody, ale o to, że aż 28 proc. Polaków w ogóle dopuściło się zdrady.

Z badań wynika również, że aż 20 proc. Polaków nie przyznaje się rodzinie, bliskim czy przyjaciołom do tego, ile zarabia. Co ciekawe, najczęściej ukrywają to mężczyźni, którzy chcą odłożyć pieniądze na czarną godzinę. Kobiety przodują za to w ukrywaniu wydatków i cen zakupinych produktów.

Źródło: Newsrm.tv

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

BEYONCE reklamuje Brazylię! Pani Aleksandra została brutalnie zgwałcona. Po skandalicznym wyroku przerywa milczenie Pierwsza PARODIA „Miłości na Bogato”! Lepsza od oryginału? Jak ukryć BIUSTONOSZ pod sukienką? Warto znać te gadżety Przeżyła ŚMIERĆ KLINICZNĄ. Co widziała? Prawdziwy rekordzista. Schudł 130 kg w 14 miesięcy! Tak szkolą muzułmańskie kobiety. Rosyjska reporterka dotarła do źródeł Działa przeciwstresowo, obniża cholesterol. Zażywaj magnez Czego nie wiesz na temat... BIELIZNY? Częsty błąd posiadaczek cery tłustej. Wybierają niewłaściwy KREM Obywatele tych państw są najszczęśliwsi. Na którym miejscu Polska? MĄDRZEJSI dzięki jedzeniu? Te produkty zwiększają wydajność mózgu!