Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni

To proces czteroetapowy, w trakcie którego włosy są oczyszczane, nawilżane, odbudowywane od rdzenia i wygładzane.

Kobiety w ciągu roku poświęcają aż 50 godzin na suszenie włosów i około 175 na stylizację. Przez lakierowanie i używanie kosmetyków, które obciążają strukturę włosa, narażają je na zniszczenie i wysuszenie. Specjaliści zalecają, by pamiętać o konieczności ich regeneracji.

Rekonstrukcja włosów to proces czteroetapowy, w trakcie którego włosy są oczyszczane, nawilżane, odbudowywane od rdzenia i wygładzane. Dzięki zastosowaniu specjalnych szamponów i odżywek zyskują lekkość, stają się błyszczące oraz bardziej odporne na szkodliwe działanie środków stylizacyjnych i promieni słonecznych.

Pierwszy etap to umycie włosów szamponem, otwierają się wtedy łuski włosa. W ten sposób zmywamy wszelkie zanieczyszczenia, takie jak lakier i inne środki stylizacyjne. Drugi etap to nawilżenie ich specjalną odżywką. Trzeci etap rekonstrukcji jest najważniejszy, bo jest to odbudowa rdzenia włosa poprzez wprowadzenie protein. W czwartym etapie zamykamy łuski włosa i wygładzamy włosy wyjaśnia Sylwia Lorenc.

Zabieg rekonstrukcji włosów kosztuje od 60 do 100 zł w zależności od ich długości.

Źródło: Newseria Lifestyle

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

5-latek z Polski podbija świat mody! Kobieta mogła UMRZEĆ przez SEKS? Jest prekursorką artystycznego SELFIE. Jej zdjęcie konkuruje z kultowymi fotografiami świata Czy IDEALNY chłopak istnieje? Tak, ale... Nowe zasady PRZEWOŻENIA DZIECI w samochodach. Będzie bezpieczniej? Ich problemem jest ZBYT MAŁA WAGA. Wszystko przez choroby cywilizacyjne Jak NIE PRZYTYĆ po rzuceniu palenia. Kilka rad Uważaj na popularne MIELONKI. Najgorszej jakości mięso to nie jedyna ich wada Anna Mucha wystąpiła w POLSKIM HORRORZE! Robisz ZAKUPY PRZEZ INTERNET? Poznaj swoje nowe prawa Artystka maluje WAGINĄ! Na środku ulicy! Jak zaoszczędzić na weselu? Jest prosty sposób!