Ciężka praca za małe pieniądze. Tak wygląda służba u królowej Elżbiety II

Praca u królowej nie wiąże się z wysokimi zarobkami.

Praca w Pałacu Buckingham wbrew pozorom nie należy do najprzyjemniejszych. Oprócz takich zalet jak codzienne spotkania z królową, obserwowanie rodziny królewskiej w zwyczajnych sytuacjach i piękne widoki, są i wady. Najistotniejszą jest niewielkie wynagrodzenie za ogrom pracy, jaki jest do wykonania.

Jak wygląda życie Elżbiety II oraz księcia Williama z żoną i dziećmi? Czy sytuacje przedstawione na robiących furorę w sieci zdjęciach z udziałem sobowtórów rodziny królewskiej mają okazję wydarzyć się naprawdę? Zobaczcie, co na ten temat mówi dr Wioletta Wilk-Reguła.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: AKPA

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

To nie był zwykły pierwszy taniec. Panna młoda aż zdjęła buty Kulisy "gorącej" sesji dla CKM. Tak pozowała modelka DONATANA! Dziewięć filmów EROTYCZNYCH na warszawskiej Pradze! Dziarski staruszek odkrywa INTERNET. Bezcenna reakcja na komentarze na Facebooku Nie mógł żyć dłużej z kobiecym defektem. Dzięki operacji plastycznej wygląda męsko Oto, co dzieje się w płucach palacza! Eksperyment fizyka i... Marcina Prokopa Polskie Towarzystwo Kardiologiczne promuje się rapem! Nie daj się oszukać. Produkty PEŁNOZIARNISTE nie zawsze zdrowe Te ZAMIENNIKI POSIŁKÓW możesz stosować przy nieregularnym trybie życia SOK zamiast porcji warzyw i owoców. Jak wybrać najzdrowszy? Pomysłowe i niebanalne dania z TRUSKAWEK Te triki powinna znać każda pani domu. Ułatwiają pracę w kuchni