Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości

Abstrachuje.TV wiedzą, co wydarzy się z uczestnikami reality show. Czy ich wizja sie sprawdzi?

W niedzielę wyemitowany został ostatni odcinek Warsaw Shore. Wiadomo już jednak, że warszawskie reality show pojawi się w siedmiu krajach europejskich. Polską edycję będą mogli obejrzeć widzowie w Niemczech, Szwajcarii, Holandii, Danii, rejonie Flandrii oraz Norwegii, Szwecji i Finlandii.

Jaki los czeka "gwiazdy" programu? Swoją wizję przyszłości zaprezentowało Abstrachuje.TV. W parodii Trybson staje się studentem Mechatroniki, Paolo wstępuje do oazy i szuka owieczek, a Eliza bierze kolejny raz udział w castingu.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Nowa gwiazda Bollywood? Tej twarzy NIE ZAPOMNISZ Jest najstarszym taksówkarzem w Polsce. W zawodzie pracuje od 58 lat! Oczyszczają organizm, odchudzają. PRZYPRAWY, których nie może zabraknąć w kuchni Nauka języków w GIMNAZJUM bezskuteczna. System kuleje, a poziom jest gorszy niż podstawowy Jej decyzja miała ogromne znaczenie dla chorych Polek. Reakcja była niesamowita! W której ławce siedzi twoje dziecko? Miejsce w sali lekcyjnej ma znaczenie CHIPSY przyczyną otyłości i miażdżycy. Po kształcie poznasz, które są najgorsze NAJGROŹNIEJSZA choroba przyszłości? Zachoruje 1 na 3 osoby Mirranda Kerr jako samuraj. Ta sesja WYWOŁAŁA SKANDAL! Mobbing w pracy to wciąż tabu. Niektórzy nawet nie wiedzą, że są jego ofiarami Polski Spiderman zamienił się w MIKOŁAJA i obdarował bezdomnych! Niezwykłe włosy mieszkanki Indii