WALKA Dody i Agnieszki Szulim w parodii Majewskiego!

Dziewczyny mierzą się w kategorii boks kiblowy.

Bójka Dody i Agnieszki Szulim nie schodzi z pierwszych stron gazen i portali. Na temat walki pań postanowił się też wypowiedzieć Szymon Majewski.

Na swoim kanale YouTube napisał: W pierwszym pojedynku Doda vs Szulim przez nokaut techniczny wygrała Doda. Jakie będą los rewanżu? Zobaczcie drugą walkę.

Nieodłącznym elementem boksu jest oczywiście… sedes.

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zdradzają Twój prawdziwy wiek. U młodych osób to oznaka zmęczenia ZAJĄCZEK Z SERWETKI na wielkanocny stół Popularna METODA ODCZULANIA to oszustwo! "To największa bzdura, w jaką uwierzyli ludzie" Robisz ZAKUPY PRZEZ INTERNET? Poznaj swoje nowe prawa Chorzy na raka w kontrowersyjnej kampanii Poranne ćwiczenia na czczo to błąd. KONRAD GACA obala mity KSZTAŁT BRWI pomoże wyszczuplić twarz. Jak je modelować? Pierwsza PARODIA „Miłości na Bogato”! Lepsza od oryginału? 81-letnia Helena Norowicz o udziale w kampanii BOHOBOCO. Podczas rozmowy zrobiła szpagat OBRZEZANIE coraz popularniejsze w Polsce. Lew-Starowicz obala mit ALERGII pokarmowej można zapobiegać już w wieku niemowlęcym! Sexy bielizna dla katoliczek? "Trzeba podobać się duchowo i po ludzku"