Wesele przerodziło się w tragedię. Na gości spadł gigantyczny żyrandol

Matka pana młodego w pierwszej chwili myślała, że to atak terrorystyczny.

Wesele w miejscowości Jawne w Izraelu przerodziło się w tragedię. Na bawiących się gości spadł ogromny żyrandol, który zabił 50-letnią kobietę i ranił 21 osób. Poszkodowani zostali opatrzeni i przewiezieni do szpitali.

W momencie, gdy żyrandol urwał się z sufitu, w sali weselnej mogło przebywać nawet 800 gości. Jak relacjonowała matka pana młodego — w pierwszej chwili myślała, że to atak terrorystyczny.

Źródło: IL CHANEL 2/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Holland o pracy nad "House of Cards". Są minusy Edukacja seksualna coraz bardziej kontrowersyjna. "To zmusza dzieci do oglądania PORNOGRAFII" Wygląda tak samo, a każdy widzi ją inaczej. Wszystko przez mały fragment MÓZGU Majdan, Stachursky i Saleta pokazują, jak badać PIERSI! Kompromitujące odpowiedzi Polaków. Oni na pewno nie zdaliby MATURY z polskiego Najzdrowszy zamiennik mięsa? Zobacz, zanim włączysz go do diety Chodzenie bez STANIKA - zły gust czy atut? Jak radzić sobie z bólem pleców W CIĄŻY? Proste ćwiczenia przyniosą ulgę Polka została mistrzynią świata w FITNESSIE! Tak powstaje popularny "eliksir młodości". Sekret drogocennego olejku arganowego ENERGICZNA Natasza Urbańska promuje swoją płytę. Przesadziła z ekspresją? Nastolatka ZABIJA ZWIERZĘTA i chwali się tym na Facebooku