Cersei Lannister uczy Jimmy'ego Kimmela jak SIAĆ POSTRACH

Aktorka "Gry o Tron" Lena Headey zmierzyła się showmanem w jego programie.

Aktorka "Gry o Tron" Lena Headey zmierzyła się showmanem w jego programie. Na jego prośbę wcieliła się ponownie w Cersei Lannister, by pokazać mu jak siać postrach i wzbudzać niepokój. Przez kilka minut w studiu telewizyjnym zapanował mrok i cisza, a Headey i Kimmel ucięli sobie krótką, złośliwą pogawędkę, popijając wino ze stylowych kielichów.

Masz uroczy krawat. To wielka szkoda, że spoczywa na tak nędznej szyi — zaczęła.

Cóż, dzięki za przybycie dzisiaj, mimo że masz tak zajęty grafik. Uprawianie seksu z Twoim bratem musi być bardzo wyczerpujące - odpowiedział Kimmel.

Zobaczcie, jak potoczyła się ich rozmowa.

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Rozpaczliwy singiel ROBINA THICKE. Śpiewa dla żony BIEDROŃ otwarcie o swoim chłopaku. "W ogóle nie był w moim typie" Rodzice są czarnoskórzy. Ich dzieci urodziły się z bielactwem Jak dbać o oczy? Wystarczy zdrowa dieta KSZTAŁT BRWI pomoże wyszczuplić twarz. Jak je modelować? Prokuratura już bada sprawę Ziemkiewicza. Kapela: "Jerzy Urban też został skazany z tego paragrafu i zapłacił 20 tysięcy" Urlop ojcowski to nie wszystko. Tacie należy się więcej wolnych dni Popularna METODA ODCZULANIA to oszustwo! "To największa bzdura, w jaką uwierzyli ludzie" Ten człowiek maluje oczami. Wykorzystał innowacyjną technologię Wesele przerodziło się w tragedię. Na gości spadł gigantyczny żyrandol TVP rusza z nowym REALITY SHOW "Rolnik szuka żony" Zamiast pomóc, mogą szkodzić. Wszystko o ANTYBIOTYKACH