Pracodawca musi być na to gotowy. Nawet 60 dni w roku WOLNYCH OD PRACY dla rodziców

Prawo przewiduje dodatkową pulę dni wolnych od pracy dla rodziców, którzy nieoczekiwanie muszą zająć się swoim dzieckiem.

Prawo przewiduje dodatkową pulę dni wolnych od pracy dla rodziców, którzy nieoczekiwanie muszą zająć się swoim dzieckiem. Ich liczba zależy od wieku dziecka oraz sytuacji, w jakiej znaleźli się rodzice, np. choroby dziecka, nieobecności niani, zamknięciu żłobka lub szkoły.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

W trakcie grypy nie rezygnuj z KARMIENIA PIERSIĄ. Jest ważny powód Wykorzystał rentgen do stworzenia ARTYSTYCZNYCH FOTOGRAFII Zwiększają temperaturę mózgu i wpływają na zdrowie. Najmniej szkodliwe są... kuchenki mikrofalowe Jak i gdzie przechowywać warzywa i owoce? Zła temperatura może je popsuć Zachwycająca Gwyneth Paltrow stylizowana na IKONY AMERYKI! Urszula Radwańska bez bielizny na uroczystej gali Wimbledonu! MIRANDA KERR pokazała swoje wyluzowane oblicze Uważaj na popularne MIELONKI. Najgorszej jakości mięso to nie jedyna ich wada Jak POLSKIE GWIAZDY poprawiają urodę? Oto najczęstsze zabiegi Donatan i Cleo na konferencji! Nie mówią po ANGIELSKU! Co piąty turysta wraca z egzotyczną chorobą. "To personel przenosi choroby" Czego nie wiesz na temat... BIELIZNY?