Wesele przerodziło się w tragedię. Na gości spadł gigantyczny żyrandol

Matka pana młodego w pierwszej chwili myślała, że to atak terrorystyczny.

Wesele w miejscowości Jawne w Izraelu przerodziło się w tragedię. Na bawiących się gości spadł ogromny żyrandol, który zabił 50-letnią kobietę i ranił 21 osób. Poszkodowani zostali opatrzeni i przewiezieni do szpitali.

W momencie, gdy żyrandol urwał się z sufitu, w sali weselnej mogło przebywać nawet 800 gości. Jak relacjonowała matka pana młodego — w pierwszej chwili myślała, że to atak terrorystyczny.

Źródło: IL CHANEL 2/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ulga podatkowa to tylko jeden z przywilejów. Na co mogą liczyć DAWCY KRWI? CHIPSY przyczyną otyłości i miażdżycy. Po kształcie poznasz, które są najgorsze Reakcje ludzi na MAKIJAŻ w stylu KIM KARDASHIAN! NIECODZIENNY WYPADEK podczas uprawiania seksu Kolejna sesja 81-LETNIEJ Heleny Norowicz. Pojawiła się NA OKŁADCE magazynu kobiecego! Będzie POLSKI SERIAL O ZOMBIE! Premiera na jesieni Internet ŚMIEJE SIĘ z premier Ewy Kopacz. Wszystko przez NAGRANIE O OSCARACH Ten człowiek maluje oczami. Wykorzystał innowacyjną technologię Zajęcia z EWĄ CHODAKOWSKĄ zamiast lekcji WF-u Ma 93 lata, przeszła operację mózgu i właśnie pobiła REKORD NA SIŁOWNI! Przez te błędy latem świeci nam się cera. Zobacz, jak utrwalić nawet mocny makijaż Tak szkolą muzułmańskie kobiety. Rosyjska reporterka dotarła do źródeł