Jak gwiazdy zwracają się do swoich TEŚCIÓW?

Przejście na "mamo" i "tato" nigdy nie jest łatwe. Jak z tym "problemem" poradzili sobie znani aktorzy?

Przyjęło się, że relacje synowe czy zięciowie a teściowie nie należą do najłatwiejszych. Jednak, czy nie jest to jedynie wymysł stworzony na potrzeby dowcipów? Niezależnie od relacji pierwsze „mamo” czy „tato” chyba każdemu przychodzi z trudem. Są też tacy, którzy – pomimo sympatii, jaką darzą swoich teściów – uważają, że rodziców ma się jednych i zwracanie się do innych formą zarezerwowaną dla osób, które nas wychowały, jest nie do pomyślenia.

O tym, jak zwracają się do swoich teściów, opowiedzieli znani aktorzy. Janusz Chabior zapewniał, że „teściowa też człowiek i trzeba ułożyć sobie z nią życie”, zaś Olga Bołądź stwierdziła, że skoro człowiek, którego wybraliśmy sobie na życiowego partnera, nam odpowiada, to najprawdopodobniej podobnie będzie z jego rodzicami.

A jak zwracają się pozostałe gwiazdy? Zobaczcie sami.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: ONS

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Są zawsze przygotowani na najgorsze. Kim są PREPPERSI? Jest nowy teledysk DONATANA I CLEO! FISH PEDICURE. Naturalna i bezpieczna metoda pielęgnacji stóp Jak zwiększyć skuteczność produktów ANTYCELLULITOWYCH? Ciąża spowodowała u niej WSTYDLIWE ZMIANY Jak przechowywać TOREBKI, by się nie niszczyły? Brutalne OKALECZANIE DZIEWCZYNEK wciąż praktykowane! Prawnie jest zabronione Chorych jest coraz więcej. Wyleczą tylko połowę Polaków cierpiących na czerniaka Krwisty czy dobrze wysmażony? Jak przygotować idealny STEK UMIĘŚNIONE CIAŁO Holenderki robi furorę w internecie Polska podróżniczka ostro o "człowieku pożartym przez anakondę" Trening TABATY szybko wysmukli ciało. Wystarczą 4 minuty dziennie!