Ciężka praca za małe pieniądze. Tak wygląda służba u królowej Elżbiety II

Praca u królowej nie wiąże się z wysokimi zarobkami.

Praca w Pałacu Buckingham wbrew pozorom nie należy do najprzyjemniejszych. Oprócz takich zalet jak codzienne spotkania z królową, obserwowanie rodziny królewskiej w zwyczajnych sytuacjach i piękne widoki, są i wady. Najistotniejszą jest niewielkie wynagrodzenie za ogrom pracy, jaki jest do wykonania.

Jak wygląda życie Elżbiety II oraz księcia Williama z żoną i dziećmi? Czy sytuacje przedstawione na robiących furorę w sieci zdjęciach z udziałem sobowtórów rodziny królewskiej mają okazję wydarzyć się naprawdę? Zobaczcie, co na ten temat mówi dr Wioletta Wilk-Reguła.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: AKPA

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Marcin Gortat rzucił wyzwanie POLSKIEMU MINISTROWI Przełomowa metoda leczenia NOWOTWORÓW. "To absolutne wydarzenie na skalę światową" Ich problemem jest ZBYT MAŁA WAGA. Wszystko przez choroby cywilizacyjne PRZYSTOJNY PRZESTĘPCA podbija serca internautek Choroby mózgu coraz większym problemem. CO TRZECI POLAK zagrożony 8 milionów Polaków ma ZABURZENIA PSYCHICZNE Zjadłaś owoc cytrusowy? Nie myj zębów! To uszkadza szkliwo UCIĄŻLIWA DOLEGLIWOŚĆ dotyka aż 80. procent społeczeństwa! Można jej zapobiec Polki wstydzą się swoich SEKSUALNYCH potrzeb! Chroni przed osteoporozą i KOBIECYMI nowotworami. Jednak wciąż jemy jej za mało Jak dbać o oczy? Wystarczy zdrowa dieta Premier TUSK śpiewa "Hey Jude" w kancelarii!