Niezwykła historia POLSKIEGO ARYSTOKRATY. Nie mówi nawet po polsku!

Jego ojciec jest Polakiem, matka Peruwianką, on sam urodził się w Londynie, a wychowywał w Botswanie.

Jego ojciec jest Polakiem, matka Peruwianką, on sam urodził się w Londynie, a wychowywał w Botswanie. Wywodzi się ze słynnego rodu książąt Lubomirskich, ale nie mówi po polsku. O tym, że jest arystokratą, Alexi Lubomirski dowiedział się dopiero, kiedy miał 11 lat, a jego ojciec zaczął zabiegać o kontakt z synem. Rodzice rozstali się bowiem, gdy był jeszcze dzieckiem, a matka ukrywała przed nim prawdę.

Od ponad 10 lat mieszka w Nowym Jorku, gdzie profesjonalnie zajmuje się fotografią. Jest jednym z bardziej cenionych fotografów modowych, a jego zdjęcia publikowane były na łamach m.in. amerykańskiej i brytyjskiej edycji Harpers Bazaar, German Vogue, Russian Vogue, Spanish Vogue, GQ USA, Chinese Vogue, Vogue Nippon, China Mens Vogue i Wonderland.

Kindze Rusin opowiedział niezwykłą historię rodzinnego pierścienia, który niespodziewanie otrzymał po swoim dziadku.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Czy mając małą wadę wzroku, należy nosić OKULARY? Poznaj fakty i mity Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni Ilu partnerów seksualnych miałeś? Tak odpowiadali AMERYKANIE Niewygodne szpilki? Posłuchaj rad stylistki "No woman, no drive". Kolejna akcja przeciwko DYSKRYMINACJI kobiet Dip z KOZIEGO SERKA i awokado. Idealny jako dodatek do przekąsek ENERGICZNA Natasza Urbańska promuje swoją płytę. Przesadziła z ekspresją? Co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta. Tak zdradzają Polacy JAZDA NA ROWERZE doskonała dla naszych nóg. Zalet jest jednak znacznie więcej Prosta czynność zwiększy skuteczność ćwiczeń. Wystarczy 5 minut dziennie JEJ SYNOWIE są homoseksualistami Artysta fotografuje dziewczyny tańczące na rurze… POD WODĄ!