Jak gwiazdy zwracają się do swoich TEŚCIÓW?

Przejście na "mamo" i "tato" nigdy nie jest łatwe. Jak z tym "problemem" poradzili sobie znani aktorzy?

Przyjęło się, że relacje synowe czy zięciowie a teściowie nie należą do najłatwiejszych. Jednak, czy nie jest to jedynie wymysł stworzony na potrzeby dowcipów? Niezależnie od relacji pierwsze „mamo” czy „tato” chyba każdemu przychodzi z trudem. Są też tacy, którzy – pomimo sympatii, jaką darzą swoich teściów – uważają, że rodziców ma się jednych i zwracanie się do innych formą zarezerwowaną dla osób, które nas wychowały, jest nie do pomyślenia.

O tym, jak zwracają się do swoich teściów, opowiedzieli znani aktorzy. Janusz Chabior zapewniał, że „teściowa też człowiek i trzeba ułożyć sobie z nią życie”, zaś Olga Bołądź stwierdziła, że skoro człowiek, którego wybraliśmy sobie na życiowego partnera, nam odpowiada, to najprawdopodobniej podobnie będzie z jego rodzicami.

A jak zwracają się pozostałe gwiazdy? Zobaczcie sami.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: ONS

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Dlaczego Polacy nie decydują się na RODZICIELSTWO? Większość chce trójki dzieci Skuteczny sposób, jak uchronić się przed kosztownymi SMS-ami Nieleczone bywa przyczyną powstawania guzów i ropni. Wszystko o ZAPALENIU ZATOK Powszechnie dostępny środek SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNY dla osób na diecie DOMOWY MAJONEZ o obniżonej kaloryczności. Aż w dwóch wersjach! Jak zadbać o stopy latem? Te błędy pięlęgnacyjne niszczą je najbardziej Beyonce POPŁAKAŁA SIĘ na ostatnim koncercie trasy koncertowej! Twoje ciało jest opuchnięte? Może to świadczyć o PROBLEMIE Z NERKAMI Kobieta mogła UMRZEĆ przez SEKS? Zrobili sobie SELFIE na szczycie wieżowca w HONG KONGU Polski kabaret PARODIUJE CONCHITĘ WURST! NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST może sygnalizować chorobę