Średnio 5 kilogramów TOKSYN I ZŁOGÓW w ludzkim organizmie. Jak się ich pozbyć?

Dieta oczyszczająca to jedyny sposób, aby się ich pozbyć i oczyścić ze zbędnego "bagażu".

Przeciętny człowiek nosi w sobie ok. 5–7 kg złogów. Powstają one, gdy nadmiar zneutralizowanych kwasów nie może zostać wydalony przez nasz organizm. Zbędne produkty tego procesu odkładają się wówczas w różnych tkankach, kościach, stawach, a także narządach, powodując rozwój różnorodnych chorób. Zaburzają funkcje gruczołów i organów, demineralizację organizmu, zaburzenia wydalanie i przyczyniają się do powstawania m.in. kamieni nerkowych i żółciowych, reumatyzmu, żylaków, przepukliny, łysienia, haluksów czy jaksry.

Dieta oczyszczająca to jedyny sposób, aby się ich pozbyć i oczyścić ze zbędnego "bagażu", wpływającego niekorzystnie na zdrowie. Dzięki głodówce organizm przechodzi na odżywianie endogenne, tj. spalanie wszystkich ciał obcych znajdujących się wewnątrz nas.

O tym, jak prawidłowo ją przeprowadzić i jaki może mieć na nas wpływ opowiedziała dietetyk i fastoterapeuta Marta Gładuń.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polska podróżniczka ostro o "człowieku pożartym przez anakondę" Wyjechała z Iranu, by walczyć o prawa kobiet. Codziennie boi się o życie Zaczyna się NIEŚWIADOMIE i trwa tylko 6 miesięcy! Oto naukowa prawda o "zakochaniu" Łysienie to nie tylko problem mężczyzn. Jak z nim walczyć? Codziennie przechowujemy w nich jedzenie. Eksperci ostrzegają o ich SZKODLIWOŚCI ZAJĄCZEK Z SERWETKI na wielkanocny stół Aby udowodnić swą moc, przewidziała PRZYSZŁOŚĆ ROSJI I PUTINA Kulisy "gorącej" sesji dla CKM. Tak pozowała modelka DONATANA! Jimmy Fallon znów sprowokował gwiazdę. Tym razem JULIĘ ROBERTS Przełomowa metoda leczenia NOWOTWORÓW. "To absolutne wydarzenie na skalę światową" Najlepsze sposoby na WORKI I CIENIE POD OCZAMI PRAWIE POŁOWA CIĘŻARNYCH z niedoborem ważnego pierwiastka. To niebezpieczne dla dziecka