Wesele przerodziło się w tragedię. Na gości spadł gigantyczny żyrandol

Matka pana młodego w pierwszej chwili myślała, że to atak terrorystyczny.

Wesele w miejscowości Jawne w Izraelu przerodziło się w tragedię. Na bawiących się gości spadł ogromny żyrandol, który zabił 50-letnią kobietę i ranił 21 osób. Poszkodowani zostali opatrzeni i przewiezieni do szpitali.

W momencie, gdy żyrandol urwał się z sufitu, w sali weselnej mogło przebywać nawet 800 gości. Jak relacjonowała matka pana młodego — w pierwszej chwili myślała, że to atak terrorystyczny.

Źródło: IL CHANEL 2/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polska rodzina sprowadziła ją do Polski. Niezwykła historia 19-latki z Kenii Problemy z tarczycą i PRZYSADKĄ MÓZGOWĄ? Te zaburzenia zaobserwujesz podczas okresu Zbyt KRÓTKI SEN powodem poważnych zaburzeń Uczestniczka WARSAW SHORE w teledysku polskiego boysbandu! Najlepsze momenty rozmowy z EWĄ KOPACZ. Wywiad w Vivie niczego jej nie nauczył? Jak rozmawiać z partnerem o seksie? Róbmy to poza sypialnią Niesamowity 3-LATEK DYSKUTUJE z mamą! Tak RATUJĄ PORWANE KOBIETY. Prywatny detektyw zdradził techniki operacyjne Seanse kinowe na porodówce. Lekarze są pewni, że pomagają uśmierzyć ból 25 najbardziej uzależniających produktów spożywczych Jeff poddał się DEPILACJI woskiem dla... dobra nauki Jakie błędy popełniamy podczas BIEGANIA? "To nie jest sport dla osób z nadwagą"