Wesele przerodziło się w tragedię. Na gości spadł gigantyczny żyrandol

Matka pana młodego w pierwszej chwili myślała, że to atak terrorystyczny.

Wesele w miejscowości Jawne w Izraelu przerodziło się w tragedię. Na bawiących się gości spadł ogromny żyrandol, który zabił 50-letnią kobietę i ranił 21 osób. Poszkodowani zostali opatrzeni i przewiezieni do szpitali.

W momencie, gdy żyrandol urwał się z sufitu, w sali weselnej mogło przebywać nawet 800 gości. Jak relacjonowała matka pana młodego — w pierwszej chwili myślała, że to atak terrorystyczny.

Źródło: IL CHANEL 2/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

W 70 procentach przypadków chroni KOBIETY PRZED NOWOTWOREM! WALKA Dody i Agnieszki Szulim w parodii Majewskiego! Zarabiają na spełnianiu fantazji z "50 Twarzy Greya" Tak powstaje żywność z puszki. Testerzy smaku co dwie godziny sprawdzają produkcję Jakie konsekwencje może mieć całkowite zrezygnowanie z CUKRU? Jak brzmią różne języki dla OBCOKRAJOWCA? Nowa gwiazda Bollywood? Tej twarzy NIE ZAPOMNISZ Kulisy "gorącej" sesji dla CKM. Tak pozowała modelka DONATANA! Dlaczego Polacy nie decydują się na RODZICIELSTWO? Większość chce trójki dzieci Jak prawidłowo wywieszać flagę narodową? Oto podstawowe zasady Nowe zasady PRZEWOŻENIA DZIECI w samochodach. Będzie bezpieczniej? Prezydent NADAL POLUJE? Tłumaczy się z obietnicy danej wyborcom