Kolejna parodia reklamy z Van Dammem. W PRZESTRZENI KOSMICZNEJ!

W sieci pojawiła się kolejna odsłona z Jean-Claude Van Dammem w roli głównej. Tym razem aktor unosi się w przestrzeni kosmicznej w białym skafandrze.

W sieci pojawiła się kolejna odsłona z Jean-Claude Van Dammem w roli głównej. Tym razem aktor unosi się w przestrzeni kosmicznej w białym skafandrze. Zobaczcie film.

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ameryka ją znienawidziła. Co stało się z "matką chrzestną ateizmu"? Zdrowy zamiennik gorszy od cukru? Zobacz, kto powinien go unikać TVP rusza z nowym REALITY SHOW "Rolnik szuka żony" W Polsce gorzej niż w USA. Frytki zawierają substancję rakotwórczą Ten zabieg to nie tylko pedicure. Może uchronić przed amputacją stopy JEZUICI też wzięli udział w Ice Bucket Challenge! PRZYSTOJNY PRZESTĘPCA podbija serca internautek 8 milionów Polaków ma ZABURZENIA PSYCHICZNE Plemienne wojny, porwania i epidemie. Mimo niebezpieczeństw nie chcą wracać do Polski Ta woda jest najzdrowsza i działa odmładzająco! Jak radzić sobie z bólem pleców W CIĄŻY? Proste ćwiczenia przyniosą ulgę Proste patenty na rozciągnięcie butów. Nawet o 2 centymetry!