Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości

Abstrachuje.TV wiedzą, co wydarzy się z uczestnikami reality show. Czy ich wizja sie sprawdzi?

W niedzielę wyemitowany został ostatni odcinek Warsaw Shore. Wiadomo już jednak, że warszawskie reality show pojawi się w siedmiu krajach europejskich. Polską edycję będą mogli obejrzeć widzowie w Niemczech, Szwajcarii, Holandii, Danii, rejonie Flandrii oraz Norwegii, Szwecji i Finlandii.

Jaki los czeka "gwiazdy" programu? Swoją wizję przyszłości zaprezentowało Abstrachuje.TV. W parodii Trybson staje się studentem Mechatroniki, Paolo wstępuje do oazy i szuka owieczek, a Eliza bierze kolejny raz udział w castingu.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość Przelałaś pieniądze na złe konto i co dalej? Najgorzej jeśli pomyliłaś ostatnie cyfry Jak wybrać dobry jogurt? Istotną cechą jest konsystencja Louis Hamilton zagrał w paintballa z PÓŁNAGIM KOLEGĄ! Strzelał do jego pośladków Ma 9 lat i ciało jak z gumy. Polska może być z niej dumna OŚRODEK OPIEKI dla seniorów - czym kierować się przy wyborze? „Kochani rodzice, przyślijcie pieniądze”. Co zrobić, gdy dziecko wydało wszystko na wakacjach? Idealne ciastka na deszczowe wieczory. 4 składniki i gotowe Chińczycy pokochali 8-latkę z Polski. Powtórzy sukces Bayer Full? Opalasz się TOPLESS? Krytyka to nie jedyne, na co się narażasz... Ukradli staruszce cenne OBRAZY. Podali się za URZĘDNIKÓW Co zużywa najwięcej PRĄDU W DOMU? Polacy nie mają pojęcia