Niezwykła historia POLSKIEGO ARYSTOKRATY. Nie mówi nawet po polsku!

Jego ojciec jest Polakiem, matka Peruwianką, on sam urodził się w Londynie, a wychowywał w Botswanie.

Jego ojciec jest Polakiem, matka Peruwianką, on sam urodził się w Londynie, a wychowywał w Botswanie. Wywodzi się ze słynnego rodu książąt Lubomirskich, ale nie mówi po polsku. O tym, że jest arystokratą, Alexi Lubomirski dowiedział się dopiero, kiedy miał 11 lat, a jego ojciec zaczął zabiegać o kontakt z synem. Rodzice rozstali się bowiem, gdy był jeszcze dzieckiem, a matka ukrywała przed nim prawdę.

Od ponad 10 lat mieszka w Nowym Jorku, gdzie profesjonalnie zajmuje się fotografią. Jest jednym z bardziej cenionych fotografów modowych, a jego zdjęcia publikowane były na łamach m.in. amerykańskiej i brytyjskiej edycji Harpers Bazaar, German Vogue, Russian Vogue, Spanish Vogue, GQ USA, Chinese Vogue, Vogue Nippon, China Mens Vogue i Wonderland.

Kindze Rusin opowiedział niezwykłą historię rodzinnego pierścienia, który niespodziewanie otrzymał po swoim dziadku.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak sprawdzić, czy WINOGRONA mają pestki? Tak przygotowywali się do otwarcia pierwszego fast foodu w Polsce. Archiwalna relacja pracowników Czym zastąpić cukier, by NIE PRZYTYĆ po świętach? Mocne słowa CONCHITY WURST. "Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że to społeczeństwo popełnia błąd" PREZYDENT składa życzenia fejsbukowiczom! Kobiece spoty wyborcze. Który NAJGORSZY? Masz BOLESNE MIESIĄCZKI? To może być objaw groźnej choroby Jest nawet TRZYSTA RAZY SŁODSZA od cukru! Uważaj, w jakiej postaci ją spożywasz Energetyk zamiast kawy? To najgorszy sposób na pobudzenie organizmu Najnowsze odkrycie kosmetologii. Zapobiega ZMARSZCZKOM i zwalcza CELLULIT Jej produkcja może budzić obrzydzenie. Tak powstaje jedna z NAJCENNIEJSZYCH tkanin na świecie Tak BAWIĄ SIĘ OJCOWIE z dziećmi, gdy matki nie patrzą