Szok dla medycyny. URODZIŁA zdrowe dziecko w wieku 66 LAT!

Naukowcy byli zaskoczenie

Adriana Iliescu ma obecnie 72 lata. Wychowuje 6-letnią dziewczynkę. Jednak nie jest jej babcią, a mamą. Zdrową córkę urodziła w wieku 66 latu, ku zdziwieniu naukowców i całego świata.

Emerytowana Rumunka do dziś broni swej decyzji o późnej ciąży i przyznaje, że jest w stanie zabezpieczyć przyszłość córki zdecydowanie lepiej niż niejedna młoda matka.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Płukanie nie wystarczy. Jak EKOLOGICZNIE zmyć pestycydy z owoców i warzyw? Kiedy wrócić do ćwiczeń po porodzie? Jest kilka ważnych zasad Nieleczone bywa przyczyną powstawania guzów i ropni. Wszystko o ZAPALENIU ZATOK Robert Biedroń o Januszu Palikocie: "Myślę, że się pogubił" Jak ZMIENIĆ imię i nazwisko? Nie zawsze jest to możliwe Abstrachuje szczerze o FACEBOOKU i INSTAGRAMIE! Owoce tylko do południa i dużo węglowodanów. Dietetyk zdradza sekret dobrej diety Prosty przepis na domowy chleb z nasion BEZ MĄKI Łysienie to nie tylko problem mężczyzn. Jak z nim walczyć? Została striptizerką, bo znudziła ją praca! W niej tkwi sekret udanych WYPIEKÓW. Jak wybrać tę odpowiednią? PIETRASIŃSKA i KORONIEWSKA zachęcają do badań szyjki macicy