Wesele przerodziło się w tragedię. Na gości spadł gigantyczny żyrandol

Matka pana młodego w pierwszej chwili myślała, że to atak terrorystyczny.

Wesele w miejscowości Jawne w Izraelu przerodziło się w tragedię. Na bawiących się gości spadł ogromny żyrandol, który zabił 50-letnią kobietę i ranił 21 osób. Poszkodowani zostali opatrzeni i przewiezieni do szpitali.

W momencie, gdy żyrandol urwał się z sufitu, w sali weselnej mogło przebywać nawet 800 gości. Jak relacjonowała matka pana młodego — w pierwszej chwili myślała, że to atak terrorystyczny.

Źródło: IL CHANEL 2/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Firma kosmetyczna nabrała MAFFASHION. Kto zrobił jej manicure? CIENIE pod oczami nie tylko postarzają. To znak problemów zdrowotnych SOK zamiast porcji warzyw i owoców. Jak wybrać najzdrowszy? Jak wybrać dobrą RYBĘ? Niebezpieczne takie gatunki jak tuńczyk czy panga Jak ZMIENIĆ imię i nazwisko? Nie zawsze jest to możliwe Producent o przygotowaniach do "Celebrity Splash". "LICZYMY NA GLEBĘ, bo każdy liczy na glebę" Pestki - niedoceniany składnik winogron. Dlaczego warto je jeść? Jak nauczyć się asertywności? Najlepszy jest amerykański sposób "na kanapkę" Rozpaczliwy singiel ROBINA THICKE. Śpiewa dla żony W jego składzie znajdziesz nawet WODOROSTY. Tak oszukują nas producenci Jest jedyną Polką w Londyńskim Klubie Milionerów. Zaczynała od zera Te rasy psów są NAJGROŹNIEJSZE. Aby je posiadać, musisz mieć pozwolenie