Niezwykła historia POLSKIEGO ARYSTOKRATY. Nie mówi nawet po polsku!

Jego ojciec jest Polakiem, matka Peruwianką, on sam urodził się w Londynie, a wychowywał w Botswanie.

Jego ojciec jest Polakiem, matka Peruwianką, on sam urodził się w Londynie, a wychowywał w Botswanie. Wywodzi się ze słynnego rodu książąt Lubomirskich, ale nie mówi po polsku. O tym, że jest arystokratą, Alexi Lubomirski dowiedział się dopiero, kiedy miał 11 lat, a jego ojciec zaczął zabiegać o kontakt z synem. Rodzice rozstali się bowiem, gdy był jeszcze dzieckiem, a matka ukrywała przed nim prawdę.

Od ponad 10 lat mieszka w Nowym Jorku, gdzie profesjonalnie zajmuje się fotografią. Jest jednym z bardziej cenionych fotografów modowych, a jego zdjęcia publikowane były na łamach m.in. amerykańskiej i brytyjskiej edycji Harpers Bazaar, German Vogue, Russian Vogue, Spanish Vogue, GQ USA, Chinese Vogue, Vogue Nippon, China Mens Vogue i Wonderland.

Kindze Rusin opowiedział niezwykłą historię rodzinnego pierścienia, który niespodziewanie otrzymał po swoim dziadku.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

CIENIE pod oczami nie tylko postarzają. To znak problemów zdrowotnych Rady dziadka, jak być ZDROWYM W ZIMIE Większy stres i zaburzony metabolizm? Wszystko przez JEDEN Z POSIŁKÓW Ciąża spowodowała u niej WSTYDLIWE ZMIANY Zamieszczasz ZDJĘCIA W SIECI? Możesz łatwo złamać prawo Uważaj, żeby nie zarazić się od psa. Groźne pasożyty niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci! Mocne argumenty dziecka. "Nie posprzątam, bo NIE MAM SIŁY" Łykamy je codziennie. W zbyt dużych ilościach poważnie szkodzą Zrobił to z miłości do syna. Dziecko WYTATUOWAŁO mu własny rysunek Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę... Polska rodzina sprowadziła ją do Polski. Niezwykła historia 19-latki z Kenii Rosjanie nabijają się z AMERYKAŃSKIEJ GWIAZDKI. Przesadzili?