Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni

To proces czteroetapowy, w trakcie którego włosy są oczyszczane, nawilżane, odbudowywane od rdzenia i wygładzane.

Kobiety w ciągu roku poświęcają aż 50 godzin na suszenie włosów i około 175 na stylizację. Przez lakierowanie i używanie kosmetyków, które obciążają strukturę włosa, narażają je na zniszczenie i wysuszenie. Specjaliści zalecają, by pamiętać o konieczności ich regeneracji.

Rekonstrukcja włosów to proces czteroetapowy, w trakcie którego włosy są oczyszczane, nawilżane, odbudowywane od rdzenia i wygładzane. Dzięki zastosowaniu specjalnych szamponów i odżywek zyskują lekkość, stają się błyszczące oraz bardziej odporne na szkodliwe działanie środków stylizacyjnych i promieni słonecznych.

Pierwszy etap to umycie włosów szamponem, otwierają się wtedy łuski włosa. W ten sposób zmywamy wszelkie zanieczyszczenia, takie jak lakier i inne środki stylizacyjne. Drugi etap to nawilżenie ich specjalną odżywką. Trzeci etap rekonstrukcji jest najważniejszy, bo jest to odbudowa rdzenia włosa poprzez wprowadzenie protein. W czwartym etapie zamykamy łuski włosa i wygładzamy włosy wyjaśnia Sylwia Lorenc.

Zabieg rekonstrukcji włosów kosztuje od 60 do 100 zł w zależności od ich długości.

Źródło: Newseria Lifestyle

Źródło zdjęć: Shutterstock

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Wzruszająca historia NIEWIDOMEGO PSA Zapomniana metoda wraca do łask. Wszystko o leczeniu PIJAWKAMI JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE! Jak rozmawiać z partnerem o seksie? Róbmy to poza sypialnią Nauka języków w GIMNAZJUM bezskuteczna. System kuleje, a poziom jest gorszy niż podstawowy Dwa testy i masz pewność, że wybrałaś dobry miód Jak ZMIENIĆ imię i nazwisko? Nie zawsze jest to możliwe Popularne mity o wpływie cholesterolu i tłuszczu na dietę Spadkobiercy łatwiej dotrą do OSZCZĘDNOŚCI PO ZMARŁYM Co jest bardziej kaloryczne - pączki czy faworki? Zobacz, zanim sięgniesz Seanse kinowe na porodówce. Lekarze są pewni, że pomagają uśmierzyć ból Czy mając małą wadę wzroku, należy nosić OKULARY? Poznaj fakty i mity