Cersei Lannister uczy Jimmy'ego Kimmela jak SIAĆ POSTRACH

Aktorka "Gry o Tron" Lena Headey zmierzyła się showmanem w jego programie.

Aktorka "Gry o Tron" Lena Headey zmierzyła się showmanem w jego programie. Na jego prośbę wcieliła się ponownie w Cersei Lannister, by pokazać mu jak siać postrach i wzbudzać niepokój. Przez kilka minut w studiu telewizyjnym zapanował mrok i cisza, a Headey i Kimmel ucięli sobie krótką, złośliwą pogawędkę, popijając wino ze stylowych kielichów.

Masz uroczy krawat. To wielka szkoda, że spoczywa na tak nędznej szyi — zaczęła.

Cóż, dzięki za przybycie dzisiaj, mimo że masz tak zajęty grafik. Uprawianie seksu z Twoim bratem musi być bardzo wyczerpujące - odpowiedział Kimmel.

Zobaczcie, jak potoczyła się ich rozmowa.

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Niewygodne szpilki? Posłuchaj rad stylistki Niezwykły projekt młodych Polaków. RAPUJĄ w języku MIGOWYM Chirurgiczny sposób na MŁODY WYGLĄD? Lekarze ostrzegają przed zagrożeniem dla GAŁEK OCZNYCH Jest nowy teledysk DONATANA I CLEO! Jego twarz to efekt operacji i kilkudziesięciu zabiegów. Tak wygląda "żywy Ken" Na ten wstydliwy problem cierpi ponad 4 mln osób. W tym coraz więcej młodych Pijesz dużo wody? To może ci zaszkodzić! Jeszcze groźniejszy jest inny zwyczaj Ilu partnerów seksualnych miałeś? Tak odpowiadali AMERYKANIE Joga śmiechu wyleczy Twoje ciało i duszę. Wystarczy 10 minut dziennie Będzie POLSKI SERIAL O ZOMBIE! Premiera na jesieni Program do sporządzania portretów przestępców stworzył IDEAŁ PIĘKNA Sprawdź, czy grozi Ci uzależnienie od ALKOHOLU