Seks bez tajemnic. Jak wygląda życie intymne na emeryturze?

Zdarza się, że widok całującej się pary, budzi oburzenie przypadkowych obserwatorów. A co jeśli „zakochani” są po 60-tce?

Zdarza się, że widok całującej się pary, budzi oburzenie przypadkowych obserwatorów. A co jeśli „zakochani” są po 60-tce? Czy seniorzy mają prawo do namiętności? Jak wygląda życie seksualne na emeryturze? Jaka pozycja jest bezpieczna w mocno zaawansowanym wieku?

W drugim odcinku programu „Seks bez tajemnic”, prowadząca Marta Szulawiak-Turska odsłoni tajemnice alkowy seniorów. Okazuje się bowiem, że erotyczne zachowania ludzi starszych to wciąż w Polsce temat tabu. Pożądanie nie zawsze wygasa wraz z wiekiem.

Nowy odcinek programu „Seks bez tajemnic” w środę, 29 kwietnia, o godzinie 22.30 w telewizji TLC. 

Źródło: TLC
 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Siedmioletnia dziewczynka z Surinamu uczy polskie dzieci tolerancji Poświęciły pustelnicze życie dla... konfitur. Niezwykła historia polskich sióstr W której ławce siedzi twoje dziecko? Miejsce w sali lekcyjnej ma znaczenie Nałóg tak silny jak alkoholizm. Dotyka KOBIETY i osoby NIESTABILNE EMOCJONALNIE Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować Dziarski staruszek odkrywa INTERNET. Bezcenna reakcja na komentarze na Facebooku Jak przechowywać żywność w lodówce? Miejsce MA ZNACZENIE Jeff poddał się DEPILACJI woskiem dla... dobra nauki Aż 90 proc. Polaków cierpi na niedobory witaminy D Sądzisz, że jesteś dobrym człowiekiem? Jeden test i odpowiedź nie będzie oczywista Które gwiazdy korzystają z porad WRÓŻKI? Opalasz się TOPLESS? Krytyka to nie jedyne, na co się narażasz...