Jak gwiazdy zwracają się do swoich TEŚCIÓW?

Przejście na "mamo" i "tato" nigdy nie jest łatwe. Jak z tym "problemem" poradzili sobie znani aktorzy?

Przyjęło się, że relacje synowe czy zięciowie a teściowie nie należą do najłatwiejszych. Jednak, czy nie jest to jedynie wymysł stworzony na potrzeby dowcipów? Niezależnie od relacji pierwsze „mamo” czy „tato” chyba każdemu przychodzi z trudem. Są też tacy, którzy – pomimo sympatii, jaką darzą swoich teściów – uważają, że rodziców ma się jednych i zwracanie się do innych formą zarezerwowaną dla osób, które nas wychowały, jest nie do pomyślenia.

O tym, jak zwracają się do swoich teściów, opowiedzieli znani aktorzy. Janusz Chabior zapewniał, że „teściowa też człowiek i trzeba ułożyć sobie z nią życie”, zaś Olga Bołądź stwierdziła, że skoro człowiek, którego wybraliśmy sobie na życiowego partnera, nam odpowiada, to najprawdopodobniej podobnie będzie z jego rodzicami.

A jak zwracają się pozostałe gwiazdy? Zobaczcie sami.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: ONS

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Pestki - niedoceniany składnik winogron. Dlaczego warto je jeść? Jest nowy teledysk DONATANA I CLEO! Zarabiają nawet 40 tysięcy miesięcznie! Tak pracują POLSCY MĘŻCZYŹNI na telefon Zachwycająca Gwyneth Paltrow stylizowana na IKONY AMERYKI! Siedmioletnia dziewczynka z Surinamu uczy polskie dzieci tolerancji Szkolny poziom jej nie odpowiadał. Uczy dzieci w domu, a efekt jest zdumiewający JEZUICI też wzięli udział w Ice Bucket Challenge! Zjadłaś owoc cytrusowy? Nie myj zębów! To uszkadza szkliwo Ważna informacja dla DAWCÓW ORGANÓW. Sprawdź, zanim się zdecydujesz 92-letnia rekordzistka w MARATONACH. Kilkadziesiąt kilometrów to dla niej nie problem OBUDZIŁA SIĘ w trakcie cesarskiego cięcia. „Ten ból był nie do zniesienia” Mama pomalowała córkę, mając ZAMKNIĘTE OCZY!