Seks bez tajemnic. Jak wygląda życie intymne na emeryturze?

Zdarza się, że widok całującej się pary, budzi oburzenie przypadkowych obserwatorów. A co jeśli „zakochani” są po 60-tce?

Zdarza się, że widok całującej się pary, budzi oburzenie przypadkowych obserwatorów. A co jeśli „zakochani” są po 60-tce? Czy seniorzy mają prawo do namiętności? Jak wygląda życie seksualne na emeryturze? Jaka pozycja jest bezpieczna w mocno zaawansowanym wieku?

W drugim odcinku programu „Seks bez tajemnic”, prowadząca Marta Szulawiak-Turska odsłoni tajemnice alkowy seniorów. Okazuje się bowiem, że erotyczne zachowania ludzi starszych to wciąż w Polsce temat tabu. Pożądanie nie zawsze wygasa wraz z wiekiem.

Nowy odcinek programu „Seks bez tajemnic” w środę, 29 kwietnia, o godzinie 22.30 w telewizji TLC. 

Źródło: TLC
 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Mocne argumenty dziecka. "Nie posprzątam, bo NIE MAM SIŁY" Polki nie potrafią się odchudzać? Dlaczego diety nie działają? Jakiej jakości mięso serwują nam sklepy? Zobacz, zanim kupisz Niewygodne szpilki? Posłuchaj rad stylistki Wykorzystał rentgen do stworzenia ARTYSTYCZNYCH FOTOGRAFII ANNA LEWANDOWSKA pokazuje, jak ćwiczyć w ciąży! Jak radzić sobie z NADMIERNĄ POTLIWOŚCIĄ? Muszki, mrówki, osy w kuchni. Pozbądź się ich szybko i bez chemii Jak wybrać fotelik rowerowy dla dziecka? Te funkcje musi mieć obowiązkowo To nie są zdjęcia! REALISTYCZNE OBRAZY zostały wykonane długopisem Te triki powinna znać każda pani domu. Ułatwiają pracę w kuchni Najzdrowsza WODA to ta Z KRANU. Pij zamiast mineralnej i nie gotuj