Cersei Lannister uczy Jimmy'ego Kimmela jak SIAĆ POSTRACH

Aktorka "Gry o Tron" Lena Headey zmierzyła się showmanem w jego programie.

Aktorka "Gry o Tron" Lena Headey zmierzyła się showmanem w jego programie. Na jego prośbę wcieliła się ponownie w Cersei Lannister, by pokazać mu jak siać postrach i wzbudzać niepokój. Przez kilka minut w studiu telewizyjnym zapanował mrok i cisza, a Headey i Kimmel ucięli sobie krótką, złośliwą pogawędkę, popijając wino ze stylowych kielichów.

Masz uroczy krawat. To wielka szkoda, że spoczywa na tak nędznej szyi — zaczęła.

Cóż, dzięki za przybycie dzisiaj, mimo że masz tak zajęty grafik. Uprawianie seksu z Twoim bratem musi być bardzo wyczerpujące - odpowiedział Kimmel.

Zobaczcie, jak potoczyła się ich rozmowa.

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

KREW PĘPOWINOWA naturalnym lekiem na nowotwory? W Polsce już wdrażamy tę metodę Troskliwy labrador pomaga... w kąpieli niemowlaka Chirurgiczny sposób na MŁODY WYGLĄD? Lekarze ostrzegają przed zagrożeniem dla GAŁEK OCZNYCH Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń Polka zaśpiewała głosami 18 bohaterów NAJPOPULARNIEJSZYCH BAJEK Polacy na bakier z wodą i mydłem. "Co 10. rodak NIE MA SZCZOTECZKI do zębów" Internet ŚMIEJE SIĘ z premier Ewy Kopacz. Wszystko przez NAGRANIE O OSCARACH Firma kosmetyczna nabrała MAFFASHION. Kto zrobił jej manicure? Zbyt KRÓTKI SEN powodem poważnych zaburzeń Kiszona kapusta, pikle... Mało kalorii, dużo zdrowia Te triki powinna znać każda pani domu. Ułatwiają pracę w kuchni Które gwiazdy korzystają z porad WRÓŻKI?