Polski Spiderman zamienił się w MIKOŁAJA i obdarował bezdomnych!

Znany z odważnych akcji SA Wardęga z okazji Świąt zamienił zakupił ciepłe ubrania, przebrał się za Świętego Mikołaja i obdarował bezdomnych.

Znany z odważnych akcji SA Wardęga z okazji Świąt zakupił ciepłe ubrania, przebrał się za Świętego Mikołaja i obdarował bezdomnych. Do osób koczujących na przystankach autobusowych, dworcach i w przejściach podziemnych trafiły zimowe kurtki, ciepłe spodnie i koszule oraz ciepła zupa.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Trzy sposoby na BURZĘ LOKÓW bez użycia ciepła! Smaczne i szybkie PRZEKĄSKI dla niespodziewanych gości Ona była mężatką, on miał 14 lat. ODBIŁA CHŁOPAKA swojej córce! Twoje dziecko NIE CHCE JEŚĆ? Tym objawia się przerażająca choroba Homoseksualista i konserwatysta. Polak jest członkiem brytyjskiego parlamentu Jak zadbać o stopy latem? Te błędy pięlęgnacyjne niszczą je najbardziej Tak powstaje popularny "eliksir młodości". Sekret drogocennego olejku arganowego Takie zachowanie to już MOBBING. Nie pozwól na to pracodawcy Dla dziecka to prawdziwa trauma. Jak uchronić je przed PORNOGRAFIĄ? Prawdziwy rekordzista. Schudł 130 kg w 14 miesięcy! Najczęstsze błędy rodziców podczas PODAWANIA DZIECKU LEKÓW Ta metoda WYPRZE ANTYBIOTYKOTERAPIĘ? Leczy ogromną ilość dolegliwości i chorób