EWA CHODAKOWSKA radzi, jak szybko schudnąć na wiosnę. "Zdążysz!"

Najpopularniejsza polska trenerka prezentuje ćwiczenia, które pomogą wyrzeźbić ciało.

Ewa Chodakowska pomogła już wielu kobietom uzyskać wymarzoną figurę. W studiu „Dzień Dobry TVN” zaprezentowała trening dla tych, którzy chcieliby zgubić kilka kilogramów, zanim odsłonią ciało na wiosnę. Trenerka zapewnia, że takie szybkie odchudzanie jest możliwe, należy pamiętać jedynie o regularnych ćwiczeniach i zdrowej diecie.

Między ćwiczeniami mamy przerwy, ale w trakcie ćwiczeń dajemy z siebie wszystko, każdy adekwatnie do swoich możliwości. W ten sposób przyspieszamy metabolizm i spalamy na maksa – wyjaśniła Chodakowska.

Źródło: Dzień Dobry TVN/ x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Dieta zgodna z GRUPĄ KRWI. Czy warto ją stosować? Conchita Wurst pokazuje, jak zmienia się w KOBIETĘ! ZUS kontroluje przedsiębiorcze KOBIETY W CIĄŻY. "80 procent przypadków to fikcja" KRĘPUJĄCE badanie ginekologiczne niepotrzebne? Efektowny sposób wyrabiania LODÓW Uważaj na MLEKO i nadmiar białka. Wbrew pozorom nie są takie zdrowe Pijesz WODĘ prosto z BUTELKI? To poważny błąd Polki wstydzą się swoich SEKSUALNYCH potrzeb! Podnoszą ciężary i wciąż czują się atrakcyjnie. Tak wyglądają polskie sztangistki Lifting twarzy BEZ SKALPELA. Wystarczy własna tkanka tłuszczowa Zarabiają na spełnianiu fantazji z "50 Twarzy Greya" Marcin Gortat rzucił wyzwanie POLSKIEMU MINISTROWI