Szok dla medycyny. URODZIŁA zdrowe dziecko w wieku 66 LAT!

Naukowcy byli zaskoczenie

Adriana Iliescu ma obecnie 72 lata. Wychowuje 6-letnią dziewczynkę. Jednak nie jest jej babcią, a mamą. Zdrową córkę urodziła w wieku 66 latu, ku zdziwieniu naukowców i całego świata.

Emerytowana Rumunka do dziś broni swej decyzji o późnej ciąży i przyznaje, że jest w stanie zabezpieczyć przyszłość córki zdecydowanie lepiej niż niejedna młoda matka.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Anna Grodzka o relacjach z Jarosławem Kaczyńskim. „Ciekawe, czy pocałowałby mnie w rękę” Mobbing w pracy to wciąż tabu. Niektórzy nawet nie wiedzą, że są jego ofiarami Chorują głównie KOBIETY. To nie wina odporności psychicznej, tylko HORMONÓW Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę... Przepis na długowieczność? Posłuchajcie 91-LATKA! Jak wybrać DOBRY NÓŻ? Pamietaj, by nie myć go w zmywarce Napój z kofeiną zamiast kawy? Zastanów się, pijesz składnik nawozów sztucznych Tajemnice hermetycznego świata SCJENTOLOGII. "Czytanie w myślach, porzucanie dzieci, bytowanie poza przestrzenią" SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa Polski Spiderman zamienił się w MIKOŁAJA i obdarował bezdomnych! Te badania mogą uratować życie płodu. Dyskusyjna metoda coraz bardziej popularna Obywatele tych państw są najszczęśliwsi. Na którym miejscu Polska?