Tak tańczą ROSYJSKIE MISTRZYNIE pole dance

Rosyjskie mistrzynie pole dance pokazały swoje umiejętności podczas pierwszej w historii... konferencji Rosyjskiego Stowarzyszenia Klubów ze Striptizem.

Rosyjskie mistrzynie pole dance pokazały swoje umiejętności podczas pierwszej w historii… konferencji Rosyjskiego Stowarzyszenia Klubów ze Striptizem. Na zjazd organizacji, która powstała w grudniu 2014 roku, przybyło 80. członków reprezentujących 50 klubów.

Efekt? Zobaczcie sami.

Źródło: RUPTLY/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Dziecko nie chodzi lub nie mówi. Kiedy należy zacząć się martwić? Komosa ryżowa i amarantus, czyli pseudozboża Producent o przygotowaniach do "Celebrity Splash". "LICZYMY NA GLEBĘ, bo każdy liczy na glebę" Tak powstaje żywność z puszki. Testerzy smaku co dwie godziny sprawdzają produkcję POLSCY RAPERZY popisują się w sieci. Są wśród nich kobiety Plamki na pomarańczach? Pod żadnym pozorem nie kupuj tych owoców Kiedy można stwierdzić NIEWAŻNOŚĆ MAŁŻEŃSTWA? Kupują je na targu lub porywają. Tak Romowie ZDOBYWAJĄ SWOJE ŻONY Kolejna sesja 81-LETNIEJ Heleny Norowicz. Pojawiła się NA OKŁADCE magazynu kobiecego! Pijesz dużo wody? To może ci zaszkodzić! Jeszcze groźniejszy jest inny zwyczaj AGATA MŁYNARSKA zaliczyła wpadkę na wizji. Sama się z siebie śmiała! Pomaga rodzić i zna prawa kobiet w ciąży. Kim jest DOULA?