Niezwykła historia POLSKIEGO ARYSTOKRATY. Nie mówi nawet po polsku!

Jego ojciec jest Polakiem, matka Peruwianką, on sam urodził się w Londynie, a wychowywał w Botswanie.

Jego ojciec jest Polakiem, matka Peruwianką, on sam urodził się w Londynie, a wychowywał w Botswanie. Wywodzi się ze słynnego rodu książąt Lubomirskich, ale nie mówi po polsku. O tym, że jest arystokratą, Alexi Lubomirski dowiedział się dopiero, kiedy miał 11 lat, a jego ojciec zaczął zabiegać o kontakt z synem. Rodzice rozstali się bowiem, gdy był jeszcze dzieckiem, a matka ukrywała przed nim prawdę.

Od ponad 10 lat mieszka w Nowym Jorku, gdzie profesjonalnie zajmuje się fotografią. Jest jednym z bardziej cenionych fotografów modowych, a jego zdjęcia publikowane były na łamach m.in. amerykańskiej i brytyjskiej edycji Harpers Bazaar, German Vogue, Russian Vogue, Spanish Vogue, GQ USA, Chinese Vogue, Vogue Nippon, China Mens Vogue i Wonderland.

Kindze Rusin opowiedział niezwykłą historię rodzinnego pierścienia, który niespodziewanie otrzymał po swoim dziadku.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Nowa gwiazda Bollywood? Tej twarzy NIE ZAPOMNISZ Brzuch to twój kompleks? Ta metoda wzmocni nie tylko skórę, ale i mięśnie SERCA Polaków starzeją się szybciej. Problem dotyka głównie mężczyzn Seanse kinowe na porodówce. Lekarze są pewni, że pomagają uśmierzyć ból Jest najstarszym taksówkarzem w Polsce. W zawodzie pracuje od 58 lat! Pomaga rodzić i zna prawa kobiet w ciąży. Kim jest DOULA? Najlepszy sposób KROJENIA CEBULI według Gordona Ramseya Mocne słowa CONCHITY WURST. "Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że to społeczeństwo popełnia błąd" Pyszne BUŁECZKI z dodatkiem naturalnej witaminy C Mężczyzna nie pomaga w domu? To może być twoja wina Tak przygotowywali się do otwarcia pierwszego fast foodu w Polsce. Archiwalna relacja pracowników PIETRASIŃSKA i KORONIEWSKA zachęcają do badań szyjki macicy