Szok dla medycyny. URODZIŁA zdrowe dziecko w wieku 66 LAT!

Naukowcy byli zaskoczenie

Adriana Iliescu ma obecnie 72 lata. Wychowuje 6-letnią dziewczynkę. Jednak nie jest jej babcią, a mamą. Zdrową córkę urodziła w wieku 66 latu, ku zdziwieniu naukowców i całego świata.

Emerytowana Rumunka do dziś broni swej decyzji o późnej ciąży i przyznaje, że jest w stanie zabezpieczyć przyszłość córki zdecydowanie lepiej niż niejedna młoda matka.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

One zdradzają twój prawdziwy wiek. Jak zapobiegać powstawaniu zmarszczek na szyi i dekolcie? Jemy jej więcej niż kiedyś. Ta żywność ZMIENIA METABOLIZM i powoduje otyłość Mobbing w pracy to wciąż tabu. Niektórzy nawet nie wiedzą, że są jego ofiarami Co tak naprawdę MYŚLĄ MĘŻCZYŹNI? Ciąża spowodowała u niej WSTYDLIWE ZMIANY Jak wybrać dobry jogurt? Istotną cechą jest konsystencja Domowe sposoby na pozbycie się CELLULITU Savoir-vivre przy wielkanocnym stole. Dlaczego MAŁŻEŃSTWA NIE POWINNY siedzieć razem? Abstrachuje szczerze o FACEBOOKU i INSTAGRAMIE! Pierwsze 'SELFIE' w historii? Zaczęło się od kultowego filmu 25 lat temu! Wady i zalety porodu w wodzie. Kiedy warto wybrać tę metodę? Czego nie wiesz na temat... BIELIZNY?