Niezwykła historia POLSKIEGO ARYSTOKRATY. Nie mówi nawet po polsku!

Jego ojciec jest Polakiem, matka Peruwianką, on sam urodził się w Londynie, a wychowywał w Botswanie.

Jego ojciec jest Polakiem, matka Peruwianką, on sam urodził się w Londynie, a wychowywał w Botswanie. Wywodzi się ze słynnego rodu książąt Lubomirskich, ale nie mówi po polsku. O tym, że jest arystokratą, Alexi Lubomirski dowiedział się dopiero, kiedy miał 11 lat, a jego ojciec zaczął zabiegać o kontakt z synem. Rodzice rozstali się bowiem, gdy był jeszcze dzieckiem, a matka ukrywała przed nim prawdę.

Od ponad 10 lat mieszka w Nowym Jorku, gdzie profesjonalnie zajmuje się fotografią. Jest jednym z bardziej cenionych fotografów modowych, a jego zdjęcia publikowane były na łamach m.in. amerykańskiej i brytyjskiej edycji Harpers Bazaar, German Vogue, Russian Vogue, Spanish Vogue, GQ USA, Chinese Vogue, Vogue Nippon, China Mens Vogue i Wonderland.

Kindze Rusin opowiedział niezwykłą historię rodzinnego pierścienia, który niespodziewanie otrzymał po swoim dziadku.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ola Szwed pokazała jak ćwiczy z narzeczonym! DWA MIESIĄCE po porodzie Dieta zgodna z GRUPĄ KRWI. Czy warto ją stosować? W 70 procentach przypadków chroni KOBIETY PRZED NOWOTWOREM! Witaminowa bomba zamiast masła. Trzy pomysły na PASTY DO KANAPEK Jemy jej więcej niż kiedyś. Ta żywność ZMIENIA METABOLIZM i powoduje otyłość Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować Kiszona kapusta, pikle... Mało kalorii, dużo zdrowia Słynne gwiazdy BEZ MAKIJAŻU! ANNA LEWANDOWSKA pokazuje, jak ćwiczyć w ciąży! Dziarski staruszek odkrywa INTERNET. Bezcenna reakcja na komentarze na Facebooku Sądzisz, że jesteś dobrym człowiekiem? Jeden test i odpowiedź nie będzie oczywista Domowe sposoby na pozbycie się CELLULITU