Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości

Abstrachuje.TV wiedzą, co wydarzy się z uczestnikami reality show. Czy ich wizja sie sprawdzi?

W niedzielę wyemitowany został ostatni odcinek Warsaw Shore. Wiadomo już jednak, że warszawskie reality show pojawi się w siedmiu krajach europejskich. Polską edycję będą mogli obejrzeć widzowie w Niemczech, Szwajcarii, Holandii, Danii, rejonie Flandrii oraz Norwegii, Szwecji i Finlandii.

Jaki los czeka "gwiazdy" programu? Swoją wizję przyszłości zaprezentowało Abstrachuje.TV. W parodii Trybson staje się studentem Mechatroniki, Paolo wstępuje do oazy i szuka owieczek, a Eliza bierze kolejny raz udział w castingu.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Nieustraszone Polki za sterami szybowców. Zobacz ich podniebne akrobacje! Nie daj się oszukać. Produkty PEŁNOZIARNISTE nie zawsze zdrowe Co piąte dziecko UDAJE DOROSŁEGO w sieci! Niezwykłe właściwości OCTU JABŁKOWEGO. Zapomniana broń w walce ze zbędnymi kilogramami Jak SŁYSZĄ NAS inni? Dowiesz się dzięki prostej sztuczce! Dwa testy i masz pewność, że wybrałaś dobry miód Polacy UKRYWAJĄ PIENIĄDZE przed najbliższymi. W 20 proc. przypadków PRZEZ ZDRADĘ! Nieoceniona broń w walce z wieloma chorobami. Każda matka powinna o tym wiedzieć Ostatni CZAS NA ODCZULENIE dla alergików. Zostało tylko kilka dni Jak i gdzie przechowywać warzywa i owoce? Zła temperatura może je popsuć KATE ROZZ ma swój program na Youtube. Udaje REPORTERKĘ W BRAZYLII Młodzi mężczyźni nie chcą być księżmi? Kościół rozpaczliwie szuka młodych kapłanów