Lifting twarzy BEZ SKALPELA. Wystarczy własna tkanka tłuszczowa

Mikrolipofiling polega na wykorzystaniu niepotrzebnej tkanki tłuszczowej.

Zabieg mikrolipofilingu trwa od 30 do 60 minut i może być wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Do mikrolipofilingu używane są cienkie igły, dzięki czemu ból jest minimalny, a wręcz nieodczuwalny. Już po dwóch godzinach od wykonania zabiegu pacjentka może wrócić do domu. 

Tkankę tłuszczową pobiera się z miejsca,  w którym jest go nadmiar. Są dwa newralgiczne miejsca: biodra i wzgórek łonowy. Do operacji potrzebne są małe ilości tkanki. Jeżeli mówimy o transferach tłuszczu do piersi, pośladek czy łydek trzeba pobrać więcej tkanki tłuszczowej  – mówi dr Adam Gumkowski.

Źródło: TVP
 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Tym sosem wzbudzisz zachwyt każdego smakosza. Zrobisz go w pięć minut Kobiety giną za zgodą rodziny. Krwawe prawo nazywa to mordami honorowymi Artysta fotografuje dziewczyny tańczące na rurze… POD WODĄ! UCIĄŻLIWA DOLEGLIWOŚĆ dotyka aż 80. procent społeczeństwa! Można jej zapobiec Szok dla medycyny. URODZIŁA zdrowe dziecko w wieku 66 LAT! Powody, przez które urzędnik nie pozwoli ci ZMIENIĆ NAZWISKA Smaczne i szybkie PRZEKĄSKI dla niespodziewanych gości Tak RATUJĄ PORWANE KOBIETY. Prywatny detektyw zdradził techniki operacyjne Tradycyjne suplementy to przeszłość. Nowa receptura działa już po kilku minutach Jak wybrać DOBRY NÓŻ? Pamietaj, by nie myć go w zmywarce Wstydliwy nowotwór. Dotyka aż 10 TYSIĘCY mężczyzn rocznie Działa przeciwstresowo, obniża cholesterol. Zażywaj magnez