Średnio 5 kilogramów TOKSYN I ZŁOGÓW w ludzkim organizmie. Jak się ich pozbyć?

Dieta oczyszczająca to jedyny sposób, aby się ich pozbyć i oczyścić ze zbędnego "bagażu".

Przeciętny człowiek nosi w sobie ok. 5–7 kg złogów. Powstają one, gdy nadmiar zneutralizowanych kwasów nie może zostać wydalony przez nasz organizm. Zbędne produkty tego procesu odkładają się wówczas w różnych tkankach, kościach, stawach, a także narządach, powodując rozwój różnorodnych chorób. Zaburzają funkcje gruczołów i organów, demineralizację organizmu, zaburzenia wydalanie i przyczyniają się do powstawania m.in. kamieni nerkowych i żółciowych, reumatyzmu, żylaków, przepukliny, łysienia, haluksów czy jaksry.

Dieta oczyszczająca to jedyny sposób, aby się ich pozbyć i oczyścić ze zbędnego "bagażu", wpływającego niekorzystnie na zdrowie. Dzięki głodówce organizm przechodzi na odżywianie endogenne, tj. spalanie wszystkich ciał obcych znajdujących się wewnątrz nas.

O tym, jak prawidłowo ją przeprowadzić i jaki może mieć na nas wpływ opowiedziała dietetyk i fastoterapeuta Marta Gładuń.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Powszechnie dostępny środek SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNY dla osób na diecie Jeden z najmniej zdrowych świątecznych przysmaków. Co kryje się w BIAŁEJ KIEŁBASIE? Frytki afrodyzjakiem? Jeśli są z... BAKŁAŻANA Adam Levin zaśpiewał jak MICHAEL JACKSON i FRANK SINATRA! Jej ciało i uroda zachwycają. Mistrzyni bikini fitness zdradza swoje patenty KRĘPUJĄCE badanie ginekologiczne niepotrzebne? Mocne słowa kobiet. Odważyły się pokazać twarze i przyznać, jak potraktowali je mężczyźni Choroba nie tylko dorosłych. SEKSOHOLIZM zaczyna się dużo wcześniej OŚWIADCZYŁ się jej na wizji. Prezenterkę PONIOSŁY EMOCJE Kiszona kapusta, pikle... Mało kalorii, dużo zdrowia Brutalne OKALECZANIE DZIEWCZYNEK wciąż praktykowane! Prawnie jest zabronione JEJ SYNOWIE są homoseksualistami