Niezwykła historia POLSKIEGO ARYSTOKRATY. Nie mówi nawet po polsku!

Jego ojciec jest Polakiem, matka Peruwianką, on sam urodził się w Londynie, a wychowywał w Botswanie.

Jego ojciec jest Polakiem, matka Peruwianką, on sam urodził się w Londynie, a wychowywał w Botswanie. Wywodzi się ze słynnego rodu książąt Lubomirskich, ale nie mówi po polsku. O tym, że jest arystokratą, Alexi Lubomirski dowiedział się dopiero, kiedy miał 11 lat, a jego ojciec zaczął zabiegać o kontakt z synem. Rodzice rozstali się bowiem, gdy był jeszcze dzieckiem, a matka ukrywała przed nim prawdę.

Od ponad 10 lat mieszka w Nowym Jorku, gdzie profesjonalnie zajmuje się fotografią. Jest jednym z bardziej cenionych fotografów modowych, a jego zdjęcia publikowane były na łamach m.in. amerykańskiej i brytyjskiej edycji Harpers Bazaar, German Vogue, Russian Vogue, Spanish Vogue, GQ USA, Chinese Vogue, Vogue Nippon, China Mens Vogue i Wonderland.

Kindze Rusin opowiedział niezwykłą historię rodzinnego pierścienia, który niespodziewanie otrzymał po swoim dziadku.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Co mówią CHORZY MĘŻCZYŹNI? Prawdziwe? Majewski śmieje się z MINISTER BIEŃKOWSKIEJ Cała PRAWDA o kobietach! „Kochani rodzice, przyślijcie pieniądze”. Co zrobić, gdy dziecko wydało wszystko na wakacjach? Urszula Radwańska bez bielizny na uroczystej gali Wimbledonu! Tak tańczą ROSYJSKIE MISTRZYNIE pole dance Obawiasz się ZDRADY? Zgłoś się do TESTERA WIERNOŚCI Urlop ojcowski to nie wszystko. Tacie należy się więcej wolnych dni Wiktor urodził się jako kobieta. Opowiedział o swojej metamorfozie Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę... Jakie konsekwencje może mieć całkowite zrezygnowanie z CUKRU? Zdrowy zamiennik gorszy od cukru? Zobacz, kto powinien go unikać