Polski Spiderman zamienił się w MIKOŁAJA i obdarował bezdomnych!

Znany z odważnych akcji SA Wardęga z okazji Świąt zamienił zakupił ciepłe ubrania, przebrał się za Świętego Mikołaja i obdarował bezdomnych.

Znany z odważnych akcji SA Wardęga z okazji Świąt zakupił ciepłe ubrania, przebrał się za Świętego Mikołaja i obdarował bezdomnych. Do osób koczujących na przystankach autobusowych, dworcach i w przejściach podziemnych trafiły zimowe kurtki, ciepłe spodnie i koszule oraz ciepła zupa.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Co kryje się w MIĘSIE MIELONYM? Uważaj na sztuczki producentów Ola Szwed pokazała jak ćwiczy z narzeczonym! DWA MIESIĄCE po porodzie 25 najbardziej uzależniających produktów spożywczych Niezwykłe zastosowanie kukurydzy. Może zmniejszyć efekt cieplarniany! Będzie POLSKI SERIAL O ZOMBIE! Premiera na jesieni Jak obrać mango przy pomocy SZKLANKI? Majewski śmieje się z MINISTER BIEŃKOWSKIEJ Najczęstsze błędy rodziców podczas PODAWANIA DZIECKU LEKÓW Polska podróżniczka ostro o "człowieku pożartym przez anakondę" Łykamy je codziennie. W zbyt dużych ilościach poważnie szkodzą Parówki to czubek góry lodowej. Na czym jeszcze oszukują producenci? Rewolucja w leczeniu. WADY GENETYCZNE można wykryć już u zarodka