Średnio 5 kilogramów TOKSYN I ZŁOGÓW w ludzkim organizmie. Jak się ich pozbyć?

Dieta oczyszczająca to jedyny sposób, aby się ich pozbyć i oczyścić ze zbędnego "bagażu".

Przeciętny człowiek nosi w sobie ok. 5–7 kg złogów. Powstają one, gdy nadmiar zneutralizowanych kwasów nie może zostać wydalony przez nasz organizm. Zbędne produkty tego procesu odkładają się wówczas w różnych tkankach, kościach, stawach, a także narządach, powodując rozwój różnorodnych chorób. Zaburzają funkcje gruczołów i organów, demineralizację organizmu, zaburzenia wydalanie i przyczyniają się do powstawania m.in. kamieni nerkowych i żółciowych, reumatyzmu, żylaków, przepukliny, łysienia, haluksów czy jaksry.

Dieta oczyszczająca to jedyny sposób, aby się ich pozbyć i oczyścić ze zbędnego "bagażu", wpływającego niekorzystnie na zdrowie. Dzięki głodówce organizm przechodzi na odżywianie endogenne, tj. spalanie wszystkich ciał obcych znajdujących się wewnątrz nas.

O tym, jak prawidłowo ją przeprowadzić i jaki może mieć na nas wpływ opowiedziała dietetyk i fastoterapeuta Marta Gładuń.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

PIETRASIŃSKA i KORONIEWSKA zachęcają do badań szyjki macicy ENERGICZNA Natasza Urbańska promuje swoją płytę. Przesadziła z ekspresją? MAJEWSKI parodiuje "Filiżankę" Michała Wiśniewskiego Tak powstaje żywność z puszki. Testerzy smaku co dwie godziny sprawdzają produkcję Obawiasz się pryskanych owoców i warzyw? Zobacz, zanim wybierzesz się do sklepu 21-letnia modelka z Radomia podbija Indie Oto, co dzieje się w płucach palacza! Eksperyment fizyka i... Marcina Prokopa Nowa gwiazda Bollywood? Tej twarzy NIE ZAPOMNISZ Nie daj się oszukać. Produkty PEŁNOZIARNISTE nie zawsze zdrowe KOSZULKA, która jest osobistym trenerem. Mobilizuje do większego wysiłku Jest prekursorką artystycznego SELFIE. Jej zdjęcie konkuruje z kultowymi fotografiami świata Równouprawnienie to mit. Widać to zwłaszcza w PRACY KOBIET