Tak tańczą ROSYJSKIE MISTRZYNIE pole dance

Rosyjskie mistrzynie pole dance pokazały swoje umiejętności podczas pierwszej w historii... konferencji Rosyjskiego Stowarzyszenia Klubów ze Striptizem.

Rosyjskie mistrzynie pole dance pokazały swoje umiejętności podczas pierwszej w historii… konferencji Rosyjskiego Stowarzyszenia Klubów ze Striptizem. Na zjazd organizacji, która powstała w grudniu 2014 roku, przybyło 80. członków reprezentujących 50 klubów.

Efekt? Zobaczcie sami.

Źródło: RUPTLY/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jeff poddał się DEPILACJI woskiem dla... dobra nauki Pierwsze 'SELFIE' w historii? Zaczęło się od kultowego filmu 25 lat temu! Odchudzasz się, jesz w biegu? Narażasz się na groźne niedobory witamin Tatuował ją BYŁY chłopak. Tego nie przewidziała... Polacy na bakier z aktywnością fizyczną. To częsty powód chorób Toksyczne elektrośmieci szkodzą zdrowiu człowieka. Te są najgroźniejsze Diagnozuje się ją częściej, niż faktycznie występuje. Wszystko o SKAZIE BIAŁKOWEJ Janusz Józefowicz: „Ojcostwo jest trudniejsze niż macierzyństwo” Na ten wstydliwy problem cierpi ponad 4 mln osób. W tym coraz więcej młodych Internauci oszaleli na punkcie małej tancerki. Rusza się jak prawdziwa diwa Obawiasz się pryskanych owoców i warzyw? Zobacz, zanim wybierzesz się do sklepu Jak zadbać o prawidłowy SEN NIEMOWLAKA? Najlepsze sposoby, jak UŚPIĆ DZIECKO