Szok dla medycyny. URODZIŁA zdrowe dziecko w wieku 66 LAT!

Naukowcy byli zaskoczenie

Adriana Iliescu ma obecnie 72 lata. Wychowuje 6-letnią dziewczynkę. Jednak nie jest jej babcią, a mamą. Zdrową córkę urodziła w wieku 66 latu, ku zdziwieniu naukowców i całego świata.

Emerytowana Rumunka do dziś broni swej decyzji o późnej ciąży i przyznaje, że jest w stanie zabezpieczyć przyszłość córki zdecydowanie lepiej niż niejedna młoda matka.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Leki z natury. Poprawiają trawienie, łagodzą ból, działają PRZECIWNOWOTWOROWO Mistrzowie kuchni gotowali dla kilkudziesięciu nieznajomych! Najczęściej chorują młode aktywne seksualnie kobiety. Jak sobie pomóc? 8 milionów Polaków ma ZABURZENIA PSYCHICZNE Obawiasz się ZDRADY? Zgłoś się do TESTERA WIERNOŚCI Kim Kardashian i Kanye West PRZED ŚLUBEM Michał Piróg z dildem w dłoni w nowym teledysku MASŁOWSKIEJ Dłuższe dni, lepsza pogoda, a czujesz się gorzej niż zimą? PRZESILENIE WIOSENNE można pokonać Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie! Firma kosmetyczna nabrała MAFFASHION. Kto zrobił jej manicure? MŁODZI OJCOWIE chętniej opiekują się dziećmi. Wszystko dzięki DŁUŻSZEMU URLOPOWI