Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni

To proces czteroetapowy, w trakcie którego włosy są oczyszczane, nawilżane, odbudowywane od rdzenia i wygładzane.

Kobiety w ciągu roku poświęcają aż 50 godzin na suszenie włosów i około 175 na stylizację. Przez lakierowanie i używanie kosmetyków, które obciążają strukturę włosa, narażają je na zniszczenie i wysuszenie. Specjaliści zalecają, by pamiętać o konieczności ich regeneracji.

Rekonstrukcja włosów to proces czteroetapowy, w trakcie którego włosy są oczyszczane, nawilżane, odbudowywane od rdzenia i wygładzane. Dzięki zastosowaniu specjalnych szamponów i odżywek zyskują lekkość, stają się błyszczące oraz bardziej odporne na szkodliwe działanie środków stylizacyjnych i promieni słonecznych.

Pierwszy etap to umycie włosów szamponem, otwierają się wtedy łuski włosa. W ten sposób zmywamy wszelkie zanieczyszczenia, takie jak lakier i inne środki stylizacyjne. Drugi etap to nawilżenie ich specjalną odżywką. Trzeci etap rekonstrukcji jest najważniejszy, bo jest to odbudowa rdzenia włosa poprzez wprowadzenie protein. W czwartym etapie zamykamy łuski włosa i wygładzamy włosy wyjaśnia Sylwia Lorenc.

Zabieg rekonstrukcji włosów kosztuje od 60 do 100 zł w zależności od ich długości.

Źródło: Newseria Lifestyle

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Kobieta za kierownicą taksówki. Zdradziła PIKANTNE SZCZEGÓŁY swojej pracy Taylor Swift odwiedziła CHORE DZIECI w szpitalu! Myślała, że URODZI BLIŹNIĘTA. Po porodzie była w szoku Jest najstarszym taksówkarzem w Polsce. W zawodzie pracuje od 58 lat! Rozpaczliwy singiel ROBINA THICKE. Śpiewa dla żony Próżność czy sposób na dorobienie po 50 roku życia? AMATORZY MODY podbijają sieć Niepełnosprawne zwierzęta są bardziej związane z człowiekiem Jak zadbać o stopy latem? Te błędy pięlęgnacyjne niszczą je najbardziej Polacy 7. NAJBARDZIEJ OTYŁYM narodem Europy. Nie potrafimy się odchudzać? Prosta czynność zwiększy skuteczność ćwiczeń. Wystarczy 5 minut dziennie Obniżają cholesterol, odchudzają, poprawiają kondycję skóry i włosów. Jakie PŁATKI wybrać? W Polsce gorzej niż w USA. Frytki zawierają substancję rakotwórczą