Lifting twarzy BEZ SKALPELA. Wystarczy własna tkanka tłuszczowa

Mikrolipofiling polega na wykorzystaniu niepotrzebnej tkanki tłuszczowej.

Zabieg mikrolipofilingu trwa od 30 do 60 minut i może być wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Do mikrolipofilingu używane są cienkie igły, dzięki czemu ból jest minimalny, a wręcz nieodczuwalny. Już po dwóch godzinach od wykonania zabiegu pacjentka może wrócić do domu. 

Tkankę tłuszczową pobiera się z miejsca,  w którym jest go nadmiar. Są dwa newralgiczne miejsca: biodra i wzgórek łonowy. Do operacji potrzebne są małe ilości tkanki. Jeżeli mówimy o transferach tłuszczu do piersi, pośladek czy łydek trzeba pobrać więcej tkanki tłuszczowej  – mówi dr Adam Gumkowski.

Źródło: TVP
 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Dla dziecka to prawdziwa trauma. Jak uchronić je przed PORNOGRAFIĄ? Szok dla medycyny. URODZIŁA zdrowe dziecko w wieku 66 LAT! Ukradli URNĘ Z PROCHAMI własnego dziadka! Myśleli, że to narkotyki Blogerka testuje... KUBECZEK MENSTRUACYJNY Co piąty turysta wraca z egzotyczną chorobą. "To personel przenosi choroby" Nie mógł żyć dłużej z kobiecym defektem. Dzięki operacji plastycznej wygląda męsko WALKA Dody i Agnieszki Szulim w parodii Majewskiego! Jimmy Fallon znów sprowokował gwiazdę. Tym razem JULIĘ ROBERTS Troskliwy labrador pomaga... w kąpieli niemowlaka Taylor Swift odwiedziła CHORE DZIECI w szpitalu! Polska rodzina sprowadziła ją do Polski. Niezwykła historia 19-latki z Kenii Polski kabaret PARODIUJE CONCHITĘ WURST!