Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała

W Londynie jest cenioną modyfikatorką ciała.

Veronica xRonix Blades jest Polką jednak obecnie mieszka w Londynie. Jak sama przyznaje, wyjechała, bo w rodzinnym kraju jej nie chcieli. Zostałam wyrzucona za to, że byłam homoseksualistą – zdradziła kobieta, która urodziła się jako mężczyzna.

Swoje ciało zaczęła modyfikować jeszcze jako nastolatka. Oprócz implantów i kolczyków wszczepiła sobie chip, za pomocą którego może połączyć się z Internetem oraz wytatuowała sobie gałki oczne. Veronica modyfikuje też ciała innych osób.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

ZUS kontroluje przedsiębiorcze KOBIETY W CIĄŻY. "80 procent przypadków to fikcja" Jemy jej więcej niż kiedyś. Ta żywność ZMIENIA METABOLIZM i powoduje otyłość Jeden z najmniej zdrowych świątecznych przysmaków. Co kryje się w BIAŁEJ KIEŁBASIE? Tak wygląda najbrzydszy pies świata Uczestniczka WARSAW SHORE w teledysku polskiego boysbandu! Mocne słowa CONCHITY WURST. "Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że to społeczeństwo popełnia błąd" Saszetki, żelki, syropy. Rodzice chętnie podają je dzieciom, nawet nie wiedząc, jak szkodzą Najczęstsze przyczyny męskich problemów z EREKCJĄ Natalia ma 16 lat i wynalazła sposób na korekcję PŁASKOSTOPIA Zatrważające dane: w ciągu pięciu lat połowa osób wraca do nałogu Krwisty czy dobrze wysmażony? Jak przygotować idealny STEK Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość