Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości

Abstrachuje.TV wiedzą, co wydarzy się z uczestnikami reality show. Czy ich wizja sie sprawdzi?

W niedzielę wyemitowany został ostatni odcinek Warsaw Shore. Wiadomo już jednak, że warszawskie reality show pojawi się w siedmiu krajach europejskich. Polską edycję będą mogli obejrzeć widzowie w Niemczech, Szwajcarii, Holandii, Danii, rejonie Flandrii oraz Norwegii, Szwecji i Finlandii.

Jaki los czeka "gwiazdy" programu? Swoją wizję przyszłości zaprezentowało Abstrachuje.TV. W parodii Trybson staje się studentem Mechatroniki, Paolo wstępuje do oazy i szuka owieczek, a Eliza bierze kolejny raz udział w castingu.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Tej wiosny modna będziesz dzięki... drukarce! Pierwsza PARODIA „Miłości na Bogato”! Lepsza od oryginału? To NAJCZĘSTSZY NOWOTWÓR u Polek. Wciąż zapominamy o ważnym badaniu Przerażające fakty na temat pracy LEKARZY Pomysły na smakołyki z kaszy. Zapomnij, że do tej pory jej nie lubiłaś Pyszne BUŁECZKI z dodatkiem naturalnej witaminy C Ma 9 lat i ciało jak z gumy. Polska może być z niej dumna Plamki na pomarańczach? Pod żadnym pozorem nie kupuj tych owoców Mama pomalowała córkę, mając ZAMKNIĘTE OCZY! Mucha znów powiedziała za dużo. Robi to celowo? Polki wstydzą się swoich SEKSUALNYCH potrzeb! Cenny OLEJ. Pomoże pozbyć się centymetrów z brzucha