Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała

W Londynie jest cenioną modyfikatorką ciała.

Veronica xRonix Blades jest Polką jednak obecnie mieszka w Londynie. Jak sama przyznaje, wyjechała, bo w rodzinnym kraju jej nie chcieli. Zostałam wyrzucona za to, że byłam homoseksualistą – zdradziła kobieta, która urodziła się jako mężczyzna.

Swoje ciało zaczęła modyfikować jeszcze jako nastolatka. Oprócz implantów i kolczyków wszczepiła sobie chip, za pomocą którego może połączyć się z Internetem oraz wytatuowała sobie gałki oczne. Veronica modyfikuje też ciała innych osób.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Robisz ZAKUPY PRZEZ INTERNET? Poznaj swoje nowe prawa Wstydliwy problem kobiet. By sobie pomóc, ty i partner powinniście przestrzegać kilku zasad Łykamy je codziennie. W zbyt dużych ilościach poważnie szkodzą Stosujesz DIETĘ w CIĄŻY? To jeden z powodów otyłości u dzieci Dłuższe dni, lepsza pogoda, a czujesz się gorzej niż zimą? PRZESILENIE WIOSENNE można pokonać Kontrowersyjna metoda leczenia dotarła do Polski. Tak robili to Majowie! Jak zwiększyć skuteczność produktów ANTYCELLULITOWYCH? Natalia Siwiec pozuje w TUTORIALU MAKIJAŻOWYM Donatan i Cleo na konferencji! Nie mówią po ANGIELSKU! Przełomowa metoda leczenia NOWOTWORÓW. "To absolutne wydarzenie na skalę światową" Jemy jej więcej niż kiedyś. Ta żywność ZMIENIA METABOLIZM i powoduje otyłość Jak prawidłowo wywieszać flagę narodową? Oto podstawowe zasady