Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała

W Londynie jest cenioną modyfikatorką ciała.

Veronica xRonix Blades jest Polką jednak obecnie mieszka w Londynie. Jak sama przyznaje, wyjechała, bo w rodzinnym kraju jej nie chcieli. Zostałam wyrzucona za to, że byłam homoseksualistą – zdradziła kobieta, która urodziła się jako mężczyzna.

Swoje ciało zaczęła modyfikować jeszcze jako nastolatka. Oprócz implantów i kolczyków wszczepiła sobie chip, za pomocą którego może połączyć się z Internetem oraz wytatuowała sobie gałki oczne. Veronica modyfikuje też ciała innych osób.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak zadbać o prawidłowy SEN NIEMOWLAKA? Najlepsze sposoby, jak UŚPIĆ DZIECKO Przeżyła ŚMIERĆ KLINICZNĄ. Co widziała? Zrobili sobie SELFIE na szczycie wieżowca w HONG KONGU SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa Obowiązkowy suplement dla przyszłych mam. NIE DZIAŁA u połowy kobiet! Cierpi na nią ok. 230 tys. Polaków. Naukowcy wreszcie wiedzą, jak ją leczyć Dwa testy i masz pewność, że wybrałaś dobry miód Drogocenne właściwości KASZY. Jej kaloryczność po ugotowaniu zmniejsza się ponad pięciokrotnie Jak gwiazdy zwracają się do swoich TEŚCIÓW? Prezydent NADAL POLUJE? Tłumaczy się z obietnicy danej wyborcom Ważna informacja dla DAWCÓW ORGANÓW. Sprawdź, zanim się zdecydujesz SOK zamiast porcji warzyw i owoców. Jak wybrać najzdrowszy?