Niezwykła historia POLSKIEGO ARYSTOKRATY. Nie mówi nawet po polsku!

Jego ojciec jest Polakiem, matka Peruwianką, on sam urodził się w Londynie, a wychowywał w Botswanie.

Jego ojciec jest Polakiem, matka Peruwianką, on sam urodził się w Londynie, a wychowywał w Botswanie. Wywodzi się ze słynnego rodu książąt Lubomirskich, ale nie mówi po polsku. O tym, że jest arystokratą, Alexi Lubomirski dowiedział się dopiero, kiedy miał 11 lat, a jego ojciec zaczął zabiegać o kontakt z synem. Rodzice rozstali się bowiem, gdy był jeszcze dzieckiem, a matka ukrywała przed nim prawdę.

Od ponad 10 lat mieszka w Nowym Jorku, gdzie profesjonalnie zajmuje się fotografią. Jest jednym z bardziej cenionych fotografów modowych, a jego zdjęcia publikowane były na łamach m.in. amerykańskiej i brytyjskiej edycji Harpers Bazaar, German Vogue, Russian Vogue, Spanish Vogue, GQ USA, Chinese Vogue, Vogue Nippon, China Mens Vogue i Wonderland.

Kindze Rusin opowiedział niezwykłą historię rodzinnego pierścienia, który niespodziewanie otrzymał po swoim dziadku.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Przez te błędy latem świeci nam się cera. Zobacz, jak utrwalić nawet mocny makijaż Tak RATUJĄ PORWANE KOBIETY. Prywatny detektyw zdradził techniki operacyjne Rodzice są czarnoskórzy. Ich dzieci urodziły się z bielactwem TVP rusza z nowym REALITY SHOW "Rolnik szuka żony" Kobiety giną za zgodą rodziny. Krwawe prawo nazywa to mordami honorowymi EDYTA GÓRNIAK płacze. "Nie wiem jak, ale muszę nagrać płytę" SOK zamiast porcji warzyw i owoców. Jak wybrać najzdrowszy? Nadużywanie, nieregularne godziny przyjmowania. Jak zmniejszamy skuteczność ANTYBIOTYKÓW? ALERGIA może zagrażać życiu. Jak pomóc osobie ze wstrząsem? Wykorzystał brak prądu, by uciec od świeżo poślubionej żony Nie chcą poświęcać się karierze i stawiają na pasje. POKOLENIE Y wkrótce zdominuje rynek pracy POLSCY RAPERZY popisują się w sieci. Są wśród nich kobiety