Obniżają cholesterol, odchudzają, poprawiają kondycję skóry i włosów. Jakie PŁATKI wybrać?

Unikać powinniśmy sklepowych musli, które są dosładzane.

Płatki zbożowe są niskokaloryczne, zawierają dużo błonnika i witamin. Codzienne jedzenie owsianki reguluje pracę jelit i obniża cholesterol. Płatki owsiane, podobnie jak jaglane, mają pozytywny wpływ na włosy, skórę i paznokcie. Wszystko przez obecność witamin z grupy B oraz krzemu. Amarantus natomiast ma dużą zawartość białka, więc świetnie zastąpi mięso.

Niepolecane są natomiast płatki kukurydziane, ponieważ zawierają dużo sodu. Unikać powinniśmy także sklepowych musli, które są dosładzane. Lepiej skomponować własną mieszankę.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Beyonce POPŁAKAŁA SIĘ na ostatnim koncercie trasy koncertowej! Jak brzmią różne języki dla OBCOKRAJOWCA? Kulisy "gorącej" sesji dla CKM. Tak pozowała modelka DONATANA! Siostra Beyonce POBIŁA JAY-Z! Holland o pracy nad "House of Cards". Są minusy MASAŻ STÓP. Przyjemność, która może uleczyć całe ciało Uczestniczka WARSAW SHORE w teledysku polskiego boysbandu! Ile wydajemy na dziecko? Najwięcej rodzice pociech w wieku 10–12 lat Jakie PRAWA ma kobieta wracająca do pracy po URODZENIU DZIECKA? DIETA Z PUDEŁKA pułapką dla pragnących schudnąć. Łatwo o efekt jojo Beztroska praca ochroniarzy polskich gwiazd Równouprawnienie to mit. Widać to zwłaszcza w PRACY KOBIET