Seks bez tajemnic. Jak wygląda życie intymne na emeryturze?

Zdarza się, że widok całującej się pary, budzi oburzenie przypadkowych obserwatorów. A co jeśli „zakochani” są po 60-tce?

Zdarza się, że widok całującej się pary, budzi oburzenie przypadkowych obserwatorów. A co jeśli „zakochani” są po 60-tce? Czy seniorzy mają prawo do namiętności? Jak wygląda życie seksualne na emeryturze? Jaka pozycja jest bezpieczna w mocno zaawansowanym wieku?

W drugim odcinku programu „Seks bez tajemnic”, prowadząca Marta Szulawiak-Turska odsłoni tajemnice alkowy seniorów. Okazuje się bowiem, że erotyczne zachowania ludzi starszych to wciąż w Polsce temat tabu. Pożądanie nie zawsze wygasa wraz z wiekiem.

Nowy odcinek programu „Seks bez tajemnic” w środę, 29 kwietnia, o godzinie 22.30 w telewizji TLC. 

Źródło: TLC
 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Najczęstsze błędy rodziców podczas PODAWANIA DZIECKU LEKÓW Setki CIĘŻARNYCH KOBIET wspólnie ćwiczyły jogę. Tak uczciły święto Seks bez tajemnic. Nastolatki i dziewictwo Najlepszy SEKS PO KŁÓTNI. Dlaczego godzimy się w łóżku? Naturalny sposób na zwiększenie POTENCJI SEKSUALNEJ Dramat modelki. Spadła z wybiegu podczas pokazu Jeana Paula Gaultiera Cztery lata i 26 krajów. Podczas podróży nagrywał FILM ZARĘCZYNOWY! Co mogą jeść kobiety karmiące piersią? "Kolka dziecka nie jest związana z dietą matki" Jest nawet TRZYSTA RAZY SŁODSZA od cukru! Uważaj, w jakiej postaci ją spożywasz KIM KARDASHIAN pokazała, jak przewija dziecko! 10-kilogramowy RATLEREK uratował pana przed dzikiem! Ulga podatkowa to tylko jeden z przywilejów. Na co mogą liczyć DAWCY KRWI?