Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała

W Londynie jest cenioną modyfikatorką ciała.

Veronica xRonix Blades jest Polką jednak obecnie mieszka w Londynie. Jak sama przyznaje, wyjechała, bo w rodzinnym kraju jej nie chcieli. Zostałam wyrzucona za to, że byłam homoseksualistą – zdradziła kobieta, która urodziła się jako mężczyzna.

Swoje ciało zaczęła modyfikować jeszcze jako nastolatka. Oprócz implantów i kolczyków wszczepiła sobie chip, za pomocą którego może połączyć się z Internetem oraz wytatuowała sobie gałki oczne. Veronica modyfikuje też ciała innych osób.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polacy UKRYWAJĄ PIENIĄDZE przed najbliższymi. W 20 proc. przypadków PRZEZ ZDRADĘ! Napis „bez konserwantów” to tylko chwyt marketingowy. Wybierając sok, patrz na kolor Jak SŁYSZĄ NAS inni? Dowiesz się dzięki prostej sztuczce! Kastracja pomoże UNIKNĄĆ RAKA. Skutki są jednak bardzo poważne Blogerka testuje... KUBECZEK MENSTRUACYJNY Kolejna parodia reklamy z Van Dammem. W PRZESTRZENI KOSMICZNEJ! POLSCY RAPERZY popisują się w sieci. Są wśród nich kobiety Fakty o jedzeniu, które TRZEBA znać! Producent o przygotowaniach do "Celebrity Splash". "LICZYMY NA GLEBĘ, bo każdy liczy na glebę" Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni Internet ŚMIEJE SIĘ z premier Ewy Kopacz. Wszystko przez NAGRANIE O OSCARACH Wynajmujesz mieszkanie przez internet? Uważaj na zbyt niską cenę