Kiedy jest najlepszy czas na seks? U kobiet i mężczyzn wygląda to inaczej

Po 25. roku życia zmniejsza się produkcja testosteronu.

Seksualność kobiet i mężczyzn znacznie się od siebie różnią. Profesor Lew-Starowicz tłumaczy, że panowie są najaktywniejsi do 25. roku życia. Potem w organizmie spada poziom testosteronu. Nie znaczy to jednak, że 50-latkowie są już niezdolni do współżycia. Wszystko zależy od tempa, w jakim zmniejsza się produkcja hormonu.

Natomiast u kobiet wraz z wiekiem wzrasta ochota na seks, przy czym  największa jest między 30-tą a 40-tką. Seksuolog zaznacza też, że większe zadowolenie z życia erotycznego w młodszym wieku wróży utrzymanie się tego stanu także w okresie menopauzy.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Reakcje ludzi na MAKIJAŻ w stylu KIM KARDASHIAN! Obawiasz się ZDRADY? Zgłoś się do TESTERA WIERNOŚCI W której ławce siedzi twoje dziecko? Miejsce w sali lekcyjnej ma znaczenie Janek zdradza, co wydarzy się w DRUGIM SEZONIE "Miłości na bogato" MAJEWSKI parodiuje "Filiżankę" Michała Wiśniewskiego Ile naprawdę ZARABIAJĄ polscy KSIĘŻA? Jak łatwo ZAOSZCZĘDZIĆ na prądzie? Kobiety częściej zdradzają niż mężczyźni. Dlaczego jesteśmy NIEWIERNE? Takie zachowanie to już MOBBING. Nie pozwól na to pracodawcy Młodzi rodzice odetchną z ulgą? Te pieluchy są suche nawet 12 godzin! Mama pomalowała córkę, mając ZAMKNIĘTE OCZY! Polska supermodelka robi karierę aktorską. MAŁGOSIA BELA zagra jedną z głównych ról!