Tatuował ją BYŁY chłopak. Tego nie przewidziała...

Co można zrobić z nieudanym tatuażem?

Megan, właścicielka salonu tatuażu, na własnej skórze — i to dosłownie — przekonała się, do czego może doprowadzić niewprawna ręka tatuażysty. Dziewczyna chciała mieć na łydce truposza trzymającego żyletkę, a wyszedł "w połowie przecięty obcy".

- Prowadzimy salony tatuażu i chcemy, żeby nasi praktykanci się uczyli. To był mój były chłopak - tłumaczy Megan.

Dziewczyna mogła usunąć rysunek, ale zdecydowała się go zamalować. Wybrała się do zaprzyjaźnionego tatuażysty, by wyratował ją z opresji. Dzieki niemu paskuda na łydce nabrała kształtu i koloru.

Źródło: TLC

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polka została mistrzynią świata w FITNESSIE! Nie mógł żyć dłużej z kobiecym defektem. Dzięki operacji plastycznej wygląda męsko Ta woda jest najzdrowsza i działa odmładzająco! TVP rusza z nowym REALITY SHOW "Rolnik szuka żony" Ma najdłuższe nogi w kraju. Ludzie nie mogą oderwać od nich oczu Ukradli URNĘ Z PROCHAMI własnego dziadka! Myśleli, że to narkotyki Drewniana deska działa antybakteryjnie. Ale nie możesz jej moczyć i myć w zmywarce Coś dla fanów PIKANTNYCH dodatków. Szybki sos do przekąsek i mięsa Leczenie cellulitu zależne jest od jego fazy. Sprawdź, jak rozpoznać, którą mamy Kobieta za kierownicą taksówki. Zdradziła PIKANTNE SZCZEGÓŁY swojej pracy Domowe sposoby na BÓL ZĘBA. Wystarczy zajrzeć do kuchni Przelałaś pieniądze na złe konto i co dalej? Najgorzej jeśli pomyliłaś ostatnie cyfry