Producent „Celebrity Splash” pod wrażeniem JEDNONOGIEGO uczestnika! Jak ocenił innych?

Będziecie oglądać?

Choć „Celebrity Splash” rusza dopiero w sobotę, nie cichną głosy krytyki, że będzie to najgorszy program sezonu. Uwagę mają przyciągnąć nowe „gwiazdki” Polsatu i ich roznegliżowane ciała. Choć regularnie pojawiające się w sieci wideo z prób nie pozostawia wątpliwości, co będzie się działo na planie, producent programu, Rinke Rooyens próbuje otoczyć skoki do wody aurą tajemniczości. Na pytanie, na czym polegał dobór uczestników, odpowiada enigmatycznie:

Dla każdego znalazło się miejsce w programie. Jest duża różnorodność: mamy młodszych, starszych, sportowców i amatorów. Jest jeden uczestnik z lękiem wysokości. Facet. Dwa dni stał na wieży i nie chciał skoczyć. Bardzo odważny jest Andrzej, który skacze, chociaż ma tylko jedną nogę.

Wraz ze zbliżającą się premierą „Celebrity Splash” coraz częściej pada pytanie, czy panie wystąpią bez makijażu. Zobaczcie wywiad Maliny Błańskiej i Natalii Kusik, by dowiedzieć się, jak brzmiała odpowiedź Rooyensa.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

NAGA Miley Cyrus w teledysku „Wrecking Ball”! SERCA Polaków starzeją się szybciej. Problem dotyka głównie mężczyzn Lekarze alarmują: Polacy nie biorą lekarstw! Jednym z powodów jest brak pieniędzy Chorzy na raka w kontrowersyjnej kampanii Co mogą jeść kobiety karmiące piersią? "Kolka dziecka nie jest związana z dietą matki" Jakie ZWIERZĘ dla ALERGIKA? Drewniana deska działa antybakteryjnie. Ale nie możesz jej moczyć i myć w zmywarce Przez ojca sadystę straciła wiarę w siebie. Niezwykła metamorfoza pani Krystyny Brutalna praktyka lekarzy w trakcie porodu. Choć zakazana, wciąż się ją stosuje Skuteczny sposób, jak uchronić się przed kosztownymi SMS-ami Huśtawki nastrojów, tycie, bóle głowy. Aż 20 proc. kobiet cierpi na PMS Jakie PRAWA ma kobieta wracająca do pracy po URODZENIU DZIECKA?