Cersei Lannister uczy Jimmy'ego Kimmela jak SIAĆ POSTRACH

Aktorka "Gry o Tron" Lena Headey zmierzyła się showmanem w jego programie.

Aktorka "Gry o Tron" Lena Headey zmierzyła się showmanem w jego programie. Na jego prośbę wcieliła się ponownie w Cersei Lannister, by pokazać mu jak siać postrach i wzbudzać niepokój. Przez kilka minut w studiu telewizyjnym zapanował mrok i cisza, a Headey i Kimmel ucięli sobie krótką, złośliwą pogawędkę, popijając wino ze stylowych kielichów.

Masz uroczy krawat. To wielka szkoda, że spoczywa na tak nędznej szyi — zaczęła.

Cóż, dzięki za przybycie dzisiaj, mimo że masz tak zajęty grafik. Uprawianie seksu z Twoim bratem musi być bardzo wyczerpujące - odpowiedział Kimmel.

Zobaczcie, jak potoczyła się ich rozmowa.

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Dziewięć filmów EROTYCZNYCH na warszawskiej Pradze! Dłuższe dni, lepsza pogoda, a czujesz się gorzej niż zimą? PRZESILENIE WIOSENNE można pokonać Pomysły na smakołyki z kaszy. Zapomnij, że do tej pory jej nie lubiłaś MASAŻ STÓP. Przyjemność, która może uleczyć całe ciało Pani Aleksandra została brutalnie zgwałcona. Po skandalicznym wyroku przerywa milczenie Codziennie umiera 130 osób. Częsta choroba, którą CIĘŻKO ZDIAGNOZOWAĆ AGATA MŁYNARSKA zaliczyła wpadkę na wizji. Sama się z siebie śmiała! Znalazł swoją miłość oglądając sylwestrowy program Telewizji Polskiej Przerażające fakty na temat pracy LEKARZY 10-kilogramowy RATLEREK uratował pana przed dzikiem! Wynajmujesz mieszkanie przez internet? Uważaj na zbyt niską cenę Odchudza, oczyszcza, a nawet łagodzi katar. Jeden z najdrowszych dodatków do posiłków