EWA CHODAKOWSKA radzi, jak szybko schudnąć na wiosnę. "Zdążysz!"

Najpopularniejsza polska trenerka prezentuje ćwiczenia, które pomogą wyrzeźbić ciało.

Ewa Chodakowska pomogła już wielu kobietom uzyskać wymarzoną figurę. W studiu „Dzień Dobry TVN” zaprezentowała trening dla tych, którzy chcieliby zgubić kilka kilogramów, zanim odsłonią ciało na wiosnę. Trenerka zapewnia, że takie szybkie odchudzanie jest możliwe, należy pamiętać jedynie o regularnych ćwiczeniach i zdrowej diecie.

Między ćwiczeniami mamy przerwy, ale w trakcie ćwiczeń dajemy z siebie wszystko, każdy adekwatnie do swoich możliwości. W ten sposób przyspieszamy metabolizm i spalamy na maksa – wyjaśniła Chodakowska.

Źródło: Dzień Dobry TVN/ x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Osobne łóżka świadczą o kryzysie w związku? "To może być odświeżające" Papież przechwycił pizzę jadąc papamobile! Urlop ojcowski to nie wszystko. Tacie należy się więcej wolnych dni Muszki, mrówki, osy w kuchni. Pozbądź się ich szybko i bez chemii Choroby mózgu coraz większym problemem. CO TRZECI POLAK zagrożony Witaminowa bomba zamiast masła. Trzy pomysły na PASTY DO KANAPEK Odchudzasz się, jesz w biegu? Narażasz się na groźne niedobory witamin Przełomowe urządzenie w dziedzinie kosmetologii. SKANUJE TWARZ, by pomóc kobietom Cierpi na nią ok. 230 tys. Polaków. Naukowcy wreszcie wiedzą, jak ją leczyć Polacy 7. NAJBARDZIEJ OTYŁYM narodem Europy. Nie potrafimy się odchudzać? Nowy system zagraża normalnym pacjentom. Boją się nawet lekarze W 70 procentach przypadków chroni KOBIETY PRZED NOWOTWOREM!