Szok dla medycyny. URODZIŁA zdrowe dziecko w wieku 66 LAT!

Naukowcy byli zaskoczenie

Adriana Iliescu ma obecnie 72 lata. Wychowuje 6-letnią dziewczynkę. Jednak nie jest jej babcią, a mamą. Zdrową córkę urodziła w wieku 66 latu, ku zdziwieniu naukowców i całego świata.

Emerytowana Rumunka do dziś broni swej decyzji o późnej ciąży i przyznaje, że jest w stanie zabezpieczyć przyszłość córki zdecydowanie lepiej niż niejedna młoda matka.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Tak pracują w Polsce DZIEWCZYNY NA TELEFON! Nadużywanie, nieregularne godziny przyjmowania. Jak zmniejszamy skuteczność ANTYBIOTYKÓW? BEYONCE reklamuje Brazylię! KREW PĘPOWINOWA naturalnym lekiem na nowotwory? W Polsce już wdrażamy tę metodę RESTRYKCYJNA USTAWA usunie słodycze ze szkolnych sklepików 5-latek z Polski podbija świat mody! Groźne poparzenia BARSZCZEM SOSNOWSKIEGO. Objawy mogą utrzymać się kilka miesięcy Jest najstarszym taksówkarzem w Polsce. W zawodzie pracuje od 58 lat! W jego składzie znajdziesz nawet WODOROSTY. Tak oszukują nas producenci Szkolny poziom jej nie odpowiadał. Uczy dzieci w domu, a efekt jest zdumiewający ENERGICZNA Natasza Urbańska promuje swoją płytę. Przesadziła z ekspresją? JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE!