Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni

To proces czteroetapowy, w trakcie którego włosy są oczyszczane, nawilżane, odbudowywane od rdzenia i wygładzane.

Kobiety w ciągu roku poświęcają aż 50 godzin na suszenie włosów i około 175 na stylizację. Przez lakierowanie i używanie kosmetyków, które obciążają strukturę włosa, narażają je na zniszczenie i wysuszenie. Specjaliści zalecają, by pamiętać o konieczności ich regeneracji.

Rekonstrukcja włosów to proces czteroetapowy, w trakcie którego włosy są oczyszczane, nawilżane, odbudowywane od rdzenia i wygładzane. Dzięki zastosowaniu specjalnych szamponów i odżywek zyskują lekkość, stają się błyszczące oraz bardziej odporne na szkodliwe działanie środków stylizacyjnych i promieni słonecznych.

Pierwszy etap to umycie włosów szamponem, otwierają się wtedy łuski włosa. W ten sposób zmywamy wszelkie zanieczyszczenia, takie jak lakier i inne środki stylizacyjne. Drugi etap to nawilżenie ich specjalną odżywką. Trzeci etap rekonstrukcji jest najważniejszy, bo jest to odbudowa rdzenia włosa poprzez wprowadzenie protein. W czwartym etapie zamykamy łuski włosa i wygładzamy włosy wyjaśnia Sylwia Lorenc.

Zabieg rekonstrukcji włosów kosztuje od 60 do 100 zł w zależności od ich długości.

Źródło: Newseria Lifestyle

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Program do sporządzania portretów przestępców stworzył IDEAŁ PIĘKNA Pomysły na smakołyki z kaszy. Zapomnij, że do tej pory jej nie lubiłaś DOMOWY MAJONEZ o obniżonej kaloryczności. Aż w dwóch wersjach! Dziarski staruszek odkrywa INTERNET. Bezcenna reakcja na komentarze na Facebooku Szok dla medycyny. URODZIŁA zdrowe dziecko w wieku 66 LAT! Szkolny poziom jej nie odpowiadał. Uczy dzieci w domu, a efekt jest zdumiewający PRAWIE POŁOWA CIĘŻARNYCH z niedoborem ważnego pierwiastka. To niebezpieczne dla dziecka Prawdziwy rekordzista. Schudł 130 kg w 14 miesięcy! Mniej odporni na ból, wrażliwi na słońce. Cała prawda o RUDOWŁOSYCH Zrobili sobie SELFIE na szczycie wieżowca w HONG KONGU Urządź sobie domowe SPA. Cztery pomysły na piękne włosy i skórę Jakie PIECZYWO jest najzdrowsze? Zobacz, jak to sprawdzić