PORÓD będzie łatwiejszy, a seks przyjemniejszy. Wystarczą 3 kwadranse w tygodniu

Regularny trening ma wiele innych zalet.

Mięśnie Kegla to jedne z najważniejszych mięśni w ciele kobiety. Współuczestniczą w podtrzymywaniu macicy, zmniejszają prawdopodobieństwo nietrzymania moczu, ułatwiają poród i zwiększają przyjemność z seksu. Warto je trenować szczególnie podczas ciąży i po urodzeniu dziecka.

Trenerka personalna Małgorzata Śniosek zaprezentowała, jak ćwiczyć mięśnie Kegla w domu i o czym należy pamiętać, by trening przebiegał prawidłowo. Wystarczy mu poświęcić 3–4 kwadranse w tygodniu.
 

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęć: Fotolia

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zdania o ich wpływie na oczy są podzielone.Czy SOCZEWKI KONTAKTOWE są bezpieczne? Powody, przez które urzędnik nie pozwoli ci ZMIENIĆ NAZWISKA Kobiece spoty wyborcze. Który NAJGORSZY? Brzuch to twój kompleks? Ta metoda wzmocni nie tylko skórę, ale i mięśnie Obywatele tych państw są najszczęśliwsi. Na którym miejscu Polska? Dolegliwość, która odbiera radość z seksu. Problem zgłasza ogromna liczba kobiet Anna Grodzka o relacjach z Jarosławem Kaczyńskim. „Ciekawe, czy pocałowałby mnie w rękę” Mama pomalowała córkę, mając ZAMKNIĘTE OCZY! Tajemnice hermetycznego świata SCJENTOLOGII. "Czytanie w myślach, porzucanie dzieci, bytowanie poza przestrzenią" Kontrowersje wokół Jana Pawła II. "Jak mógł zostać świętym?" Banalna recepta na zachowanie MŁODOŚCI. Kolory na talerzu Zaczyna się NIEŚWIADOMIE i trwa tylko 6 miesięcy! Oto naukowa prawda o "zakochaniu"