Te ZAMIENNIKI POSIŁKÓW możesz stosować przy nieregularnym trybie życia

Mogą zastąpić nawet dwa pełnowartościowe posiłki w ciągu dnia.

Bogate w witaminy, białka i minerały koktajle mogą zastąpić nawet dwa pełnowartościowe posiłki w ciągu dnia. Dostarczają one organizmowi wszelkich niezbędnych składników odżywczych, a jednocześnie – ze względu na niską zawartość kalorii  pomagają kontrolować wagę ciała. Są łatwe i szybkie w przygotowaniu, dlatego można je pić nawet w pracy lub na uczelni.

Jedną z najważniejszych zasad zdrowego odżywiania jest regularne spożywanie posiłków. W ten sposób zapobiega się odkładaniu przez organizm substancji zapasowych, a co za tym idzie – przybieraniu na wadze. Współczesny tryb życia rzadko pozwala jednak jeść pełnowartościowe posiłki o stałych porach. Nie każdy też lubi bądź umie gotować. Alternatywą dla tradycyjnego pożywienia są w takich sytuacjach tzw. zamienniki posiłków. Najczęściej występują one w postaci koktajli lub zup, zawierających wszystkie niezbędne składniki odżywcze: białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy i minerały, czyli wszystko, czego organizm potrzebuje.

Źródło: Newseria Lifestyle

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

MIRANDA KERR pokazała swoje wyluzowane oblicze Robisz ZAKUPY PRZEZ INTERNET? Poznaj swoje nowe prawa Leczenie cellulitu zależne jest od jego fazy. Sprawdź, jak rozpoznać, którą mamy Co zużywa najwięcej PRĄDU W DOMU? Polacy nie mają pojęcia Jak wybrać DOBRY NÓŻ? Pamietaj, by nie myć go w zmywarce Ma 9 lat i ciało jak z gumy. Polska może być z niej dumna Takie zachowanie to już MOBBING. Nie pozwól na to pracodawcy Janek zdradza, co wydarzy się w DRUGIM SEZONIE "Miłości na bogato" W jego składzie znajdziesz nawet WODOROSTY. Tak oszukują nas producenci Jak ZMIENIĆ imię i nazwisko? Nie zawsze jest to możliwe Obniżają cholesterol, odchudzają, poprawiają kondycję skóry i włosów. Jakie PŁATKI wybrać? W Polsce gorzej niż w USA. Frytki zawierają substancję rakotwórczą