WALKA Dody i Agnieszki Szulim w parodii Majewskiego!

Dziewczyny mierzą się w kategorii boks kiblowy.

Bójka Dody i Agnieszki Szulim nie schodzi z pierwszych stron gazen i portali. Na temat walki pań postanowił się też wypowiedzieć Szymon Majewski.

Na swoim kanale YouTube napisał: W pierwszym pojedynku Doda vs Szulim przez nokaut techniczny wygrała Doda. Jakie będą los rewanżu? Zobaczcie drugą walkę.

Nieodłącznym elementem boksu jest oczywiście… sedes.

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Nieoceniona broń w walce z wieloma chorobami. Każda matka powinna o tym wiedzieć Jej produkcja może budzić obrzydzenie. Tak powstaje jedna z NAJCENNIEJSZYCH tkanin na świecie PIETRASIŃSKA i KORONIEWSKA zachęcają do badań szyjki macicy Niesamowity 3-LATEK DYSKUTUJE z mamą! Brzuch to twój kompleks? Ta metoda wzmocni nie tylko skórę, ale i mięśnie KRĘPUJĄCE badanie ginekologiczne niepotrzebne? Co piąty turysta wraca z egzotyczną chorobą. "To personel przenosi choroby" Tak pracują niewidomi kucharze. Kamera nagrała, jak radzą sobie w kuchni Zwyczajne POCAŁUNKI mogą być groźne DLA ZĘBÓW Co mówią CHORZY MĘŻCZYŹNI? Prawdziwe? Sami przyczyniamy się do pogłębienia problemu. Jak walczyć z trudnością z zasypianiem? Sekretna misja księdza Jana. Zbiera KOBIECĄ BIELIZNĘ