Lifting twarzy BEZ SKALPELA. Wystarczy własna tkanka tłuszczowa

Mikrolipofiling polega na wykorzystaniu niepotrzebnej tkanki tłuszczowej.

Zabieg mikrolipofilingu trwa od 30 do 60 minut i może być wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Do mikrolipofilingu używane są cienkie igły, dzięki czemu ból jest minimalny, a wręcz nieodczuwalny. Już po dwóch godzinach od wykonania zabiegu pacjentka może wrócić do domu. 

Tkankę tłuszczową pobiera się z miejsca,  w którym jest go nadmiar. Są dwa newralgiczne miejsca: biodra i wzgórek łonowy. Do operacji potrzebne są małe ilości tkanki. Jeżeli mówimy o transferach tłuszczu do piersi, pośladek czy łydek trzeba pobrać więcej tkanki tłuszczowej  – mówi dr Adam Gumkowski.

Źródło: TVP
 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jakie błędy popełniamy podczas BIEGANIA? "To nie jest sport dla osób z nadwagą" Prosty przepis na domowy chleb z nasion BEZ MĄKI CIENIE pod oczami nie tylko postarzają. To znak problemów zdrowotnych Przełomowa metoda leczenia NOWOTWORÓW. "To absolutne wydarzenie na skalę światową" Są zawsze przygotowani na najgorsze. Kim są PREPPERSI? Jeden z najmniej zdrowych świątecznych przysmaków. Co kryje się w BIAŁEJ KIEŁBASIE? Producenci wciąż oszukują. Co trzecia partia żywności źle oznakowana na etykietach Staruszkowie udowodnili, że na marzenia nigdy nie jest za późno! Mocne słowa kobiet. Odważyły się pokazać twarze i przyznać, jak potraktowali je mężczyźni OŚRODEK OPIEKI dla seniorów - czym kierować się przy wyborze? Mobbing w pracy to wciąż tabu. Niektórzy nawet nie wiedzą, że są jego ofiarami Co piąty turysta wraca z egzotyczną chorobą. "To personel przenosi choroby"