EWA CHODAKOWSKA radzi, jak szybko schudnąć na wiosnę. "Zdążysz!"

Najpopularniejsza polska trenerka prezentuje ćwiczenia, które pomogą wyrzeźbić ciało.

Ewa Chodakowska pomogła już wielu kobietom uzyskać wymarzoną figurę. W studiu „Dzień Dobry TVN” zaprezentowała trening dla tych, którzy chcieliby zgubić kilka kilogramów, zanim odsłonią ciało na wiosnę. Trenerka zapewnia, że takie szybkie odchudzanie jest możliwe, należy pamiętać jedynie o regularnych ćwiczeniach i zdrowej diecie.

Między ćwiczeniami mamy przerwy, ale w trakcie ćwiczeń dajemy z siebie wszystko, każdy adekwatnie do swoich możliwości. W ten sposób przyspieszamy metabolizm i spalamy na maksa – wyjaśniła Chodakowska.

Źródło: Dzień Dobry TVN/ x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Chorzy na raka w kontrowersyjnej kampanii Kobieta mogła UMRZEĆ przez SEKS? Firma kosmetyczna nabrała MAFFASHION. Kto zrobił jej manicure? Ich historia obiegła cały świat. To małżeństwo ma aż 100 WNUCZĄT! Urojone i destrukcyjne KOMPLEKSY MĘŻCZYZN Umalował ją JEJ CHŁOPAK! Jak wyszło? Kim jest Ewa Kopacz i kto jest premierem? CHAJZER zapytał Polaków, wynik jest ZATRWAŻAJĄCY Kupują je na targu lub porywają. Tak Romowie ZDOBYWAJĄ SWOJE ŻONY Kontrowersje wokół Jana Pawła II. "Jak mógł zostać świętym?" Powody, przez które urzędnik nie pozwoli ci ZMIENIĆ NAZWISKA Wyjechała z Iranu, by walczyć o prawa kobiet. Codziennie boi się o życie Huśtawki nastrojów, tycie, bóle głowy. Aż 20 proc. kobiet cierpi na PMS