WALKA Dody i Agnieszki Szulim w parodii Majewskiego!

Dziewczyny mierzą się w kategorii boks kiblowy.

Bójka Dody i Agnieszki Szulim nie schodzi z pierwszych stron gazen i portali. Na temat walki pań postanowił się też wypowiedzieć Szymon Majewski.

Na swoim kanale YouTube napisał: W pierwszym pojedynku Doda vs Szulim przez nokaut techniczny wygrała Doda. Jakie będą los rewanżu? Zobaczcie drugą walkę.

Nieodłącznym elementem boksu jest oczywiście… sedes.

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

„Kochani rodzice, przyślijcie pieniądze”. Co zrobić, gdy dziecko wydało wszystko na wakacjach? Obawiasz się pryskanych owoców i warzyw? Zobacz, zanim wybierzesz się do sklepu Ma 93 lata, przeszła operację mózgu i właśnie pobiła REKORD NA SIŁOWNI! Polska rodzina sprowadziła ją do Polski. Niezwykła historia 19-latki z Kenii Joanna Krupa śpiewa piosenkę Justina Biebera! Udany playback? Danuta Wałęsa zachęca kobiety do rodzenia dzieci! Nowy system zagraża normalnym pacjentom. Boją się nawet lekarze Te triki powinna znać każda pani domu. Ułatwiają pracę w kuchni Czy IDEALNY chłopak istnieje? Tak, ale... MATYLDA DAMIĘCKA uczy makijażu! Spadkobiercy łatwiej dotrą do OSZCZĘDNOŚCI PO ZMARŁYM Polacy NARZEKAJĄ NA RZĄD i władzę!