Wesele przerodziło się w tragedię. Na gości spadł gigantyczny żyrandol

Matka pana młodego w pierwszej chwili myślała, że to atak terrorystyczny.

Wesele w miejscowości Jawne w Izraelu przerodziło się w tragedię. Na bawiących się gości spadł ogromny żyrandol, który zabił 50-letnią kobietę i ranił 21 osób. Poszkodowani zostali opatrzeni i przewiezieni do szpitali.

W momencie, gdy żyrandol urwał się z sufitu, w sali weselnej mogło przebywać nawet 800 gości. Jak relacjonowała matka pana młodego — w pierwszej chwili myślała, że to atak terrorystyczny.

Źródło: IL CHANEL 2/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak ukryć BIUSTONOSZ pod sukienką? Warto znać te gadżety Dziarski staruszek odkrywa INTERNET. Bezcenna reakcja na komentarze na Facebooku RESTRYKCYJNA USTAWA usunie słodycze ze szkolnych sklepików Ukraińcy zdradzili szczegóły pracy z Madonną. "Ujęcia powtarzaliśmy nawet 40 razy" Zachwycająca Gwyneth Paltrow stylizowana na IKONY AMERYKI! Sposób na grzywkę BEZ SKRACANIA włosów! Chorych jest coraz więcej. Wyleczą tylko połowę Polaków cierpiących na czerniaka MŁODZI OJCOWIE chętniej opiekują się dziećmi. Wszystko dzięki DŁUŻSZEMU URLOPOWI Tak wygląda najbrzydszy pies świata Niezwykłe włosy mieszkanki Indii Jak nauczyć się asertywności? Najlepszy jest amerykański sposób "na kanapkę" Co by było, gdyby kobiety MÓWIŁY, CO MYŚLĄ?