Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości

Abstrachuje.TV wiedzą, co wydarzy się z uczestnikami reality show. Czy ich wizja sie sprawdzi?

W niedzielę wyemitowany został ostatni odcinek Warsaw Shore. Wiadomo już jednak, że warszawskie reality show pojawi się w siedmiu krajach europejskich. Polską edycję będą mogli obejrzeć widzowie w Niemczech, Szwajcarii, Holandii, Danii, rejonie Flandrii oraz Norwegii, Szwecji i Finlandii.

Jaki los czeka "gwiazdy" programu? Swoją wizję przyszłości zaprezentowało Abstrachuje.TV. W parodii Trybson staje się studentem Mechatroniki, Paolo wstępuje do oazy i szuka owieczek, a Eliza bierze kolejny raz udział w castingu.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Uczestniczka WARSAW SHORE w teledysku polskiego boysbandu! DWANAŚCIE razy próbowała usunąć tatuaż. Jej skóra wyglądała jak po oparzeniach Kontrowersyjna metoda leczenia dotarła do Polski. Tak robili to Majowie! W trakcie grypy nie rezygnuj z KARMIENIA PIERSIĄ. Jest ważny powód Te nasiona leczą imponującą liczbę różnorodnych dolegliwości. Wystarczy zalać je wodą lub uprażyć Rozmiar ma znaczenie? Ten mężczyzna od lat boryka się ze swoją przypadłością Pozbądź się TOKSYN. Proste i tanie sposoby dostępne w każdej kuchni JEJ SYNOWIE są homoseksualistami Wykorzystał rentgen do stworzenia ARTYSTYCZNYCH FOTOGRAFII DZIEŃ Z ŻYCIA młodej matki. Pod koniec dnia dom wyglądał jeszcze GORZEJ Diagnozuje się ją częściej, niż faktycznie występuje. Wszystko o SKAZIE BIAŁKOWEJ SERCA Polaków starzeją się szybciej. Problem dotyka głównie mężczyzn