Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni

To proces czteroetapowy, w trakcie którego włosy są oczyszczane, nawilżane, odbudowywane od rdzenia i wygładzane.

Kobiety w ciągu roku poświęcają aż 50 godzin na suszenie włosów i około 175 na stylizację. Przez lakierowanie i używanie kosmetyków, które obciążają strukturę włosa, narażają je na zniszczenie i wysuszenie. Specjaliści zalecają, by pamiętać o konieczności ich regeneracji.

Rekonstrukcja włosów to proces czteroetapowy, w trakcie którego włosy są oczyszczane, nawilżane, odbudowywane od rdzenia i wygładzane. Dzięki zastosowaniu specjalnych szamponów i odżywek zyskują lekkość, stają się błyszczące oraz bardziej odporne na szkodliwe działanie środków stylizacyjnych i promieni słonecznych.

Pierwszy etap to umycie włosów szamponem, otwierają się wtedy łuski włosa. W ten sposób zmywamy wszelkie zanieczyszczenia, takie jak lakier i inne środki stylizacyjne. Drugi etap to nawilżenie ich specjalną odżywką. Trzeci etap rekonstrukcji jest najważniejszy, bo jest to odbudowa rdzenia włosa poprzez wprowadzenie protein. W czwartym etapie zamykamy łuski włosa i wygładzamy włosy wyjaśnia Sylwia Lorenc.

Zabieg rekonstrukcji włosów kosztuje od 60 do 100 zł w zależności od ich długości.

Źródło: Newseria Lifestyle

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jej wygląd przeraża. Polka w Londynie modyfikuje ciała Zatrważające dane: w ciągu pięciu lat połowa osób wraca do nałogu KATE ROZZ ma swój program na Youtube. Udaje REPORTERKĘ W BRAZYLII Tak BAWIĄ SIĘ OJCOWIE z dziećmi, gdy matki nie patrzą Będzie POLSKI SERIAL O ZOMBIE! Premiera na jesieni Kompromitujące odpowiedzi Polaków. Oni na pewno nie zdaliby MATURY z polskiego Jak brzmią różne języki dla OBCOKRAJOWCA? Wynajmujesz mieszkanie przez internet? Uważaj na zbyt niską cenę Uważaj na ZIELONE KOKTAJLE. Mogą być szkodliwe dla nerek Jeden z najmniej zdrowych świątecznych przysmaków. Co kryje się w BIAŁEJ KIEŁBASIE? Łysienie to nie tylko problem mężczyzn. Jak z nim walczyć? Jak NIE PRZYTYĆ po rzuceniu palenia. Kilka rad