Lifting twarzy BEZ SKALPELA. Wystarczy własna tkanka tłuszczowa

Mikrolipofiling polega na wykorzystaniu niepotrzebnej tkanki tłuszczowej.

Zabieg mikrolipofilingu trwa od 30 do 60 minut i może być wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Do mikrolipofilingu używane są cienkie igły, dzięki czemu ból jest minimalny, a wręcz nieodczuwalny. Już po dwóch godzinach od wykonania zabiegu pacjentka może wrócić do domu. 

Tkankę tłuszczową pobiera się z miejsca,  w którym jest go nadmiar. Są dwa newralgiczne miejsca: biodra i wzgórek łonowy. Do operacji potrzebne są małe ilości tkanki. Jeżeli mówimy o transferach tłuszczu do piersi, pośladek czy łydek trzeba pobrać więcej tkanki tłuszczowej  – mówi dr Adam Gumkowski.

Źródło: TVP
 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Straciła OBIE NOGI. Mimo to zatańczyła na studniówce Gdy KOT TERRORYZUJE domowników. Jak sobie z nim poradzić? Nie chcą poświęcać się karierze i stawiają na pasje. POKOLENIE Y wkrótce zdominuje rynek pracy Najlepszy sposób KROJENIA CEBULI według Gordona Ramseya Bez chemioterapii można pokonać raka. Nowe leki wyleczą go całkowicie Efektowny sposób wyrabiania LODÓW Tak pracują w Polsce DZIEWCZYNY NA TELEFON! Ta woda jest najzdrowsza i działa odmładzająco! JUSTIN TIMBERLAKE zaśpiewał "Happy Birthday" polskiej fance! Podstępny nowotwór. Przebiega bezobjawowo, bardzo często kończy się śmiercią Tych trendów w modzie mamy już DOŚĆ! Jemy jej więcej niż kiedyś. Ta żywność ZMIENIA METABOLIZM i powoduje otyłość