Szok dla medycyny. URODZIŁA zdrowe dziecko w wieku 66 LAT!

Naukowcy byli zaskoczenie

Adriana Iliescu ma obecnie 72 lata. Wychowuje 6-letnią dziewczynkę. Jednak nie jest jej babcią, a mamą. Zdrową córkę urodziła w wieku 66 latu, ku zdziwieniu naukowców i całego świata.

Emerytowana Rumunka do dziś broni swej decyzji o późnej ciąży i przyznaje, że jest w stanie zabezpieczyć przyszłość córki zdecydowanie lepiej niż niejedna młoda matka.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Umalował ją JEJ CHŁOPAK! Jak wyszło? SYN Grzegorza Ciechowskiego o KOLEKCJI inspirowanej stylem muzyka Wiktor urodził się jako kobieta. Opowiedział o swojej metamorfozie Frytki afrodyzjakiem? Jeśli są z... BAKŁAŻANA Michał Piróg z dildem w dłoni w nowym teledysku MASŁOWSKIEJ BADACZE MÓZGU zapowiedzieli, że wyleczą niewidomych i sparaliżowanych PARODIE utworu "BRAĆ" Donatana, Cleo i zespołu Enej Kulisy "gorącej" sesji dla CKM. Tak pozowała modelka DONATANA! Zawał serca, udar, impotencja. Oto skutki choroby objawiającej się chrapaniem Tatuował ją BYŁY chłopak. Tego nie przewidziała... Najgorsze pozycje dla KRĘGOSŁUPA. Pozostajemy w nich przez większość doby Obywatele tych państw są najszczęśliwsi. Na którym miejscu Polska?