Wesele przerodziło się w tragedię. Na gości spadł gigantyczny żyrandol

Matka pana młodego w pierwszej chwili myślała, że to atak terrorystyczny.

Wesele w miejscowości Jawne w Izraelu przerodziło się w tragedię. Na bawiących się gości spadł ogromny żyrandol, który zabił 50-letnią kobietę i ranił 21 osób. Poszkodowani zostali opatrzeni i przewiezieni do szpitali.

W momencie, gdy żyrandol urwał się z sufitu, w sali weselnej mogło przebywać nawet 800 gości. Jak relacjonowała matka pana młodego — w pierwszej chwili myślała, że to atak terrorystyczny.

Źródło: IL CHANEL 2/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Przeżyła ŚMIERĆ KLINICZNĄ. Co widziała? Sądzisz, że jesteś dobrym człowiekiem? Jeden test i odpowiedź nie będzie oczywista Domowe sposoby na BÓL ZĘBA. Wystarczy zajrzeć do kuchni Pijesz WODĘ prosto z BUTELKI? To poważny błąd Wiktor urodził się jako kobieta. Opowiedział o swojej metamorfozie ALERGII pokarmowej można zapobiegać już w wieku niemowlęcym! Conchita Wurst pokazuje, jak zmienia się w KOBIETĘ! BEZSTRESOWE WYCHOWANIE dzieci to błąd? Większość nie wie, jak powinno wyglądać Ilu partnerów seksualnych miałeś? Tak odpowiadali AMERYKANIE Brutalna praktyka lekarzy w trakcie porodu. Choć zakazana, wciąż się ją stosuje Straciła OBIE NOGI. Mimo to zatańczyła na studniówce Jakie ryby jeść, a jakich unikać? Na czarnej liście m.in. TOKSYCZNY TUŃCZYK