Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni

To proces czteroetapowy, w trakcie którego włosy są oczyszczane, nawilżane, odbudowywane od rdzenia i wygładzane.

Kobiety w ciągu roku poświęcają aż 50 godzin na suszenie włosów i około 175 na stylizację. Przez lakierowanie i używanie kosmetyków, które obciążają strukturę włosa, narażają je na zniszczenie i wysuszenie. Specjaliści zalecają, by pamiętać o konieczności ich regeneracji.

Rekonstrukcja włosów to proces czteroetapowy, w trakcie którego włosy są oczyszczane, nawilżane, odbudowywane od rdzenia i wygładzane. Dzięki zastosowaniu specjalnych szamponów i odżywek zyskują lekkość, stają się błyszczące oraz bardziej odporne na szkodliwe działanie środków stylizacyjnych i promieni słonecznych.

Pierwszy etap to umycie włosów szamponem, otwierają się wtedy łuski włosa. W ten sposób zmywamy wszelkie zanieczyszczenia, takie jak lakier i inne środki stylizacyjne. Drugi etap to nawilżenie ich specjalną odżywką. Trzeci etap rekonstrukcji jest najważniejszy, bo jest to odbudowa rdzenia włosa poprzez wprowadzenie protein. W czwartym etapie zamykamy łuski włosa i wygładzamy włosy wyjaśnia Sylwia Lorenc.

Zabieg rekonstrukcji włosów kosztuje od 60 do 100 zł w zależności od ich długości.

Źródło: Newseria Lifestyle

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ukradli staruszce cenne OBRAZY. Podali się za URZĘDNIKÓW Niezwykła historia POLSKIEGO ARYSTOKRATY. Nie mówi nawet po polsku! Takie zachowanie to już MOBBING. Nie pozwól na to pracodawcy Twoje ciało jest opuchnięte? Może to świadczyć o PROBLEMIE Z NERKAMI Zioła spoza Polski szczególnie niebezpieczne. Sprawdź, czego używasz w kuchni Nieoczekiwane zwroty akcji na ślubach i weselach Najczęstsze KŁAMSTWA, jakich się dopuszczamy HIT INTERNETU! YouTube podsumował 2013 rok HIT INTERNETU. Ironicznie o słowiańskiej urodzie! Podnoszą ciężary i wciąż czują się atrakcyjnie. Tak wyglądają polskie sztangistki Jak POLSKIE GWIAZDY poprawiają urodę? Oto najczęstsze zabiegi Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń