Pracodawca musi być na to gotowy. Nawet 60 dni w roku WOLNYCH OD PRACY dla rodziców

Prawo przewiduje dodatkową pulę dni wolnych od pracy dla rodziców, którzy nieoczekiwanie muszą zająć się swoim dzieckiem.

Prawo przewiduje dodatkową pulę dni wolnych od pracy dla rodziców, którzy nieoczekiwanie muszą zająć się swoim dzieckiem. Ich liczba zależy od wieku dziecka oraz sytuacji, w jakiej znaleźli się rodzice, np. choroby dziecka, nieobecności niani, zamknięciu żłobka lub szkoły.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Powszechnie dostępny środek SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNY dla osób na diecie Nieoceniona broń w walce z wieloma chorobami. Każda matka powinna o tym wiedzieć Brzuch to twój kompleks? Ta metoda wzmocni nie tylko skórę, ale i mięśnie Przełomowa metoda leczenia NOWOTWORÓW. "To absolutne wydarzenie na skalę światową" Kiedy można stwierdzić NIEWAŻNOŚĆ MAŁŻEŃSTWA? Piją je nawet dzieci. Popularne napoje mogą mieć TOKSYCZNE DZIAŁANIE! Zakonnik uczy internautów, jak zrobić CROISSANTY W trakcie grypy nie rezygnuj z KARMIENIA PIERSIĄ. Jest ważny powód Zaczyna się NIEŚWIADOMIE i trwa tylko 6 miesięcy! Oto naukowa prawda o "zakochaniu" Dla dziecka to prawdziwa trauma. Jak uchronić je przed PORNOGRAFIĄ? "No woman, no drive". Kolejna akcja przeciwko DYSKRYMINACJI kobiet Te nasiona leczą imponującą liczbę różnorodnych dolegliwości. Wystarczy zalać je wodą lub uprażyć