Średnio 5 kilogramów TOKSYN I ZŁOGÓW w ludzkim organizmie. Jak się ich pozbyć?

Dieta oczyszczająca to jedyny sposób, aby się ich pozbyć i oczyścić ze zbędnego "bagażu".

Przeciętny człowiek nosi w sobie ok. 5–7 kg złogów. Powstają one, gdy nadmiar zneutralizowanych kwasów nie może zostać wydalony przez nasz organizm. Zbędne produkty tego procesu odkładają się wówczas w różnych tkankach, kościach, stawach, a także narządach, powodując rozwój różnorodnych chorób. Zaburzają funkcje gruczołów i organów, demineralizację organizmu, zaburzenia wydalanie i przyczyniają się do powstawania m.in. kamieni nerkowych i żółciowych, reumatyzmu, żylaków, przepukliny, łysienia, haluksów czy jaksry.

Dieta oczyszczająca to jedyny sposób, aby się ich pozbyć i oczyścić ze zbędnego "bagażu", wpływającego niekorzystnie na zdrowie. Dzięki głodówce organizm przechodzi na odżywianie endogenne, tj. spalanie wszystkich ciał obcych znajdujących się wewnątrz nas.

O tym, jak prawidłowo ją przeprowadzić i jaki może mieć na nas wpływ opowiedziała dietetyk i fastoterapeuta Marta Gładuń.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

BANANOWA przekąska dla dbających o linię Próżność czy sposób na dorobienie po 50 roku życia? AMATORZY MODY podbijają sieć Nigdy nie wchodź do wody bez rozgrzewki Niskokaloryczne, detoksykujące i bogate w substancje odżywcze. Wszystko o popularnych sałatach Mają najgorszą kuchnię na świecie, ale ta potrawa to wyjątek. Zjadają jej ponad tonę! Wstydliwy nowotwór. Dotyka aż 10 TYSIĘCY mężczyzn rocznie Chcą, żeby dzieci bawiły się niepełnosprawnymi lalkami. Polska zabawka odniesie sukces? UMIĘŚNIONE CIAŁO Holenderki robi furorę w internecie Tak powstaje żywność z puszki. Testerzy smaku co dwie godziny sprawdzają produkcję Urodziła się z DEFEKTEM NARZĄDÓW. Lekarz opracował zdumiewającą metodę leczenia Kocham, ale nie mam ochoty na seks. Dlaczego kobiety stają się OZIĘBŁE? Naturalny lek o niezwykłych właściwościach. Oczyszcza krew i cały organizm