Tatuował ją BYŁY chłopak. Tego nie przewidziała...

Co można zrobić z nieudanym tatuażem?

Megan, właścicielka salonu tatuażu, na własnej skórze — i to dosłownie — przekonała się, do czego może doprowadzić niewprawna ręka tatuażysty. Dziewczyna chciała mieć na łydce truposza trzymającego żyletkę, a wyszedł "w połowie przecięty obcy".

- Prowadzimy salony tatuażu i chcemy, żeby nasi praktykanci się uczyli. To był mój były chłopak - tłumaczy Megan.

Dziewczyna mogła usunąć rysunek, ale zdecydowała się go zamalować. Wybrała się do zaprzyjaźnionego tatuażysty, by wyratował ją z opresji. Dzieki niemu paskuda na łydce nabrała kształtu i koloru.

Źródło: TLC

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jesteś typem samotnika? Twój MÓZG STARZEJE SIĘ szybciej Niewygodne szpilki? Posłuchaj rad stylistki RUTYNOWY ZABIEG podczas porodu jednak NIEPRAWIDŁOWY? "To okaleczenie" Kontrowersyjna metoda leczenia dotarła do Polski. Tak robili to Majowie! Ma najdłuższe nogi w kraju. Ludzie nie mogą oderwać od nich oczu Zwyczajne POCAŁUNKI mogą być groźne DLA ZĘBÓW Oto, co dzieje się w płucach palacza! Eksperyment fizyka i... Marcina Prokopa Fenomenalne KREACJE OSCAROWE, które przeszły do historii Zatańczył BREAKDANCE w popularnym show! Urodziła się z DEFEKTEM NARZĄDÓW. Lekarz opracował zdumiewającą metodę leczenia Pestki - niedoceniany składnik winogron. Dlaczego warto je jeść? Które gwiazdy korzystają z porad WRÓŻKI?