Wesele przerodziło się w tragedię. Na gości spadł gigantyczny żyrandol

Matka pana młodego w pierwszej chwili myślała, że to atak terrorystyczny.

Wesele w miejscowości Jawne w Izraelu przerodziło się w tragedię. Na bawiących się gości spadł ogromny żyrandol, który zabił 50-letnią kobietę i ranił 21 osób. Poszkodowani zostali opatrzeni i przewiezieni do szpitali.

W momencie, gdy żyrandol urwał się z sufitu, w sali weselnej mogło przebywać nawet 800 gości. Jak relacjonowała matka pana młodego — w pierwszej chwili myślała, że to atak terrorystyczny.

Źródło: IL CHANEL 2/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Zatańczył BREAKDANCE w popularnym show! Obowiązkowy suplement dla przyszłych mam. NIE DZIAŁA u połowy kobiet! Kocham, ale nie mam ochoty na seks. Dlaczego kobiety stają się OZIĘBŁE? Długotrwały smutek dziecka to znak. Lekceważony powoduje poważną chorobę Tych trendów w modzie mamy już DOŚĆ! Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM! Nieustraszone Polki za sterami szybowców. Zobacz ich podniebne akrobacje! Rosjanie nabijają się z AMERYKAŃSKIEJ GWIAZDKI. Przesadzili? Conchita Wurst pokazuje, jak zmienia się w KOBIETĘ! 81-letnia Helena Norowicz o udziale w kampanii BOHOBOCO. Podczas rozmowy zrobiła szpagat Jakiej jakości mięso serwują nam sklepy? Zobacz, zanim kupisz Internauci oszaleli na punkcie małej tancerki. Rusza się jak prawdziwa diwa