Pracodawca musi być na to gotowy. Nawet 60 dni w roku WOLNYCH OD PRACY dla rodziców

Prawo przewiduje dodatkową pulę dni wolnych od pracy dla rodziców, którzy nieoczekiwanie muszą zająć się swoim dzieckiem.

Prawo przewiduje dodatkową pulę dni wolnych od pracy dla rodziców, którzy nieoczekiwanie muszą zająć się swoim dzieckiem. Ich liczba zależy od wieku dziecka oraz sytuacji, w jakiej znaleźli się rodzice, np. choroby dziecka, nieobecności niani, zamknięciu żłobka lub szkoły.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

"No woman, no drive". Kolejna akcja przeciwko DYSKRYMINACJI kobiet Zdania o ich wpływie na oczy są podzielone.Czy SOCZEWKI KONTAKTOWE są bezpieczne? Natalia ma 16 lat i wynalazła sposób na korekcję PŁASKOSTOPIA AGATA MŁYNARSKA zaliczyła wpadkę na wizji. Sama się z siebie śmiała! Tak przygotowywali się do otwarcia pierwszego fast foodu w Polsce. Archiwalna relacja pracowników Majewski do szefa Polsatu: "SŁONECZKO.." O co tak prosił? Co ciąża zmienia w życiu KOBIETY? Niesamowite wyznanie matki... 25 sposobów na wiązanie KOBIECEGO SZALA Przyczyny braku ochoty na seks po porodzie Nieoceniona broń w walce z wieloma chorobami. Każda matka powinna o tym wiedzieć SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa Jak KARAĆ I NAGRADZAĆ dziecko? O wpływie klapsów na psychikę