Te ZAMIENNIKI POSIŁKÓW możesz stosować przy nieregularnym trybie życia

Mogą zastąpić nawet dwa pełnowartościowe posiłki w ciągu dnia.

Bogate w witaminy, białka i minerały koktajle mogą zastąpić nawet dwa pełnowartościowe posiłki w ciągu dnia. Dostarczają one organizmowi wszelkich niezbędnych składników odżywczych, a jednocześnie – ze względu na niską zawartość kalorii  pomagają kontrolować wagę ciała. Są łatwe i szybkie w przygotowaniu, dlatego można je pić nawet w pracy lub na uczelni.

Jedną z najważniejszych zasad zdrowego odżywiania jest regularne spożywanie posiłków. W ten sposób zapobiega się odkładaniu przez organizm substancji zapasowych, a co za tym idzie – przybieraniu na wadze. Współczesny tryb życia rzadko pozwala jednak jeść pełnowartościowe posiłki o stałych porach. Nie każdy też lubi bądź umie gotować. Alternatywą dla tradycyjnego pożywienia są w takich sytuacjach tzw. zamienniki posiłków. Najczęściej występują one w postaci koktajli lub zup, zawierających wszystkie niezbędne składniki odżywcze: białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy i minerały, czyli wszystko, czego organizm potrzebuje.

Źródło: Newseria Lifestyle

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Przełomowe urządzenie w dziedzinie kosmetologii. SKANUJE TWARZ, by pomóc kobietom Jak KARAĆ I NAGRADZAĆ dziecko? O wpływie klapsów na psychikę Fakty o jedzeniu, które TRZEBA znać! To NIE JEST ZDJĘCIE! Artystka uczciła pamięć Robina Williamsa Kobiety giną za zgodą rodziny. Krwawe prawo nazywa to mordami honorowymi Kolejna sesja 81-LETNIEJ Heleny Norowicz. Pojawiła się NA OKŁADCE magazynu kobiecego! Jak radzić sobie z bólem pleców W CIĄŻY? Proste ćwiczenia przyniosą ulgę Cersei Lannister uczy Jimmy'ego Kimmela jak SIAĆ POSTRACH Jak ZMIENIĆ imię i nazwisko? Nie zawsze jest to możliwe Polskie Towarzystwo Kardiologiczne promuje się rapem! Mężczyzna z szydełkiem. Kiedyś się tego wstydził, dziś robi na tym biznes Łysienie to nie tylko problem mężczyzn. Jak z nim walczyć?