Ciężka praca za małe pieniądze. Tak wygląda służba u królowej Elżbiety II

Praca u królowej nie wiąże się z wysokimi zarobkami.

Praca w Pałacu Buckingham wbrew pozorom nie należy do najprzyjemniejszych. Oprócz takich zalet jak codzienne spotkania z królową, obserwowanie rodziny królewskiej w zwyczajnych sytuacjach i piękne widoki, są i wady. Najistotniejszą jest niewielkie wynagrodzenie za ogrom pracy, jaki jest do wykonania.

Jak wygląda życie Elżbiety II oraz księcia Williama z żoną i dziećmi? Czy sytuacje przedstawione na robiących furorę w sieci zdjęciach z udziałem sobowtórów rodziny królewskiej mają okazję wydarzyć się naprawdę? Zobaczcie, co na ten temat mówi dr Wioletta Wilk-Reguła.

Źródło: TVP

Źródło zdjęć: AKPA

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

W trakcie grypy nie rezygnuj z KARMIENIA PIERSIĄ. Jest ważny powód Działa przeciwstresowo, obniża cholesterol. Zażywaj magnez Chorych jest coraz więcej. Wyleczą tylko połowę Polaków cierpiących na czerniaka Rodzice są czarnoskórzy. Ich dzieci urodziły się z bielactwem Jedz truskawki. Wzmacniają odporność, chronią od wolnych rodników Uważaj, żeby nie zarazić się od psa. Groźne pasożyty niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci! Homoseksualista i konserwatysta. Polak jest członkiem brytyjskiego parlamentu Nie mógł żyć dłużej z kobiecym defektem. Dzięki operacji plastycznej wygląda męsko Najzdrowsza WODA to ta Z KRANU. Pij zamiast mineralnej i nie gotuj Zeszłoroczne KREMY Z FILTREM – wyrzucić czy używać? Chronią przed rakiem, odchudzają. Zdrowotne właściwości POMARAŃCZY Julita SCHUDŁA… 65 kilogramów! Chodzenie bez STANIKA - zły gust czy atut? Chorzy na raka w kontrowersyjnej kampanii DWANAŚCIE razy próbowała usunąć tatuaż. Jej skóra wyglądała jak po oparzeniach Nieoczekiwane zwroty akcji na ślubach i weselach Efektowny sposób wyrabiania LODÓW Pomysłowe i niebanalne dania z TRUSKAWEK Co piąty turysta wraca z egzotyczną chorobą. "To personel przenosi choroby" Najbardziej wartościowy sok. Oprócz witamin zawiera składnik wspomagający odchudzanie Bez chemioterapii można pokonać raka. Nowe leki wyleczą go całkowicie Takie zachowanie to już MOBBING. Nie pozwól na to pracodawcy Zdradzają Twój prawdziwy wiek. U młodych osób to oznaka zmęczenia Jesteś typem samotnika? Twój MÓZG STARZEJE SIĘ szybciej