Tatuował ją BYŁY chłopak. Tego nie przewidziała...

Co można zrobić z nieudanym tatuażem?

Megan, właścicielka salonu tatuażu, na własnej skórze — i to dosłownie — przekonała się, do czego może doprowadzić niewprawna ręka tatuażysty. Dziewczyna chciała mieć na łydce truposza trzymającego żyletkę, a wyszedł "w połowie przecięty obcy".

- Prowadzimy salony tatuażu i chcemy, żeby nasi praktykanci się uczyli. To był mój były chłopak - tłumaczy Megan.

Dziewczyna mogła usunąć rysunek, ale zdecydowała się go zamalować. Wybrała się do zaprzyjaźnionego tatuażysty, by wyratował ją z opresji. Dzieki niemu paskuda na łydce nabrała kształtu i koloru.

Źródło: TLC

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Mistrzowie kuchni gotowali dla kilkudziesięciu nieznajomych! CIENIE pod oczami nie tylko postarzają. To znak problemów zdrowotnych Uważaj na PASOŻYTY. Twoje dziecko może być nosicielem Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU Jest najstarszym taksówkarzem w Polsce. W zawodzie pracuje od 58 lat! Marcin Gortat rzucił wyzwanie POLSKIEMU MINISTROWI Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości Ma 9 lat i ciało jak z gumy. Polska może być z niej dumna Polka gwiazdą kanadyjskiej telewizji. Sukces zawdzięcza blogowi modowemu Zapomniana metoda wraca do łask. Wszystko o leczeniu PIJAWKAMI Brutalne OKALECZANIE DZIEWCZYNEK wciąż praktykowane! Prawnie jest zabronione JEZUICI też wzięli udział w Ice Bucket Challenge!