Cersei Lannister uczy Jimmy'ego Kimmela jak SIAĆ POSTRACH

Aktorka "Gry o Tron" Lena Headey zmierzyła się showmanem w jego programie.

Aktorka "Gry o Tron" Lena Headey zmierzyła się showmanem w jego programie. Na jego prośbę wcieliła się ponownie w Cersei Lannister, by pokazać mu jak siać postrach i wzbudzać niepokój. Przez kilka minut w studiu telewizyjnym zapanował mrok i cisza, a Headey i Kimmel ucięli sobie krótką, złośliwą pogawędkę, popijając wino ze stylowych kielichów.

Masz uroczy krawat. To wielka szkoda, że spoczywa na tak nędznej szyi — zaczęła.

Cóż, dzięki za przybycie dzisiaj, mimo że masz tak zajęty grafik. Uprawianie seksu z Twoim bratem musi być bardzo wyczerpujące - odpowiedział Kimmel.

Zobaczcie, jak potoczyła się ich rozmowa.

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jest zdrowa, póki nie trafi do puszki. Producenci oszukują i marnują odżywcze wartości SOI Nauka języków w GIMNAZJUM bezskuteczna. System kuleje, a poziom jest gorszy niż podstawowy Sposób na grzywkę BEZ SKRACANIA włosów! MĄDRZEJSI dzięki jedzeniu? Te produkty zwiększają wydajność mózgu! Zakonnik uczy internautów, jak zrobić CROISSANTY Największa tajemnica chrzecijaństwa. Jaka jest prawda? Obawiasz się ZDRADY? Zgłoś się do TESTERA WIERNOŚCI Sądzisz, że jesteś dobrym człowiekiem? Jeden test i odpowiedź nie będzie oczywista Chodzenie bez STANIKA - zły gust czy atut? Twoje ciało jest opuchnięte? Może to świadczyć o PROBLEMIE Z NERKAMI Jak gwiazdy zwracają się do swoich TEŚCIÓW? To one będą królowały w tym sezonie. Wraca moda sprzed lat