Wesele przerodziło się w tragedię. Na gości spadł gigantyczny żyrandol

Matka pana młodego w pierwszej chwili myślała, że to atak terrorystyczny.

Wesele w miejscowości Jawne w Izraelu przerodziło się w tragedię. Na bawiących się gości spadł ogromny żyrandol, który zabił 50-letnią kobietę i ranił 21 osób. Poszkodowani zostali opatrzeni i przewiezieni do szpitali.

W momencie, gdy żyrandol urwał się z sufitu, w sali weselnej mogło przebywać nawet 800 gości. Jak relacjonowała matka pana młodego — w pierwszej chwili myślała, że to atak terrorystyczny.

Źródło: IL CHANEL 2/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

EWA CHODAKOWSKA radzi, jak szybko schudnąć na wiosnę. "Zdążysz!" Anna Grodzka: "Życie OSOBY TRANSPŁCIOWEJ to ostra jazda bez trzymanki" Czego nie wiesz na temat... BIELIZNY? Jak przechowywać TOREBKI, by się nie niszczyły? ZUS kontroluje przedsiębiorcze KOBIETY W CIĄŻY. "80 procent przypadków to fikcja" Poranne ćwiczenia na czczo to błąd. KONRAD GACA obala mity Polacy NARZEKAJĄ NA RZĄD i władzę! Dieta zgodna z GRUPĄ KRWI. Czy warto ją stosować? NAJGROŹNIEJSZA choroba przyszłości? Zachoruje 1 na 3 osoby Jak wybrać dobrą RYBĘ? Niebezpieczne takie gatunki jak tuńczyk czy panga Najzdrowsza WODA to ta Z KRANU. Pij zamiast mineralnej i nie gotuj Lubiany czy znienawidzony? Po ponad 130. dniach przyznał, jak wygląda jego prezydentura